Як відкрити дитячу ігрову кімнату, починаємо з малого

Як відкрити дитячу ігрову кімнатуСуть даної бізнес ідеї полягає на тому, що ви створюєте місце, в якому діти проводять своє дозвілля під наглядом співробітників закладу або батьків.

У цій статті ми з вами розглянемо те, як запустити бізнес у сфері дитячих розваг, і зробити його успішним.

Затребуваність

Питання дитячого дозвілля гостро стоїть не тільки у великих містах, але і в регіонах, так як інфраструктура таких розважальних центрів сильно не розвинена і малюкам попросту, нікуди ходити. Будь-яка мама хоче порадувати свою дитину і не шкодує при цьому грошей, тому відкриття дитячої ігрової кімнати є прибутковим і перспективним бізнесом.

Вибір місця для відкриття

Для того щоб у вас був постійний наплив клієнтів вам необхідно підшукувати приміщення в людних місцях. Відмінно підходять кінотеатри, торгові центри (в таких місцях, батьки будуть залишати дітей, а самі ходитимуть за покупками), супермаркети.

Якщо ви плануєте, запустити цей бізнес в невеликому місті, тоді відмінним варіантом буде будівля, що розташована недалеко від центру міста.

Якщо розглядати розмір приміщення, то тут все залежить від вашого бюджету, так в середньому кімнати бувають від 30 кв.м. і до величезних ангарів.

Документація

У цій статті ми розглядаємо, саме, дитячу ігрову кімнату і відповідно документи, які вам знадобляться для цієї діяльності. Якщо мова б йшла про розвиваючий центр для дітей або ж про садок, то вам потрібно було б отримувати ліцензію на ведення освітньої діяльності.

Отже, для початку вам потрібно буде зареєструватися як фізична особа-підприємець та отримати всі необхідні документи на приміщення (наприклад, договір про оренду). Далі відвідати місцеву санітарно-екологічну службу і запросити у них експертну оцінку, для того щоб вони дозволили вам відкрити ігрову кімнату. Також, необхідно буде отримати дозвіл у пожежному нагляді.

Ваші співробітники повинні мати на руках медичні довідки. Також ви повинні відповідати основним технічним вимогам по відкриттю таких закладів.

Устаткування для дитячого розважального центру

Ця частина витрат найбільша при старті в такому бізнесі, тому до неї варто підійти з особливою відповідальністю. Для початку, потрібно детально вивчити виробників дитячих іграшок, лабіринтів, батутів та іншого обладнання. В першу чергу на обладнанні не варто економити, воно має бути безпечним, іграшки повинні бути якісними і не викликати алергічних реакцій у малюків, як це часто буває.

Для того щоб на старті запустити невелику кімнату знадобиться лабіринт розміром 15-20 кв.м. , Вартість такого обладнання в районі $5500 – $7000, і куточок з дитячими іграшками. З меблів: стільці, столики, шафки для одягу та особистих речей.

Дитячі лабіринти останнім часом стали дуже популярними і без них не обходитися ні один такий заклад. Лабіринти бувають розміром від 10 кв.м. до 100 кв.м. В основному підприємці купують їх під замовлення і придумують власні цікаві моменти (гірки, сухі басейни, м’які секції, сходи та інше).

Також, якщо у вас є місце можете встановити додаткове обладнання, наприклад дитячий батут. Вартість їх стартує від $800 і повністю залежить від ваших вимог.

Персонал для ігрової кімнати

Кожен бізнесмен, який хоче стартувати в сфері дитячих розваг повинен зайнятися пошуком висококваліфікованого персоналу. Ваші співробітники повинні вміти працювати з дітьми, і бути дуже уважними, так як з ними завжди багато клопоту. Відмінно для такої роботи підходять педагоги (наприклад, вчителі на пенсії). Пам’ятайте чим більш відповідальні ваші працівники, тим спокійніше вам буде на душі.

Організація роботи

  • Час роботи. В основному такі заклади працюють з 9:00 до 21:00.
  • Час перебування. Вам обов’язково потрібно обмежити час перебування однієї дитини в ігровій кімнаті, це робиться з метою того, щоб поступово розвантажувати пропускну здатність лабіринту і діти не сильно втомлювалися.
  • Здоров’я дітей. Якщо батьки приводять до вас дітей, які на вигляд не здорові, ні в якому разі не пускайте їх на ігрову площадку, оскільки, при цьому можуть заразиться і інші відвідувачі вашого закладу, краще запропонуйте батькам хворої дитини прийти іншим разом.
  • Акції та знижки. В будні дні з ранку і до обіду можна вводити знижки для малюків, так як саме в цей час у більшості випадків дитяча ігрова кімната майже порожня (оскільки вони в садочках і школах). Також, робіть знижки для постійних клієнтів.
  • Підлаштовуйтеся під сезонність. Цей бізнес є почасти сезонним. В основному влітку спостерігається спад відвідуваності, тому є сенс задуматися про покупку атракціонів на свіжому повітрі.
  • Для розвитку центру, влаштовуйте свята (наприклад, день народження під замовлення), дитяче кафе, творчі конкурси, майстер класи та інше.
  • Всі методи реклами є корисними. Найбільш ефективно працюю листівки і яскрава вивіска.

Такий бізнес вимагає чималих грошових вкладень, але якщо все правильно організувати, то можна отримувати стабільний прибуток.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *