Як заробити на заправці картриджів – прибуткова бізнес ідея

Як заробити на заправці картриджівЗовсім не нова бізнес ідея – заправка та регенерація картриджів ще довго не втратить своєї актуальності. Перш за все, завдяки загальній комп’ютеризації нашого життя і затребуваності послуги у клієнтів. По-друге, з нехитрого студентського заробітку зі скромними вкладеннями вона може розвинутися в повномасштабний бізнес по заправці картриджів або в солідну фірму з продажу витратних матеріалів для комп’ютерної техніки.

Тому постає питання – де і як можна заробити на заправці картриджів?

Починати бізнес краще всього в місті з чисельністю населення від 25 – 30 тисяч, тому що в такому населеному пункті досить багато установ, підприємств і фірм з великим парком офісної техніки, а значить і друкуючих пристроїв. А ще є приватні користувачі принтерів, яких ніхто не намагався підрахувати. Усім їм приблизно раз на місяць необхідна заправка та регенерація картриджів, тобто роботи вистачить і підприємцям – одинакам, і великим компаніям.

Особлива привабливість даного виду бізнесу в тому, що почати його можна навіть зі скромних 1 – 3-х тисяч гривень. Цієї суми цілком достатньо, щоб купити набір інструментів і викруток, запас тонера або чорнила і зняти невелику площу в 10-15 кв.м.

Середня вартість однієї заправки картриджа 60-80 гривень, при вартості витратних матеріалів 20 гривень. Обслуживши всього 40 – 50 клієнтів, можна повністю окупити початкові витрати. Новачкам в бізнесі це вдається зробити за пару місяців. Якщо вам вдасться зберегти таку динаміку, то щомісяця зможете заробляти на заправці картриджів 3 -5 тисяч гривень, навіть не знімаючи окремого приміщення і працюючи вдома.

Але для того, щоб домашній заробіток став повноцінним бізнесом на заправці картриджів, послугами якого стали б користуватися не тільки приватні, а й корпоративні клієнти, йому потрібен юридичний статус.

Навіть побіжного погляду на наведені розрахунки досить, щоб зрозуміти наскільки висока рентабельність, але, щоб потік клієнтів не висихав і вони ставали постійними, надання однієї послуги недостатньо. Треба розширювати спектр діяльності та перелік послуг. Це можуть бути продаж чорнила, паперу, апаратури для безперервного друку, послуги ксерокопії та сканування, встановлення та налаштування програмних продуктів, ремонт і обслуговування оргтехніки.

Розширення сфери діяльності потребують і більш серйозних капіталовкладень на додаткове обладнання та найм фахівців, але при цьому ви зможете у декілька разів більше заробити на заправці картриджів та інших послугах і, саме головне, – залучити й утримати серйозних постійних клієнтів.

Отже, щоб бізнес ідея – заправка картриджів втілилася в серйозний бізнес, вам необхідно:

  • зареєструватись фізичною особою – підприємцем і вибрати в податковій оптимальну систему оподаткування
  • відкрити рахунок в банку (для безготівкового розрахунку з корпоративними клієнтами)
  • орендувати приміщення

Приміщення для фірми із заправки картріджів і надання супутніх послуг треба вибирати на вулицях з хорошою прохідністю, транспортною доступністю та умовами для паркування. Відмінно, якщо воно буде розташоване недалеко від магазинів, що торгують оргтехнікою. Ремонт може бути найпростішим, але площа бажана не менше 25 кв. м, а до робочого місця заправника картриджів повинні бути підведені водопровід і каналізація – робота в нього не надто чиста. Не зайвим буде і пилосос для прибирання приміщення від залишків тонеру, що просипався.

Інструменти і витратні матеріали для роботи, а також весь асортимент супутніх товарів для продажу клієнтам можна закуповувати за оптовими цінами в Інтернеті або у виробника. Намагайтеся, щоб у вас завжди були витратні матеріали для роботи і для продажу клієнтам від різних виробників і за різними цінами. Клієнтам подобається, коли є вибір.

Нарешті, реклама – в умовах високої конкуренції вона залишається найважливішою умовою успіху. Активно використовуйте всі можливі рекламні інструменти – від ефектної вивіски над входом в офіс, банерів і рекламних щитів до поштової розсилки компаніям, розміщення оголошень в місцевих ЗМІ та на електронних рекламних майданчиках і навіть розклеювання оголошень у під’їздах будинків у найближчих до офісу околицях. Щоб залучити солідних корпоративних клієнтів, відвідайте їх офіси, постарайтеся зустрітися особисто з потенційними замовниками і залиште свої контактні дані. Укладайте договори на сервісне обслуговування принтерів з компаніями, які ними торгують. Не забувайте, що запорука благополуччя бізнесу на заправці картриджів – це висока якість наданих послуг.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *