Бізнес на повітряних кульках – як заробляти, даруючи настрій

Бізнес на повітряних кульках – як заробляти, даруючи настрійНезважаючи на економічну кризу в Україні, багато компаній все таки проводять корпоративні заходи. Звичайні люди, неважливо від рівня достатку, також постійно тратяться на проведення весіль, днів народжень, ювілеїв та інших свят. Всі ці та подібні заходи не обходяться без святкового прикрашання приміщень, в кошторис якого традиційно вносяться і витрати на оформлення повітряними кульками. Хтось оформляє приміщення повітряними кульками самостійно, а комусь просто ніколи цим займатися. Постає питання – чому б не надавати таку послугу та не увійти на цей ринок послуг? Давайте більш детально спробуємо дослідити як можна заробляти на повітряних кульках.

Загалом, повітряна кулька – іграшка, яка виготовляється з латексу. Правильно називати її «надувна» кулька. Тому що, ця іграшка надувається газом, як правило, повітрям або гелієм. Якщо газ, яким надувається кулька легший за повітря, то надувна кулька отримує можливість літати.

Відразу потрібно сказати, що бізнес на повітряних кульках не обмежується лише наданням послуг по декоруванню ними приміщень. Зробивши повітряні кульки основою власної справи,можна придумати багато різноманітних способів як на них можна заробляти. Але, найбільш популярними та перспективними напрямки бізнесу на повітряних кульках, вважаються такі:

  • Надання послуг з декорування приміщення повітряними кульками;
  • Реалізація повітряних кульок надутих гелієм;
  • Створення різноманітних подарункових композицій з повітряних кульок;
  • Друк на повітряних кульках.

Найкраще, об’єднати всі ці напрямки бізнесу в один, хоча цілком реально заробити солідні гроші, займаючись безпосередньо лише якимось одним з цих напрямів. Давайте більш детально зупинимось на кожному з них.

Декорування приміщення повітряними кульками

Саме звичайне приміщення з легкістю можна перетворити у розкішний та святковий зал за допомогою повітряних кульок. Така діяльність ще зветься аеродизайн. На відміну від складних стаціонарних конструкцій з ДСП, повітряні кульки коштують значно дешевше, їх можна дуже швидко надути і створити унікальну об’ємну панораму або композицію. До того ж, різноманітність повітряних кульок сама по собі така широка, що можна знайти кульки практично будь-яких кольорів, розмірів і форм, при цьому відпадає необхідність у додатковому розфарбовуванні. Ще одна велика перевага полягає в тому, що кульки можна швидко і легко демонтувати. А при використанні надувних кульок з гелієм, наприкінці свята гостей можна розважити урочистим запускання їх у небо.

У цій справі важлива фантазія і винахідливість, тому вона підійде тільки креативним людям. Слід придумати оригінальні елементи декорування кульками. Крім різнокольорових кульок, можна також використовувати також й інші матеріали.

Для того щоб почати свій бізнес на декоруванні приміщень повітряними кульками, по-справжньому необхідним вам виявиться всього лише один пристрій. Це електричний компресор для прискореного і більш гігієнічного надування повітряних кульок. Також необхідно буде мати у своєму запасі величезну кількість самих найрізноманітніших повітряних кульок. Для задоволення всіх запитів ваших клієнтів, сміливо пропонуйте кульки всіляких розмірів, форм і кольорів.

Щоб виглядати солідно в очах своїх майбутніх клієнтів, підготуйте портфоліо, де буду розміщені кращі приклади оформлення приміщень повітряними кульками вашою фірмою. Буде краще, якщо фотографії зробить професійний фотограф за допомогою професійної техніки. Також важливо буде створити свій інтернет-сайт, на якому ваші потенційні клієнти зможуть ближче ознайомитися з вашими роботами, самостійно оцінити їх і зв’язатися з вами для подальшого оформлення свого замовлення.

Також перший час роботу з декорування залів можна буде виконувати самостійно, а вже потім набирати собі в помічники декілька людей або навіть цілу команду.

На декорування фасадів та приміщень будівель різноманітними композиціями, які виконуються з повітряних кульок, завжди існує досить великий попит. Стати клієнтами можуть як організатори весіль, проведення випускних вечорів та подібних заходів, так і ті компанії, що проводять виставки, корпоративи, промоакції і так далі. Зараз це надзвичайно популярно.

У цьому бізнесі є деяка складність, оскільки побажання клієнтів можуть бути різними і складність виникає саме у створенні конструкції за бажанням замовника. Тому існують спеціальні курси, що навчають особливостям аеродизайну. На них ви навчитеся прикрашати різні приміщення. Якщо не хочете витрачати багато часу, в мережі можете знайти корисні відео-уроки, які навчать створювати найпростіші композиції.

Стати клієнтами можуть як організатори весіль, проведення випускних вечорів та подібних заходів, так і ті компанії, що проводять виставки, корпоративи, промоакції і так далі

Стати клієнтами можуть як організатори весіль, проведення випускних вечорів та подібних заходів, так і ті компанії, що проводять виставки, корпоративи, промоакції і так далі

Повітряні кульки з гелієм

Такий спосіб заробітку, як продаж повітряних кульок, наповнених гелієм, відомий вже не перший день, на ринку існує немала конкуренція, але при вмілому веденні справи, гроші з гелію приносять не поганий прибуток.

Перше, що буде потрібно для старту це  самі повітряні кульки, балони зі стисненим гелієм об’ємом від десяти до сорока літрів, ну і місце, де ви збираєтеся ними торгувати.

Прибуток буде залежати від того, яке ви виберете місце, будете торгувати кульками в роздріб чи оптом, ну і від того, чи є яке-небудь свято в день продажу кульок. Так само прибуток залежить і від націнки, яка в середньому складає від ста до двохсот відсотків.

Найдоцільніше відкрити невеликий відділ в прохідному торгово-розважальному центрі. Відвідувачі торгово-розважального центру запам’ятають вашу точку, що збільшить приток клієнтів надалі. Добре, якщо поруч буде якась площа, сквер, де постійно гуляють батьки з дітьми.

Потрібно зазначити, що гелій не має кольору і запаху, він не горить і не вибухонебезпечний. Разом з тим, існують правила безпеки при поводженні з гелієм, тому обов’язково ознайомтеся з інструкціями, які отримаєте у продавця гелію. Надмірний тиск гелію може запросто розірвати сталевий балон, тому, скоріше всього, у відкритих точках вам ніхто не дозволить тримати балони з цим газом великого об’єму, і вам доведеться орендувати не далеко від вашої точки який-небудь приватний будиночок, кімнатку або склад, де ви зможете тримати балон і підготувати нову партію кульок на продаж.

Можна, звичайно, працювати і на дому, однак у цьому випадку ви позбудетеся великого числа клієнтів, більше часу і грошей доведеться витрачати на рекламу. А в торговому центрі ходять батьки з дітьми і батьки часто йдуть на поводу у дітей, які просять їм купити кульку.

Місце продажу повітряних кульок слід обов’язково рекламувати, просто надувши і повісивши на довгому шнурку декілька яскравих кульок. Яскраві повітряні кулі обов’язково привернуть увагу клієнтів, і вони поспішать придбати їх саме у вас, адже немає нічого кращого наочної реклами. Так само в цьому бізнесі вам допоможуть всілякі оголошення, які ви можете розклеїти по місту або просто-напросто подати в місцеві газети, при цьому не забувайте про яскраві та незвичайні слогани, що привертають увагу оточуючих.

Багато людей хотіли б придбати кульки, щоб потішити дитину, кохану людину або ж просто для того, щоб зробити свій будинок більш затишним, але не роблять цього через незручності транспортування кульок по всьому місту на ниточці, тому не забудьте про упаковку, адже тоді ви зможете продавати ще й пакет і не буде у вас відбою від покупців.

Для старту будуть потрібні самі повітряні кульки, балони зі стисненим гелієм, ну і місце, де ви збираєтеся ними торгувати

Для старту будуть потрібні самі повітряні кульки, балони зі стисненим гелієм, ну і місце, де ви збираєтеся ними торгувати

Фігурки з повітряних кульок

Унікальні букети, білосніжні лебеді, метелики, забавні фігурки героїв мультфільмів – все це невід’ємна частина багатьох свят. І все це подарує людям радість, а творцеві – хороший прибуток, якщо це буде виготовлено з повітряних кульок.

Для того, щоб розпочати такий напрямок діяльності, слід навчитись самостійно створювати фігури із повітряних кульок. Насправді процес створення святкових прикрас з кульок необхідно бачити. Як вже було сказано раніше, у мережі зараз існує маса відеороликів з майстер-класами по аеродизайну.

Інше питання – куди і кому пропонувати свої перші вироби. Тут все просто: оригінальність і краса виробів знайде попит у мам, що затівають свято для своїх дітей, у дитячих садках, школах, тощо. Залежно від замовлення встановлюється і ціна. Якщо невеликий повітряний букет можна продати за одну ціну, то великий автомобіль з повітряних кульок, що вимагає багатогодинної праці, цілком реально продати за набагато більші гроші.

З часом прийде досвід, з’являться навички роботи, більш солідні замовлення і, відповідно, непоганий дохід.

Фігурки з повітряних кульок дарують людям радість, а творцеві - хороший прибуток

Фігурки з повітряних кульок дарують людям радість, а творцеві – хороший прибуток

Друк на повітряних кульках

На сьогоднішній день, друк на повітряних кульках стає популярним інструментом реклами для бізнесу. Завдяки яскравому друку реклами на кульках можна підвищити лояльність і впізнаванність бренду, провести акції, що обов’язково запам’ятаються, збільшити об’єми продажів, результативно і оригінально рекламувати свою справу. Тому не дивно, що відкрити бізнес з нанесення на повітряні кульки зображень бажають багато.

Таку діяльність необхідно починати з придбання якісного типографного обладнання. Використовуючи саме якісне обладнання, друкувати на кульках можна буде будь-що:  фотографії, написи, картинки – за бажанням замовника.

Обладнання для друку на повітряних кулях підрозділяються на ручні, напівавтоматичні і автоматичні. Деякі моделі напівавтоматичних верстатів можуть працювати і в ручному режимі (і навпаки). Крім цього, є верстати для шовкотрафаретного, офсетного та реєстрового нанесення малюнка на повітряну кульку.

І останнє: крім способу друку та зручності, верстати відрізняються один від одного можливостями за кількістю кольорів, за максимальним розміром площі кульки (є навіть верстати для нанесення на кулі-гіганти), а також тим, чи можна наносити малюнок на всю поверхню кульки.

Ще, вам знадобиться ноутбук. І, звичайно ж, потрібно не забути врахувати витрати на хорошу рекламу.

Цей напрямок бізнесу принесе відмінний прибуток, і швидко окупиться. На послуги такого роду спостерігається постійний попит, тому це той вид діяльності, який обіцяє бути досить стабільним.

Завдяки яскравому друку реклами на кульках можна підвищити лояльність і впізнаванність бренду, провести акції, що обов’язково запам’ятаються, збільшити об’єми продажів, результативно і оригінально рекламувати свою справу

Завдяки яскравому друку реклами на кульках можна підвищити лояльність і впізнаванність бренду, провести акції, що обов’язково запам’ятаються, збільшити об’єми продажів, результативно і оригінально рекламувати свою справу

Висновки

Звичайно, повітряні кульки недовговічні, як і живі квіти. Але саме вони можуть стати найпростішим і незвичайним матеріалом, коли потрібно швидко прикрасити зал для свята, оформити вітрину, декорувати сцену, прорекламувати товар, нову послугу або просто подарувати людям чудовий настрій.

Щоб навчитися робити це чудо, можна відвідувати виставки і фестивалі повітряних кульок, на яких, зазвичай, проводяться майстер-класи зі створення фігур. Існують і спеціальні компанії, вже займаються подібним бізнесом (аеродизайну) і організують платні курси для початківців. Головне бажання дарувати людям радість, а все інше прийде з часом.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *