Як стати успішним Інтернет – підприємцем. Перші кроки.

Як стати успішним Інтернет - підприємцемНапевне, ви не раз задавали собі запитання – чому ви досі нічого не досягли, навіть не дивлячись на те, що постійно сидите біля комп’ютера? Ні для кого не є секретом той факт, що тільки 1-4% від усієї кількості людей, які хочуть побудувати власний бізнес в мережі Інтернет досягають своєї мети. Вони мають власний бізнес, у той час як переважна більшість людей тільки мріють про його створення!

Почнемо з того, що робочий день більшості починаючих Інтернет – підприємців складається приблизно з одних і тих же дій, які повторюються протягом багатьох днів, тижнів, місяців і навіть років. Як не дивно, але це дійсно так!

Вранці включається комп’ютер, перевіряється пошта, читаються новини блогів, нові повідомлення на форумах, тощо. Людина збирається щось зробити для розвитку власного бізнесу: написати статтю, попрацювати над створенням інформаційного продукту, сайту, тощо. Але всіх цих зусиль вистачає максимум на годину або дві! Потім приходить пора обіду, перегляду улюбленого серіалу, потім розбір пошти, спілкування з друзями по скапу чи в соціальних мережах, обговорення останніх новин про те, «хто» «що» випустив і як це зробив. А ще до вечора потрібно відпочити і піти погуляти з друзями.

Такий горе Інтернет – підприємець провів цілий день за комп’ютером, але так нічого і не зробив для розвитку власного бізнесу в Інтернеті! Мрія залишилася мрією… Не більше! Але при розмові в колі своїх друзів він буде гордо говорити, що має власний бізнес в мережі, отримує надзвичайні прибутки і не ходить щодня на роботу!

Які ж дії здійснює успішний Інтернет – підприємець, що дозволяють йому постійно випускати нові інформаційні продукти, працювати над створенням власного сайту, випускати поштову розсилку і, зрештою, отримувати прибуток від своєї діяльності?

Насправді все дуже просто, і в цьому немає жодного секрету!

Успішний Інтернет – підприємець спочатку записує на папері цілі, яких хоче досягти в цьому бізнесі. Потім на підставі записаних цілей він складає докладний план дій, які і виконує щодня впродовж усіх днів роботи над даним проектом.

Як правило, записані і опрацьовані цілі успішним Інтернет – підприємцем досягаються дуже швидко, і як би самі собою. Всесвіт знаходиться на стороні тієї людини, яка постійно рухається до своєї мети, нехай і маленькими кроками. У його голову приходять нові ідеї створення і просування власного продукту, на очі потрапляють книги по його питанню, заводяться потрібні знайомства в мережі, тощо.

І що найцікавіше, він не сидить весь день біля комп’ютера. Він працює згідно складеного і записаного ним графіку. Вранці протягом години відповідає на всю вхідну пошту. Потім вимикає комп’ютер і сідає за стіл, де в звичайний зошит записує нові розділи інформаційного продукту, безкоштовного або платного курсу, працює над створенням нових статей, опрацьовує план дій з просування проекту. І лише після того, як він має матеріал для роботи за комп’ютером, він його включає і виконує все, що наближує його до заповітної мети! Увечері знову перевіряється пошта і здійснюється коректування планів на наступний день!

Потрібно чітко усвідомити, що лише бачення кінцевої мети, ретельне планування дій та їх щоденне виконання дозволяє успішним Інтернет – підприємцям бути успішними і досягати того, чого вони хочуть!


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *