Послуга «Чоловік на годину» перспективна ідея для бізнесу

Чоловік на годинуЯк не дивно, але така послуга, як «Чоловік на годину», зайняла свою нішу в бізнесі. Таким займається, як правило, невелике сімейне підприємство, яке отримує від нього прибуток щомісяця. Не скажемо що багато, наприклад 1500 доларів на місяць, це  притому, що ніяких вкладень робити не треба. Сума може цілком мінятися, стати набагато більшою. Звичайно, це залежить від кількості і якості реклами, роботи, а також чисельності штату. Більше людей, більша можливість заробити. Навіть мінімальні вкладення на початку, які звичайно потрібні при відкритті подібного бізнесу, гарантують, що такого роду підприємство окупить їх вже протягом одного або трохи більше місяців. А тепер бізнес план і призначення даного бізнесу.

Підприємство такого роду, як «Чоловік на годину», надає різні послуги, виконує дрібні побутові роботи. Незважаючи на не великомасштабність проектів, такі дрібні проблеми виникають щодня. І причому у багатьох людей. Ці послуги затребувані, хоча б, тому що ніша не до кінця розкручена, і конкурентів у принципі немає. І тим більше багато великих компаній якщо і надають такі послуги, то по більш дорогі ціні, і не завжди такі послуги  надаються якісно. Багато таких компаній, не відчувають конкуренції, сильно розслабляються. Багато з них навіть не прагнуть підвищити якість надаваних ними ж послуг своїм клієнтам. Адже вони повністю впевнені, що аналога їм майже немає, і клієнтам все одно нікуди діватися. Почасти вони таки мають рацію.

І може, тому вони не прагнуть надавати дрібні послуги. Ремонт крана, який підтікає, перенесення меблів, закручування лампочки – для них це все дрібниці, на які вони не хочуть витрачати ні свого часу, ні свій потенціал.

Тому й з’явився маленький, але прибутковий бізнес, де дрібні роботи виконуються із задоволенням. Послуга «Чоловік на годину» зобов’язується виконати будь-які, навіть незначні, як може здатися на перший погляд, роботи. Адже для когось перестановка меблів – це трагедія.

Так що ж потрібно для відкриття такого бізнесу?

Майже зовсім нічого. Ну, по-перше, вам знадобитися наявність певних інструментів, без них нікуди. Крім того, що у вас в розпорядженні повинні знаходитися молоток і викрутка, дриль і перфоратор – теж будуть незамінні в деяких процесах. Тому рекомендується, щоб вони теж були в наявності. Адже вони, як не дивно, є далеко не в кожному арсеналі домашніх інструментів. Тому все повинно бути у вас під рукою. Більш серйозне обладнання теж буде не зайвим, на зразок склоріза або шліфувальної машинки, беріть його з собою частіше.

Валіза з інструментами – це спеціальний набір для вашого бізнесу «Чоловік на годину». Його потрібно з собою носити, на кожен виклик. Він повинен бути в арсеналі кожного чоловіка, ну, принаймні, у вашого фахівця, так точно. Але початковий набір, з яким ваш «Чоловік» повинен піти в гості, коштує не так вже й дешево, враховуючи, що інструменти не такі вже й недорогі. Але не варто відкладати відкриття бізнесу, якщо у вас немає склоріза. Найнеобхідніші інструменти, думаю, у вас вже є. А все інше можна закупити пізніше. В міру зростання популярності на ваш бізнес.

Деяке устаткування, яке не сильно затребувано, можна навіть брати напрокат. У цьому немає нічого такого, навпаки, навіть більш вигідно. Одна з послуг, яка користується найбільшим попитом, це відновлення паркету, а в невеликих обсягах, це все можна здійснювати і за допомогою взятих напрокат інструментів.

До найбільш затребуваних послуг можна віднести: складання меблів, лагодження сантехніки, пересування меблів, установку електроустаткування, невеликі ремонтні роботи. Якщо у вашому прайс-листі є такі послуги, то вам для початку цього вистачить, повірте. Від цього починають відштовхуватися всі подібні компанії. Ціни потрібно встановити не менше середніх на такі послуги. Якщо ви сумніваєтеся у своєму рішенні щодо цін, рекомендуємо вам обдзвонити своїх конкурентів і, відштовхуючись від їх цін, створити свою цінову політику.

На що потрібні гроші в цьому бізнесі крім інструментів?

Звичайно, будуть і деякі витрати, без цього нікуди. Вам доведеться трішки витратитися на реєстрацію ФОП. І це не все. Також на рекламу, інструменти, автотранспорт, форму і стільниковий зв’язок. Надалі вам також доведеться платити податок. І від цього нікуди не дінешся.

Рекламу зазвичай можна розмістити в місцевій пресі, яка читається багатьма люди. Далі можна спробувати розклеїти оголошення. А також для великого міста, і не тільки, актуальна розкрутка в Інтернеті. Створення реклами в Інтернеті завжди приносить свої плоди. Зараз є багато спеціальних сайтів, які є своєрідною афішею для всього міста, там можна помістити своє оголошення, яке легко прочитають ваші майбутні клієнти. В наш час подібна реклама дуже актуальна і приносить великі плоди. Тому скористайтеся нею, і ви не пошкодуєте. Адже, чим більше людей дізнаються про вас, тим більше у вас буде замовлень. А це прибуток.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *