Виготовлення Американських Хот-Догів (Корн-Догів) – новий вид бізнесу на наших теренах

Виготовлення Американських Хот-Догів (Корн-Догів) – новий вид бізнесу на наших теренахМи хочемо розповісти вам про дуже цікавий бізнес в величезній ніші світового фаст-фуду, який поки ще зовсім не представлений в Україні і в країнах СНД. І про унікальну ситуацію, яка існує в дані момент – про нову можливість зайняти вільну нішу з мінімальними вкладеннями і ризиками. Вам достатньо лише проявити трохи підприємливості, адже у вас є шанс створити власний бізнес в індустрії з мільярдними оборотами!

Американський Хот-Дог на паличці, або Корн-Дог – це знаменитий Фаст-фуд, який виключно популярний в США. Він помітно відрізняється від тих хот-догів, до яких ми звикли. По суті – це сосиска на дерев’яній паличці, запечена в хрусткому тісті.

Для Американського Хот-Дога на паличці використовуються самі різні види тіста, разом з сосискою можуть запікатися різноманітні начинки, наприклад, шматочки бекону або сир, і подають його зазвичай з гірчицею або кетчупом. Такий Хот-Дог швидко готується, дуже смачний, і його дуже зручно тримати в руці.

Ці вироби фаст-фуду представлені не тільки в Америці. В Аргентині вони називаються Panchukers і дуже популярні по всій країні, і їх часто продають на вулиці, особливо біля вокзалів. Вони майже завжди містять сир і подаються з різноманітними соусами. В Австралії вони відомі як Dagwood Dog, Pluto Pup або Dippy Dog, в залежності від регіону.

Низька собівартість продукту забезпечує його доступну ціну для всіх верств населення, так що торгівлю можна організувати в будь-якому регіоні і в будь-якому місці. На відміну від багатьох інших продуктів швидкого харчування, Хот-Доги на паличках –  рідко замовляють по одній штучці і найчастіше беруть відразу декілька.

Цей продукт може бути представлений як у точках швидкого харчування, так і в будь-якому ресторанному меню. Він може бути проведений в десятках різних варіантів. Чисте виробництво та якісні продукти зробили його улюбленим дитячим фаст-фудом в США!

Ключову роль в успішності цього фаст-фуду грає шпажка – дерев’яна паличка. Вона якимось абсолютно дивним чином неймовірно сильно приваблює покупців, особливо дітей. Згадайте, як багато хто з вас в дитинстві любили обсмажувати що-небудь на багатті, до прикладу, навіть звичайний хліб, просто нанизавши його на прутик чи шпажку? А так само згадайте чупа-чупс, морозиво, льодяники на паличці.

У нас Корн-Дог не представлений і все ще є новинкою з великим комерційним потенціалом.

Апарати для виготовлення виробляються в США і поставляються в будь-яку точку світу. Виглядає сам апарат він як невеликий електричний гриль з формами-заглибленнями. Такий гриль нагрівають, форми змазують олією, заповнюють тістом з кукурудзяного або пшеничного борошна. Сосиски надягають на дерев’яні палички і укладають у форми. До сосисок можна додати сир або бекон, а потім зверху знову кладеться трохи тіста. Верхню частину гриля опускають на нижню так, щоб суміш рівномірно розтеклася по формі, покриваючи сосиску тонким шаром. Весь процес приготування простий і відбувається прямо на очах у покупців.

Для виготовлення американських хот-догів використовуються сосиски або ковбаски самих різних сортів і різні види вафельного тесту, як з кукурудзяного борошна, так і з пшеничного. В якості додаткових начинок може використовуватися так само сир, бекон, і навіть гриби і риба.

Вкладення в бізнес мінімальні, конкуренції немає і перший, хто зуміє побудувати власний бренд, легко зможе згодом захопити весь ринок у своєму регіоні!

Переваги пропонованої бізнес ідеї:

  • Простота приготування Американських хот-догів на паличці.
  • Мобільність і компактність устаткування.
  • Низька собівартість готових виробів.
  • Низька ціна обладнання.
  • Мінімальні вкладення в організацію точок швидкого харчування.
  • Висока рентабельність бізнесу.
  • Величезна популярність всесвітньо відомого фаст-фуду.
  • Повна відсутність конкуренції в Україні.

Цей бізнес можна організувати різними способами:

Найпростіший спосіб – це виробляти і реалізовувати Американський Хот-Дог в уже існуючих точках громадського харчування.

Існує і такий варіант ведення бізнесу, як доставка Американських Корн-Догів у якості гарячих обідів або ленчу на ринки і підприємства.

Але найбільш цікавий спосіб організації Вашого бізнесу – це відкриття власних торгових точок фаст-фуду, де виробляється і реалізується Американський Хот-Дог!

Це може бути суборенда приміщення або місця в офісних і торгових центрах, оренда окремого приміщення під міні-кафе, оренда ларька, покупка пересувного кіоску або торгівля в форматі вуличної візки. Наприклад, для того, щоб відкрити ларьок, вам необхідні: кіоск, обладнання та візок.

І оскільки щомісячний чистий прибуток від кожної пересувний точки в кілька разів перевищує витрати на створення нової, то відкриття власної мережі кіосків – це просто справа техніки.

Варіантів виготовлення таких Корн-Догів безліч – на відео один з них, в спеціальному апараті:


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Виготовлення Американських Хот-Догів (Корн-Догів) – новий вид бізнесу на наших теренах"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *