Виготовлення москітних сіток на пластикові вікна та двері – гарантований прибуток без особливих зусиль

Виготовлення москітних сіток на пластикові вікна та двері – гарантований прибуток без особливих зусильЛегкий та доступний бізнес на дому, невелике виробництво, додатковий заробіток, робота на літній сезон – все це завжди привертає нашу увагу. Але чим таким можна зайнятись, що б це було надійним і гарантованим доходом без особливих зусиль, та й ще з мінімальними вкладеннями? Постійно шукаючи такі бізнес ідеї, ми наштовхнулись на досить популярну та розкручену ідею для домашнього бізнесу, як виготовлення москітних (хоча правильно говорити – антимоскітних, чи протимоскітних) сіток на пластикові вікна та двері. Як виявилось, хоча конкурентів у цьому бізнесі вже досить багато, відсоток потенційних клієнтів на даний товар зростає з кожним роком, а сама послуга неймовірно затребувана у населення (особливо у сезон). Тому, на нашу думку, нове міні виробництво, що буде спеціалізуватись саме на виготовленні москітних сіток на вікна чи двері, при правильному підході до організації всіх процесів, зможе стати прибутковим підприємством, яке буде приносити постійний дохід. Про це і, поговоримо далі.

Виготовлення протимоскітних сіток – огляд та актуальність бізнесу

Напевно, Ваші друзі, і Ви зокрема, випробували багато засобів від комах – від звичайного спрею та крему до дорогих електричних пасток. І вже давно прийшли до висновку, що немає на ринку засобу, який може на 100% захистити від шкідливих комарів, мух, а також пилу.

Виявляється, найефективнішим засобом від комарів і мошок є не креми та спреї, не спіралі та фумігатори, навіть не згорнута газета, а звичайна москітна сітка. Простіше не пустити комах у Ваш будинок, ніж потім намагатися позбутися від них.

Вся справа в тому, що москітна сітка на вікні, дозволяє захистити будинок або квартиру не тільки від комарів, мух та інших літаючих комах, але і від пилу. Нічого подібного інші засоби запропонувати не можуть.

Інший аргумент популярності москітних сіток – невисока вартість виробу, що робить його доступним для всіх верств населення, та те, що москітна сітка встановлюється один раз у декілька років. Поки вона остаточно вийде з ладу та перестане виконувати свої функції, пройде 2-3 роки, а то й більше.

Також важливим є той фактор, що люди все частіше переходять на пластикові вікна – у їх перевагах вже переконались мабуть всі. З кожним роком ринок пластикових вікон росте та розвивається, не втрачаючи своєї актуальності. Але навіть вже зараз, пластикове вікно без москітної сітки не здатне виправдати всіх надій покупців, тому купуючи пластикове вікно, майже відразу планують під нього москітну сітку.

Думка експерта: Москітні сітки будуть завжди популярними ще й тому, що їх потрібно оновляти, у них відламуються ручки, вони піддаються деформації в зимовий період, оскільки їх часто не знімають з вікон, а коли між сіткою та вікном сніг задуває, вона деформується. Так що, незважаючи на те, що вікна люди міняють рідко, москітні сітки все таки вимагають заміни.

Є у такого способу заробити і ще один істотний плюс: щоб почати виготовляти москітні сітки будуть потрібні самі скромні вкладення, так і процес виробництва гранично простий, не потрібно нікого освіти, лише вмілі руки та вправність.

Але, перед тим як планувати щось робити у цій сфері, слід врахувати, що мова йде про сезонний бізнес. Як правило, попит на виготовлення москітних сіток на двері або для вікон починає зростати на початку квітня і закінчується вже в червні-липні, коли основна маса потенційних покупців встигла ними обзавестися. Решту теплу пору року, а це липень-вересень, розпродаються залишки продукції.

Вся справа в тому, що москітна сітка на вікні, дозволяє захистити будинок або квартиру не тільки від комарів, мух та інших літаючих комах, але і від пилу. Нічого подібного інші засоби запропонувати не можуть.

Вся справа в тому, що москітна сітка на вікні, дозволяє захистити будинок або квартиру не тільки від комарів, мух та інших літаючих комах, але і від пилу. Нічого подібного інші засоби запропонувати не можуть

Крім виготовлення буде потрібно організувати надання такої послуги, як встановлення москітної сітки, її ремонт. По-перше, покупцеві легше одразу замовити цю послугу при придбанні продукції, а не шукати тих, хто йому ще встановить куплений захист від комарів і мух. По-друге, виробниче підприємство отримає додатковий дохід від наданих послуг, а також збільшить кількість постійних клієнтів.

Що буде потрібно для організації виготовлення антимоскітних сіток

Почнемо з того, що, як вже було зазначено, процес виготовлення москітних сіток для пластикових вікон чи на двері, достатньо простий, тому його буде нескладно організувати навіть в домашніх умовах, працюючи лише самому. Звичайно, набагато зручніше буде найняти декількох працівників, та працювати у окремому виробничому приміщенні. Але, навіть і при такій умові розпочати зовсім нескладно.

Якихось особливих вимог до приміщення для організації виробництва не висувається. Наприклад, найчастіше використовують для цих цілей гаражі або якісь другорядні приміщення в офіс-центрах, на інших підприємствах. Лише потрібно враховувати, що доведеться працювати з профілями, довжина яких становить 6 м, тому приміщення повинне бути просторим та світлим.

З урахуванням того, що виробництво сезонне, та триває протягом декількох місяців, орендувати якесь приміщення на рік або більше не має сенсу. Більшу частину часу воно буде пустувати, якщо його не використовувати для якихось інших цілей, наприклад організувати виробництво держаків для лопат, граблів та для іншого садового інструменту.

Полегшує ситуацію з приміщенням і те, що виробництво починається із закінченням холодної пори року, а значить приміщення, задіяне у виготовленні москітних сіток, особливо не буде потребувати опалення. На крайній випадок, якщо холодна пора року затягнеться до середини квітня, запобігти небажаній ситуації можна буде за допомогою різних обігрівачів.

Процес виготовлення москітних сіток для пластикових вікон чи на двері, достатньо простий, тому його буде нескладно організувати навіть в домашніх умовах, працюючи лише самому

Процес виготовлення москітних сіток для пластикових вікон чи на двері, достатньо простий, тому його буде нескладно організувати навіть в домашніх умовах, працюючи лише самому

Для роботи вам знадобиться електрична дриль, хрестова викрутка або шуруповерт, свердло по металу, ножівка по металу, будівельний ніж, бажано пневмопістолет та спеціальний ролик для монтажу ущільнювача. Ось і весь нехитрий інструмент, все виробництво виконується за допомогою нього і власних рук. В крайньому випадку, придбання інструменту не коштує дорого. Більше ніякого дорогого устаткування або виробничих ліній купувати не потрібно.

Для даного бізнесу бажано мати власний транспорт і він повинен бути містким. До кожного клієнта ви приїдете як мінімум два рази: для виміру і для монтажу.

Як зазначалось раніше, виготовляється москітна сітка своїми руками або руками найманого персоналу, що є більш правильним, оскільки підприємець повинен не сидіти на виробництві, а займатись пошуком замовників і шукати шляхи розширення власного підприємства.

Також не варто боятися реєстрації в якості фізичної особи-підприємця, тому що це нескладна процедура, а за ведення незаконної підприємницької діяльності передбачена адміністративна та подекуди і кримінальна відповідальність. До того ж, якщо Ви точно знаєте, як і кому будете встановлювати москітні сітки на вікна, бізнес вже точно буде успішним. А це означає, що починати його відразу слід у правовому полі.

Технологія виготовлення москітної сітки на вікна чи двері

Для того щоб виготовити найпростішу (рамкову) москітну сітку на вікно чи двері, потрібно передбачити певний комплект матеріалів, основними з яких будуть:

 • Алюмінієвий профіль до 25 мм, або профіль ПВХ, з якого буде складатися сам каркас всієї конструкції;
 • Сполучні кутники, які виконують функцію кріплень частин профілю між собою, надають конструкції потрібної форму;
 • Сама сітка, яка і буде виконувати основну функцію, не даючи проникнути в приміщення комахам та пилу;
 • Кріпильні кронштейни, якими вся конструкція з’єднується з вікном;
 • Гумовий ущільнювач у вигляді шнура, за допомогою якого вся конструкція робиться герметичною. Від гумового шнура залежить якість та термін служби самої системи. Всі шнури виготовляють з різних видів гуми, з різними перерізами та формами.

Щодо технології виготовлення москітних сіток, то ми не будемо її розглядати докладно у рамках цього матеріалу, оскільки наша мета не показати весь виробничий процес, а лише вказати на основні етапи роботи та дати загальне уявлення про такий напрямок бізнесу. Ознайомитись із технологією складання москітних сіток Вам слід самостійно, але вирішивши перед цим, який саме різновид Ви будете виготовляти, а їх є декілька, про це нижче. Зазначимо , що технологія проста і буде складатись переважно із декількох етапів:

 1. Провести необхідні заміри майбутньої конструкції на двері або вікна;
 2. Підготувати профіль;
 3. Розкроїти підготовлений профіль;
 4. Зібрати рамку;
 5. Заміряти москітну сітку;
 6. Встановити поперечки москітної сітки;
 7. Встановити ущільнювач;
 8. Натягнути полотно москітної сітки;
 9. Встановити кріплення конструкції;
 10. Проводиться виробничий контроль: перевіряється якість виконаної роботи і робота всієї системи в цілому.

Процес виготовлення сітки на особливе по конструкції розсувне вікно аналогічний описаному вище. Виробничі етапи для інших систем, наприклад рулонної відрізняються. При цьому процес складання будь-якого виду конструкції може проходити з використанням деталей різних виробників.

Як бачите, нічого складного у виготовленні конструкції немає. І це не залежить від того, чи потрібна вона на двері або вікна. Конструкція швидко готується, якщо є потрібний комплект витратних матеріалів, і нескладно монтується в приміщенні замовника.

Різновиди москітних сіток

Москітні сітки бувають декількох видів. Приведемо найбільш популярні з них:

Рамкові сітки – найпоширеніший і найдешевший вид віконних москітних сіток. Багато виробників обмежуються тільки ними і не пропонують клієнтам інших варіантів. Це звичайне москітне полотно в рамці, переважно з алюмінієвого каркасу, що кріпиться до вікна. Рамковий тип москітної віконної системи популярний ще й тим, що має доступну ціну, він досить ефективний і дуже простий в монтажі.

Розсувні сітки використовуються для розсувних вікон, функціонують за принципом дверей-купе. Вони стали популярні завдяки масовому виробництву розсувних віконних систем і систем скління квартирних балконів.

Розсувні сітки використовуються для розсувних вікон, функціонують за принципом дверей-купе

Розсувні сітки використовуються для розсувних вікон, функціонують за принципом дверей-купе

Ролетні (рулонні) москітні сітки зручні тим, що їх у будь-який момент можна прибрати, просто скатавши у рулон, і звільнити віконний отвір. Сітка при цьому залишиться встановленою у верхній частині віконної рами і може бути легко повернута назад.

Для дверних прорізів іноді використовується сітка на м’яких магнітах, яка, по суті, являє собою штору.

Саме сіткове полотно буває звичайним, підвищеної міцності та щільності. Останній вид має довгасті отвори настільки маленького розміру, що не дозволяють потрапляти в приміщення частинкам пилюки та пилку рослин. Рекомендується людям, що страждають алергією.

Розсувні та ролетні сітки, а також сітки проти пилку, в прайс-листах дрібних регіональних виробників зустрічаються вкрай рідко, тому що коштує такий товар набагато дорожче звичайної рамкової сітки, та й працювати з ним складніше.

Для дверних прорізів іноді використовується сітка на м'яких магнітах, яка, по суті, являє собою штору.

Для дверних прорізів іноді використовується сітка на м’яких магнітах, яка, по суті, являє собою штору

Як отримати потрібну кількість замовників?

Очевидно, що необхідно якось рекламувати себе та своє виробництво. В області реклами виробники москітних сіток рідко відрізняються винахідливістю. Оголошення даються за принципом «нічого зайвого». Проявіть трохи фантазії, подумайте, як можна привернути увагу потенційного клієнта, який страждає від настирливих комах.

Відмовтеся від ідеї, що достатньо буде надрукувати флаєри, порозвішувати банери і подати оголошення в газету. Активно шукайте своїх замовників в мережі. Створіть сайт з цільовою сторінкою на ньому.

Почніть з пошуку потенційного замовника ще взимку. Розміщуйте інформаційні матеріали про те, якими небезпечними можуть бути комарі, мухи, пил з вулиці. Акцентуйте увагу на те, що незахищене москітною сіткою вікно є великою загрозою для здоров’я рідних і близьких. Пам’ятайте, що ви продаєте дуже корисний товар, здатний позбавити людину від одного з найбільших недоліків літнього періоду.

В пошуку нових клієнтів пройдіться по спальних районах міста, зверніть увагу на новобудови. Якщо вікна будинків ще не захищені від комарів, у вас є шанс це змінити. Крім того, один клієнт часто призводить іншого, тому постарайтеся працювати так, щоб люди хотіли розповісти про Вас і про Ваш продукт друзям щось хороше.

Як Вам вже відомо, москітні сітки – товар сезонний, їх починають купувати у квітні, пік припадає на літні місяці. Щоб бізнес приносив дохід і в холодну пору, можна запропонувати співпрацю виробникам пластикових вікон, щоб їх клієнти мали можливість скористатися вашими послугами, поставити сітки відразу при установці вікон і навіть не згадувати про комах, коли потеплішає.

Щоб домогтися успіху та збільшити період сезону, також можна спробувати розширити асортимент і подумати про можливості роботи з різними видами сіток, зокрема, сітками проти пилку. Екологія в нашій країні залишає бажати кращого, алергетиків багато. У сезон люди так сильно мучаться від цієї недуги, що з задоволенням вхопляться за можливість хоч трішки полегшити своє життя.

Висновки

Підсумовуючи написане, можна зробити висновок, що виготовлення та встановлення москітних сіток на пластикові вікна та, при правильному підході, може стати прибутковим підприємством. Такий бізнес добре працює на перспективу. Так, якщо ви зможете правильно організувати робочий процес і заробити пару десятків постійних клієнтів, то через кілька років можна подумати і про розширення. Можна зайнятися виробництвом жалюзі, решіток, ролет, власних деталей для монтажу сітки і багато чого іншого. Адже виробництво москітних сіток — це будівельний напрямок, а у нього немає кордонів.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Виготовлення москітних сіток на пластикові вікна та двері – гарантований прибуток без особливих зусиль"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *