Як можна заробляти на особистому автомобілі?

Як можна заробляти на особистому автомобілі?Придбання автомобіля практично завжди стає очікуваною та радісною подією для будь-якої людини. Щастя від придбання не меркне навіть при здійсненні такої покупки в кредит. Адже через порівняно невеликий проміжок часу борг перед банком буде повністю погашений, і для вільного розпорядження власністю перепон не залишиться абсолютно ніяких. Наявність власного автомобіля не тільки дає можливість вільного переміщення та активного відпочинку, а й додаткового заробітку. Крім того, наявність автомобіля є своєрідною гарантією того, що людина не залишиться без засобів для існування навіть у тому випадку, якщо раптово залишиться без роботи. Давайте сьогодні поговоримо та проаналізуємо основні способи заробітку на власному авто.

У сучасних умовах, заробіток на машині, що знаходиться у власності, можливий в самих різних сферах діяльності – від розміщення реклами на своєму авто, до співробітництва з інтернет-магазинами. Важливо, що заробіток на автомобілі може бути цілком легальним, що супроводжується всіма необхідними відрахуваннями до пенсійного фонду та податкових органів.

Для початку, розглянемо ближче предмет на якому ми хочемо заробити. Чотири колеса, п’ять сидячих місць, багажник об’ємом близько одного кубометра (у когось можливо менше), хороша швидкість і справний стан. Плюсів для заробітку на ньому дуже багато. І нехай не в кожного авто є шкіряний салон і кондиціонер, заробити можна на будь-якому класі автомобіля. Відрізнятися будуть тільки розміри заробітку і варіанти роботи на такому автомобілі.

Як правило, солідний бізнес-клас буде приносити вам більше грошей, але такої роботи в нашій країні буде мало. А середній клас – зможе справлятися із завданнями і економ – класу, тому роботою ви будете, забезпечені майже завжди. Але заробіток в цих двох нижчих класах автомобілів буде на порядок нижчим, де доведеться попотіти, щоб отримувати бажаний рівень доходу від роботи на такому автомобілі.

Що ж, тепер розглянемо основні способи заробітку за допомогою власного автомобіля.

Таксі – очевидний, але небезпечний спосіб заробити

На сьогоднішній день, заробіток в таксі на своєму авто є найбільш поширеним способом отримання доходу за допомогою автомобіля. Звичайно, ідеальним це не назвеш, оскільки не кожен може спілкуватися з «проблемними» клієнтами або п’яними пасажирами. До того ж, при роботі виключно в приватному порядку, легко зіткнутися з певними кримінальними ситуаціями, виплутуватися з яких доведеться автовласникові самостійно. Тим не менше, рівень заробітку таксиста на своєму автомобілі досить великий, і, якщо працювати з якою-небудь службою таксі, то ризик виникнення проблем можна звести до мінімуму.

Вибираючи заробіток на таксі, можна отримати наступні переваги, порівняно з іншими способами заробітку на авто:

  • Достатньо вільний та гнучкий графік;
  • Стабільний та постійний заробіток на своєму автомобілі, особливо у великих містах;
  • Немає необхідності чекати зарплати – готівка надходять безпосередньо до водія постійно.

Вибираючи, з якою службою співпрацювати, необхідно звернути увагу на декілька моментів, від яких залежить рівень заробітку:

  • Який відсоток від отриманої із замовлення суми підлягає поверненню роботодавцеві.
  • Список необхідного обладнання, яке буде потрібно купувати і встановлювати самостійно.
  • Чи є можливість виходу на лінію за власним графіком.
  • Затребуваність конкретної служби таксі, від якої безпосередньо залежить рівень заробітку.

Звичайно, такий авто заробіток, як правило, не є офіційним, не супроводжується пенсійними відрахуваннями, та й пов’язаний з дуже сильним зносом автомобіля, ремонтувати який потрібно буде за свій рахунок.

На сьогоднішній день, заробіток в таксі на своєму авто є найбільш поширеним способом отримання доходу за допомогою автомобіля

На сьогоднішній день, заробіток в таксі на своєму авто є найбільш поширеним способом отримання доходу за допомогою автомобіля

Кур’єр на власному авто – відносно спокійний спосіб заробити

Працевлаштування кур’єром або експедитором є ще одним способом як заробити на авто. Знайти подібну роботу нескладно, оскільки існує маса варіантів заробітку на автомобілі, доставляючи продукти, ліки або товари з інтернет-магазинів на адресу клієнтів. Як правило, можлива часткова зайнятість та компенсація витрат. До негативних моментів такого способу заробітку на своєму автомобілі можна віднести жорсткі часові рамки доставок, а також повну матеріальну відповідальність за товар, що перевозиться, вартість якого може бути досить солідною.

Багато помилково вважають, що така кур’єрська доставка може поєднуватися з роботою в таксі. Але це не так. В основному, за одну доставку в межах міста, компанії та фірми, які оплачують такі замовлення, не сильно витрачаються на своїх кур’єрів.  Але, як і належить, для кур’єрських доручень відбираються найбільш віддалені адреси доставки, оскільки найближчі – можуть обслуговувати або піші кур’єри, або самі співробітники компанії яка наймає вас для такої роботи. Тому варто подумати, чи встигнете ви доставити замовлення вчасно і не запізнитися на заявку в таксі до клієнта? Беззаперечно, таке суміщення роботи кур’єром та таксистом – шкідливо відіб’ється на результативності та витратах водія, тобто на вас.

Як радять професіонали, краще братись за щось одне. І якщо ви вибрали цю стежину, то бажано з роботодавцем укласти договір про відшкодування вам частини або повної вартості палива, прописати випадки, коли адресат відмовляється від посилки, також вказати оплату стільникового зв’язку, тощо.

Слід зазначити, що це найбільш спокійна робота, адже коли возити не людей, а простий документ або товар, то просто їдеш собі спокійно і ніхто тебе не жене, уважність на дорозі підвищується і у вас завжди буде стабільний дохід, та якісь соціальні гарантії. А у випадку з таксі, такі гарантії рідкість, тим більше, якщо ви починаєте працювати там вперше.

Знайти подібну роботу нескладно, оскільки існує маса варіантів заробітку на автомобілі, доставляючи продукти, ліки або товари з інтернет-магазинів на адресу клієнтів.

Знайти подібну роботу нескладно, оскільки існує маса варіантів заробітку на автомобілі, доставляючи продукти, ліки або товари з інтернет-магазинів на адресу клієнтів.

Особистий водій – заробіток на авто класу люкс

Щоб заробити на своєму автомобілі, який відноситься до представницького класу, можна спробувати себе в якості особистого водія. Даний вид заробітку не вимагає початкових вкладень, рахується достатньо прибутковим, компанія-наймач повністю компенсує витрати на утримання автомобіля, включаючи витрати на паливо, стільниковий зв’язок, та надає вихідні дні.

До числа недоліків такого варіанту заробітку можна віднести практично повну зайнятість, що виключає можливість планувати власний день. До того ж, далеко не кожному під силу провести весь день в очікуванні виїзду, або навпаки, нескінченно колесити по місту. Тут, звичайно ж, водій, умовно кажучи, скорочує свої свободи і потреби. Адже клієнти – це великі компанії, де потрібно возити начальників, бухгалтерів, касирів, іноді в не робочий час. Тому, щоб тут заробити солідну суму і не втратити роботодавця – слід в договорі прописати ці «свободи» людини за кермом, а також для себе визначити – чи готові ви іноді, покинути сім’ю і помчати до свого боса, щоб відвезти його з сауни в 3 годині ночі.

Робота торговим представником з автомобілем

Досить очевидною відповіддю на питання як заробити на особистому легковому автомобілі, є робота торговим представником. Даний вид заробітку на особистому автомобілі підійде людям, що відрізняються гарною комунікабельністю, елементарними знаннями в області маркетингу та бухгалтерії. Це необхідно, оскільки доведеться самостійно вести документообіг, проводити рекламні акції, займатися оформленням прилавків і стежити за правильним викладенням товарів. Такий авто заробіток грошей, як правило, передбачає офіційне працевлаштування, компенсацію паливо-мастильних матеріалів та амортизацію автомобіля.

Заробіток «реклама на автомобілі»

А ось це вид заробітку, вже можна поєднувати з усіма видами робіт на автомобілі. Спосіб заробітку на рекламі, що розміщується на своєму авто, можна назвати одним з найбільш простих, але досить дохідних. При цьому, абсолютно відсутні будь-які обмеження з боку «роботодавця» на вільне пересування по місту – поїздки на роботу, з родиною на дачу або за покупками, які можуть здійснюватись у звичайному для сім’ї режимі. Звичайно, компанія-наймач не стане компенсувати витрату палива або знос особистого автомобіля, але і давати певний план пересування по місту вона не стане.

Зазвичай, такий заробіток шукають у рекламних агентств. Оскільки до них і звертаються виробники товарів та послуг, а ті в свою чергу шукають водіїв з автомобілями, на які наклеюється рекламний контент, емблеми, написи, зображення, ставиться спеціальний короб з такою ж рекламою.

Розмістивши рекламу на автомобілі, заробіток може скласти цілком пристойну суму, залежну від конкретної компанії – чим більша вона та відоміший бренд, тим на більшу суму можна розраховувати щомісяця. Рекламні матеріали, як правило, являють собою самоклеючі плівки з нанесеною інформацією, які легко клеяться на авто, не пошкоджуючи лакофарбове покриття. Крім того, це служить додатковим захистом для заводського покриття від пошкодження.

Іншим, не менш популярним видом можна вважати заробіток на рекламі на автомобілі, який пов’язаний з установкою зовнішньої акустичної системи, з якої ведеться трансляція певного оголошення. Такий вид заробітку на рекламі особливо актуальний у невеликих містах, але вимагає постійного пересування транспортного засобу в межах міста.

Розмістивши рекламу на автомобілі, заробіток може скласти цілком пристойну суму, залежну від конкретної компанії - чим більша вона та відоміший бренд, тим на більшу суму можна розраховувати щомісяця.

Розмістивши рекламу на автомобілі, заробіток може скласти цілком пристойну суму, залежну від конкретної компанії – чим більша вона та відоміший бренд, тим на більшу суму можна розраховувати щомісяця.

Заробіток на оренді автомобіля

Найнепопулярнішим для більшості автовласників способів, як заробити на авто, стає здача автомобіля в оренду. Хоча це найлегший заробіток, оскільки нічого робити і не доведеться. Лише збирати орендну плату за автомобіль, а також самому робити зміни в документах на машину по закінченню часу оренди.

Такий варіант підходить, насамперед власникам декількох транспортних засобів. Незважаючи на можливість отримання непоганого пасивного доходу, всі розуміють, що до зданої в оренду машини особливо дбайливого ставлення не буде, хоча обслуговування цілком ляже на плечі компанії чи фізичної особи, що взяла її в оренду. Має сенс перед здачею авто застрахувати його, а при складанні договору особливу увагу приділити порядку відшкодування збитку при будь-яких надзвичайних пригодах.

Ну, а якщо ви все-таки зважилися віддати автомобіль в оренду, та й ще приватній особі, то наша вам порада: частіше зустрічайтеся з водієм (хоча би раз на тиждень), беріть орендну плату раз на місяць, при зустрічах уважно оглядайте автомобіль. І не забувайте всі відносини викладати на папері з підписами такого водія, зареєструвавши всі у нотаріуса. Також можливий варіант такої здачі в оренду автомобіля з викупом орендаря. Тобто кожен місяць вам не тільки приносять орендну плату, але і по частинах всю вартість автомобіля.

Заробіток на вантажівці

У тому випадку, якщо у власності знаходиться вантажівка, яка навіть не відрізняється великими розмірами, ситуація значно спрощується. Питань, як заробити на своєму вантажному автомобілі практично не виникає, оскільки сфера вантажоперевезень завжди була та залишається досить популярною, а зробити кілька рейсів за непогані гроші можна і після основної роботи. Якщо встановити на невелику вантажівку супутнє обладнання, можна заробляти на трасі, надаючи допомогу поламаним авто – евакуація завжди затребувана, та й оплачується досить непогано.

Дрібний ремонт – додатковий заробіток на авто

Маючи навички автомеханіка, ви можете надавати допомогу водію, у якого був зламаний автомобіль на дорозі. Природно, ви не забезпечите повноцінне «одужання» автомобіля, але з вашою допомогою водій зможе своїм ходом відвезти авто до автосервісу.

Безпосередньо на дорозі можна замінити свічки, завести авто «прикуривши» від свого, залити воду, тощо. Також можна допомогти водієві, якщо він потрапив у нестандартну для нього ситуацію. Буває ж таке, що два колеса автомобіля знаходяться в несправному стані (водій їх пробив), а шиномонтажу поблизу немає. Ви можете заклеїти колеса та накачати їх. Так, такий спосіб навряд чи надовго збереже шини в цілісності, але це дасть водієві трохи часу, щоб він зміг довести свій автомобіль до шиномонтажу.

Незважаючи на те, що прибуток на особистому автомобілі не є стабільним заробітком, він все-таки реальний. Тому, хто є власником свого автомобіля та бажає заробити гроші, має всі можливості для отримання додаткового прибутку. А які способи заробітку за допомогою автомобіля ви ще знаєте? Діліться у коментарях.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Як можна заробляти на особистому автомобілі?"

  1. На невеликій вантажівці ви нічого не заробите самостійно. Тільки, якщо влаштуєтесь на якусь фірму. Знаю це по власному досвіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *