Вирощування овочів і трав на замовлення – екологічно чиста бізнес ідея

Вирощування овочів і трав на замовленняБізнес ідея вирощування овочів і трав на замовлення підходить передовсім  для сільських жителів, фермерів, агрономів, власників великих земельних ділянок.

З ростом урбанізації все більше людей відмовляються від городу, дачі або заміського будинку, але при цьому вони хочуть їсти свіжі овочі, але без нітратів, пестицидів, гербіцидів та технічних хімікатів, які використовуються для їх вирощування.

Можливість вирощувати овочі на замовлення, постійно відслідковуючи їх стан, ріст і догляд за ними, особливо сподобається шеф-кухарям ресторанів, які зможуть вирощувати рідкісні трави і спеції, отримувати свіжі продукти прямо з грядки без використання хімії. Вашими клієнтами стануть люди, у яких є земля, але не вистачає часу на її обробіток і ті, хто піклується про здоров’я своїх дітей.

Необхідні ресурси: земельна ділянка, інструменти для обробки землі, насіння, вода для поливу, фотоапарат або відеокамера, інтернет.

Початковий капітал: кошти на купівлю або оренду землі, інструментів, насіння, доставку врожаю замовникам.

Розділіть свою велику ділянку землі на невеликі «городи», які ви будете здавати в оренду і обробляти для своїх клієнтів. Наприклад, якщо кожна ділянка буде мати площу в 6 квадратних метрів, на ньому ви зможете виростити вісім рядів овочів по два метри завдовжки. Здавайте «городи» на рік в оренду, при цьому у вартість послуги входитиме підготовка землі, перекопування, висадка насіння або розсади замовлених сортів овочів, догляд та полив, збір врожаю і доставка клієнтам.

Щоб дозволити замовникам постійно стежити за станом їх городу, можна регулярно завантажувати в їх особисті профілі на сайті фотографії процесу вирощування. Ще більше інтересу можна залучити до цього проекту, якщо замість оновлення фотографій, встановити на кожному «городі» веб камеру, яка буде постійно транслювати відео у мережу Інтернет. Переглянути запис в реальному часі і в архіві кожен клієнт зможете через Інтернет. Це дозволить замовникам переконатися в тому, що їхні овочі і трави не піддаються хімічній обробці, і що за ними добре доглядають.

Щоб ваші замовники отримали максимум врожаю з кожної невеликої ділянки, запропонуйте їм можливість повторної висадки протягом року. Деякі сорти овочів і трав можуть давати врожай практично цілий рік. Передбачте і можливість оренди «городу» у подарунок, тоді замовники зможуть не тільки отримувати від вас свіжі овочі, а й дарувати таку можливість своїм друзям і близьким, розширюючи вашу клієнтську базу.

Додатково можна запропонувати можливість замовлення врожаю овочів до певної дати: весілля чи дня народження, щоб на святковому столі були лише здорові і корисні продукти. У тому випадку, якщо частина рослин пропаде, запропонуйте безкоштовну повторну висадку, щоб завоювати повагу клієнтів. А варто додати можливість розміщувати відео або фотоматеріали на сторінках соціальних мереж, і ваша клієнтура поповниться молоддю.

Потрібно сказати, що такий вид бізнесу вже давно досить успішно працює в розвинутих західних країнах.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Вирощування овочів і трав на замовлення – екологічно чиста бізнес ідея"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *