Відкриття точки з продажу шаурми – бізнес на швидкому харчуванні

Корисний фаст-фуд - бізнес ідея найближчого майбутньогоШаурма є турецькою стравою, давно завоювала популярність на вітчизняному ринку. ЇЇ особливість полягає в простоті приготування з мінімальною витратою часу. Якщо з’явилося відчуття голоду, але немає часу на кафе або навіть фаст-фуд, то кіоск з шаурмою кращий варіант для таких ситуацій.

Відкриття кіоску з шаурмою може стати досить привабливою бізнес-ідеєю, оскільки для організації цієї справи вам не доведеться вкладати великі кошти. Для реалізації бізнесу на шаурмі, не потрібно купувати дороге обладнання і наймати велику кількість співробітників, як у випадку з кафе і піцерією.

Якщо розробити якісний бізнес – план з продажу шаурми і втілити його в життя, то результати можуть стати вельми багатообіцяючими.

Так як саме відкрити точку з продажу шаурми?

У першу чергу варто визначитися з місцем, де буде реалізовуватися ваш товар. Це дуже важливе рішення, оскільки якщо допустити помилку в цьому питанні, то можна забути про прибутковість бізнесу. Для продажу шаурми варто вибирати місця перетину пішохідних вулиць, на зупинці або недалеко від навчальних закладів. У великих містах логічно найбільш прибутковим місцем буде місце поряд з метро. Установка кіоску в прохідному місці – перший крок до прибуткового бізнесу з продажу шаурми.

Перед цим етапом важливим пунктом буде укладання договору оренди для місця під кіоск з шаурмою. При відкритті стаціонарного кіоску з шаурмою оренда варіюється від $ 700 до $ 1000 на місяць. Потім необхідно отримати дозвола на діяльність від різних інстанцій. На оформлення цієї документації може піти до $ 1000.

Далі проводиться закупівля обладнання, яке включає в себе газовий або електричний гриль, пальники для гриля і холодильник. Вартість обладнання залежить від країни – виробника. Мінімальна ціна за гриль з пальниками складає $ 150, максимальна перевищує $ 1000. Також необхідна покупка холодильника для зберігання продуктів, середня ціна якого може складати $ 400.  Завершальним етапом стане прийом на роботу продавця, чия зарплата може бути в межах $ 350 – $ 400. Обладнання для шаурми споживає електроенергії десь на $ 100 – $ 200.

Таким чином, для відкриття бізнесу з продажу шаурми вам знадобитися близько $ 4000 – $ 5000. У подальшому після початку роботи кіоску ваші витрати будуть включати щомісячну зарплату працівника, орендну плату і витрати на електроенергію. Але варто відзначити, що такий бізнес окупається досить швидко, і при його правильній організації вже через 3-6 місяців ви повернете вкладені кошти.

Можна приблизно порахувати термін окупності бізнесу з продажу шаурми. Якщо кіоск працює, скажімо, 12 годин на день, продаючи в середньому по 5 штук шаурми на годину вартістю $ 1,7 на годину, то за день буде зароблено $ 102, чистими з яких будуть $ 70 (оскільки продукти для виготовлення шаурми недорогі). За місяць вийде $ 2000 чистими, з яких, плата за електроенергію і зарплату складе $ 600.

Окупність шаурма бізнесу настане через: $ 5000 / $ 1200 = 4,16 місяця.

Але не вся шаурма коштує $ 1,7, є міні, велика, з різними добавками, хот-доги з сосискою. Також у кіосках із шаурмою часто продають воду, чай, фреші, соки, тому ця сума для великого міста дещо занижена, як і кількість продажів на годину. Відповідно бізнес на шаурмі може окупати себе і за 2-3 місяці, а прибуток може досягати від $ 3000 до $ 5000 на місяць.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *