Виготовлення візиток, як ідея для домашнього бізнесу.

Виготовлення візиток як бізнес ідеяЗараз практично у кожної людини є візитка: у традиційному бізнесі, у Інтернет бізнесмена, у творчих людей, тощо. Правилом хорошого тону є наявність у людини особистих або корпоративних (якщо він представляє компанію) візиток, які не просто свідчать про респектабельність власника.

Насправді шматочок картону з зазначенням своїх персональних даних має важливу роль при знайомстві.

Уявімо ситуацію: Ви познайомилися з новою людиною і пропонуєте йому записати свої контакти. Він їх записує – не факт, що робить він це в телефон, в щоденник, або в блокнот. Найчастіше це відбудеться на листку паперу. По-перше, це трата часу, по-друге, цілком можливо, що клаптик паперу може загубитися. Тому найкраще буде, якщо при знайомстві Ви протягнете візитку. Та й взагалі вручення візитки підкреслює Ваше шанобливе ставлення до співрозмовника, який, приймаючи візитку, позбавлений необхідності записувати на клаптику паперу номер телефону чи адресу, або, за відсутності часу, на ходу забивати ваші дані в пам’ять мобільного. Крім цього, наявність візитки вказує на особисте знайомство. і Ви маєте всі підстави використовувати контакт для подальшого розвитку відносин.

Отже, Ви вирішили зайнятися виробництвом візиток. Вашу фірму Ви можете організувати безпосередньо у себе вдома.

По-перше, вам знадобиться обладнання. Сюди входять комп’ютер, кольоровий струменевий принтер, спеціальний різак для паперу та ламінатор. У деяких випадках може знадобитися сканер. А якщо Ви вирішите займатися більш професійно, то тоді можна закупити професійне поліграфічне обладнання.

По-друге, необхідно програмне забезпечення. В даному випадку вам потрібні графічні програми для створення дизайн-макетів майбутніх візитних карток. Професійні дизайнери використовують Corel Draw, Adobe Illustrator і Adobe PhotoShop. Навіть один тільки «Фотошоп» здатний вирішити більшість завдань. Ці програмні пакети дуже дорогі (ціна наближається до 1000 доларів за кожен програмний пакет). Тому, для більшої економії, Ви можете скористатися безкоштовними аналогами, які Ви можете знайти в мережі Інтернет. Крім того, існують спеціальні програми для створення візиток. Якщо у вас немає досвіду роботи з графікою, не зайвим буде відвідування курсів для дизайнерів (подібні курси стануть в нагоді не тільки у випадку з виготовленням візиток, а й в інших «графічних» видах бізнесу).

По-третє, знадобиться витратний матеріал – фарба для принтера і листи паперу різної щільності. Адже клієнти бувають різні. Хтось хоче недорогі візитки, видрукувані на простому картонному папері, а комусь подавай картонні ламіновані картки, ще комусь захочеться візитки з дорогого картону. Ви повинні бути готові до всього. Також вам необхідні деякі запаси плівки для ламінування.

Сам процес виготовлення можна описати так. Розробляється макет майбутньої візитної картки, роздруковується на принтері (на звичайному аркуші А4 розміщується 10 стандартних візиток), ламінується (якщо необхідно) і нарізається. Ось і все. Візитки готові до «зустрічі» з замовником.

Як знайти клієнтів?

Виготовити візитки нескладно. Набагато складніше знайти клієнтів на свій товар. І тут без грамотної реклами ніяк. Один з найкращих варіантів для початкової розкрутки – пропозиція безкоштовного виготовлення візитних карток. Ідея полягає в наступному. Ви знаходите декількох потенційних клієнтів. Це можуть бути компанії та організації вашого міста, а також відомі приватні фахівці. Особисто відвідуєте їх з метою запропонувати свої послуги. Безкоштовно. Кілька людей обов’язково погоджуються. Ви розробляєте барвистий дизайн, вказуєте назву компанії, імена керівництва, контакти. І де-небудь акуратно пишіть ім’я виготовлювача картки (тобто своє) і контакт. Роздруковуєте, віддаєте замовлення клієнтам.

А далі відбувається найцікавіше. З часом, всі візитки поширюються вашими замовниками по всьому місту і багато відомих компаній, і приватних фахівців отримують на руки картки з вашими контактами. І, якщо візитка виготовлена дійсно якісно і професійно, то багато з них, можливо, захочуть зробити у вас замовлення. Тільки на цей раз – платне.

Звичайно ж, ніхто не заважає вам поєднувати цей спосіб з традиційними варіантами реклами. Наприклад, оголошення в міській газеті, власний сайт-візитка, розклеювання повідомлень у громадських місцях, ролик на міському радіо. І найголовніше – створіть власні візитки, щоб при кожному зручному випадку Ви могли залишити свої контакти потенційним клієнтам.

Як видно, бізнес досить простий і доступний кожному, хто має початкові знання спілкування з комп’ютером. Від швидкості друкування залежить ваш прибуток – пропонуйте вашим клієнтам послуги за 10-15 хвилин. Можна заготовити певні шаблони, куди залишиться вписати ім’я та контактну інформацію клієнта.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *