Як відкрити склад і заробити на ньому?

Як відкрити склад і заробити на ньомуКоли в голову не приходить жодної відповідної ідеї по створенню та розвитку власної справи, можна зупинитися на безпрограшному варіанті – будівництві складського комплексу. Відкриття складу включатиме і етап зведення будівлі, і використання її за цільовим призначенням. А вже в цій області виникне маса варіацій, з яких потрібно вибрати таке цільове призначення, яке буде найкраще підходити саме вам. Чи це буде оптовий склад фармацевтики, чи холодильне приміщення або складська будівля для одягу – вирішувати самому підприємцю.

Можна звичайно використовувати приміщенням і у своїх цілях, але не менш вигідною та менш затратною справою  виявиться здача складського приміщення в оренду.

Багато компаній зацікавлені в пропозиціях оренди складських приміщень, тому що великі об’єми товарів вимагають багато місця для їх зберігання, ще й часто у відповідних умовах.  Навіть якщо підприємство має у своєму розпорядженні своє власне приміщення, часто його стан далекий від ідеального, його площа не велика, чи просто необхідні додаткові складські площі, навіть тимчасово. Ось тому,  дуже часто такі фірми вдаються до послуги оренди складів.

Якщо ви таки вирішите відкрити оптовий склад, то вже на етапі будівництва з’являться варіанти вигідних угод, тому що необхідність у використанні таких будівель є скрізь.

Ще на етапі планування будівництва складу, ви повинні подумати про вибір відповідного місця для будівництва. У приміщення потрібно вмістити велику кількість оптового товару, а якісь речі – габаритні та громіздкі, що робить процес їх переміщення досить важким. Тому під’їзні шляхи повинні бути по можливості вільними і зручними. Неодмінна умова – стоянка для автомобілів.

Необхідно постійно дбати про те, щоб наявне на складі обладнання функціонувало як годинник, без перебоїв, а несподівані поломки своєчасно усувалися. Коли орендарем оптового сховища є, наприклад, магазин секонд-хенду, то єдине, що потрібно – це полки й стелажі для одягу. Якщо ж це – фармацевтичний комплекс або приміщення для зберігання харчових продуктів, то не обійтися без холодильного та іншого спеціалізованого обладнання.

За умови, що склад – не дрібнооптовий, а великий і функціональний, на перших порах будуть потрібні солідні фінансові вкладення у його будівництво. Але свій грандіозний задум варто довести до кінця, оскільки в майбутньому він здатний принести непогані дивіденди. І якщо вибираючи будівельників-підрядників, то тут бажано надати перевагу підприємствам, які забезпечують весь комплекс будівельних послуг, які безпосередньо надають послугу будівництво складів.

Декілька прикладів складських приміщень:

Фармацевтичний склад

Як відкрити склад для зберігання лікарської продукції? Фармацевтичний комплекс повинен передбачати спеціально відведену зону для зберігання продукції. На високих стелажах вільно розмістяться коробки з лікарським асортиментом, який потім надійде в аптечний кіоск чи магазин. Добре, якщо в будівлі будуть передбачені вестибюль і робочі кімнати.

У фармацевтичний склад постійно доставляються великі партії товарів, які потрібно розподіляти по замовленнях. Крім цього, приміщення для зберігання ліків повинно мати зручні під’їзні шляхи для приймання фур. У фармацевтичний магазин товар доставляти потрібно дуже акуратно, а тому вантаження продукції затягується зазвичай надовго. Входи і виходи в дрібнооптовий пункт зберігання повинні залишатися вільними, щоб двері легко можна було відкрити.

Холодильний склад

Особливості будівництва холодильного сховища полягають в тому, що в процесі роботи повинні бути точно враховані його технологічні характеристики. Низька температура комплексу забезпечується завдяки холодильним дверям з поліуретану і приладів охолодження повітря, які дозволяють домогтися потрібного температурного режиму.

На території холодильного приміщення встановлюється спеціальне обладнання та агрегати. Широко використовуються фреони, вони озонобезпечні та ефективні. Холодильний комплекс повинен включати зони площі будівлі та відділення з різною температурою. Справа в тому, що для різної продукції, доставленої в оптовий склад, потрібні індивідуальні умови зберігання. Відкрити фармацевтичний або продуктовий оптовий склад вийде при наявності якісного і дорогого устаткування.

Склад одягу чи секонд-хенду

Крупний і навіть дрібнооптовий магазин секунд-хенду чи нового одягу успішно розвинуться навіть за короткий час, реалізуючи подібну продукцію. Відкрити такий складський комплекс набагато простіше, ніж всі інші, оскільки він не вимагає установки дорогого устаткування.

Сховище одягу та магазин секонд-хенду повинні бути сухими, просторими і чистими. Продукція зберігається на полицях і стелажах, акуратно розподілена по коробках. Для закупівель нових партій одягу робляться регулярні замовлення постачальникам, після чого речі відправляються в магазин одягу і реалізуються в роздріб. В оптовий пункт вироби доставляються у коробках, зберігаються в них стільки, скільки потрібно. Склад дозволить розмістити їх зі зручністю на спеціальних полицях і стелажах. Відкрити такий складський оптовий комплекс вийде досить швидко.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *