Навчальні курси по роботі з Інтернетом – актуальна бізнес ідея нашого часу

Курси по роботі  в інтернетіУ 2013 році наше життя просто не можливо навіть уявити без Інтернету. Кожен раз, коли нам потрібна будь-яка інформація ми в першу чергу звертаємося до web-сторінок.

Будь-яку інформацію в Інтернеті зараз настільки просто знайти, що часом ми навіть не звертаємося до довідників, не ходимо в бібліотеку, тому що все знаходиться буквально під рукою і єдине, що нам залишається зробити – це відкрити свій улюблений браузер і ввести в пошуковий рядок запит.

Створити навчальний курс по роботі з інтернетом – це відмінна ідея для бізнесу будь-якого масштабу!

Для того щоб створити навчальний курс по роботі з Інтернетом необхідно:

  1. Проаналізувати популярні браузери на сьогоднішній день і підібрати найзручніший для користувача.
  2. Необхідно показати користувачеві, як встановлювати додаткові програми для того, щоб забезпечити його безпеку на web-ресурсах.
  3. Розповісти і показати, що таке пошукова система і пояснити принцип її роботи по ключових запитах.
  4. Показати користувачеві сайти, що становлять для нього загрозу.

Найоптимальніше рішення на сьогоднішній день – це створити навчальний курс у відео-форматі, причому всі відео розбити на декілька частин, тривалість кожного не більше 45 хвилин. В кінці кожної частини необхідно додати невелике і нескладне практичне завдання, щоб закріпити пройдений матеріал.

Для навчального курсу необхідно зробити два варіанти навчання: в режимі онлайн і в режимі оффлайн.

У разі навчання у режимі онлайн користувач заходить в свій особистий кабінет через Інтернет і виконує завдання прямо в ньому, що буде значно прискорювати процедуру перевірки. Потрібно сказати, що в мережі достатньо як безкоштовних платформ, так і платних розробок для реалізації онлайн курсів.

Для тих, у кого немає постійного доступу до Інтернету або ж вони не можуть з певних обставин проходити навчання в режимі онлайн необхідно записати навчальний курс на електронний носій і організувати їх пересилання в населені пункти. Для такого режиму можна організувати перевірку завдань по електронній пошті.

Створення покрокового навчального курсу по роботі в Інтернеті у відео-форматі є не тільки дуже перспективною ідеєю, але і вельми корисним і навіть необхідним рішенням для сучасного суспільства!

Вже відразу після проходження цього курсу будь-яка людина зможе не боятися зайти на необхідні йому web-ресурси і без особливих зусиль знайде всю необхідну йому інформацію.

А в перспективі, Ви зможете розвинути такий вид бізнесу, створюючи інші курси того чи іншого напрямку.

А як бонус – невідомі секрети Google:


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *