Вирощування і продаж хижих рослин – ідея для домашнього бізнесу

Вирощування і продаж хижих рослин Однією з ідей для започаткування власного бізнесу – цілком може стати ідея вирощування та продаж хижих рослин.

Почнемо з того, що хижі рослини – це збірна група квіткових рослин, які вміють захоплювати і перетравлювати невеликих тварин, як правило, комах, іноді круглих черв’яків і дрібних хребетних. Таким чином вони видобувають цінні поживні речовини, в першу чергу, азот і фосфор – що дозволяє менше залежати від стану грунту. Всього налічується близько 630 видів.

Вирощування хижих рослин в першу чергу підходить для людей, які люблять і розбираються в рослинах. Для цього необхідні будуть такі ресурси, як приміщення – підійде і звичайна квартира, всілякий різний садівничий дрібний інвентар, насіння рослин, спеціалізована література, так само підійде Інтернет.  Залежно від масштабів виробництва початковий капітал необхідний абсолютно невеликий, приблизно 150-200 доларів США.

Для того щоб організувати бізнес з вирощування та продажу хижих рослин, спочатку вам необхідно визначитися з видами хижих рослин, які ви будете вирощувати на продаж. Бажано звичайно в такому виді бізнесу мати великий асортимент, але для початку ви можете зайнятися вирощуванням одного або двох видів хижих рослин.

Дані рослини в принципі дуже легко вирощувати, достатньо чітко дотримуватися всіх правил, які створені для динамічного росту рослини. А саме використовувати спеціальну бідну мінеральними добривами землю, наприклад – торф з річковим піском, дотримуватися світлового режиму і рясно поливати рослину. Що стосується поливу, то тут ви повинні бути завжди дуже уважними, так як навіть найменше пересихання грунту у саджанців може призвести до загибелі всієї рослини.

Насіння бажано висаджувати в прозорі харчові контейнери з кришкою, для створення високої вологості та оптимальної температури на протязі всього дня.

Дістати насіння хижих рослин завжди можна в Інтернет магазинах. На відміну від дорослої рослини ціна насіння хижих рослин мінімальна, і коливається залежно від виду рослини. Наприклад, 10 насінин найпопулярнішого хижака «венерина мухоловка» коштують в середньому  40 гривень, а одна доросла рослина коштує мінімум 100 гривень.

Якщо розглядати питання складнощі реалізації, то тут головне добре продумана реклама вашого товару. Найголовніше в такому роді бізнесу – це бути першим! Дуже охоче такі квітки – хижаки купують представники банків, керівники фірм, та інших організацій в яких статус начальника повинен бути відзначений у всьому, навіть в рослинах.

Позитивні сторони бізнесу:

  • Витрати на виробничі площі відсутні
  • Витрати на виробництво мінімальні
  • Витрати на транспортування та зберігання відсутні

Негативні сторони бізнесу:

  • Можливі проблеми з реалізацією
  • Час на вирощування

Але, якщо ви дійсно зібралися зайнятися даним видом бізнесу у своєму місті, то ви повинні знати що тільки вкладаючи свою душу у рослини, ви зможете реалізувати свій потенціал у цьому бізнесі. Спробуйте спочатку все обміркувати в голові, прорахувати всі за і проти і тільки тоді починайте. Але прочитавши цю статтю, в принципі, ви вже можете зрозуміти, що величезний плюс цього бізнесу це відсутність великих матеріальних витрат і дуже висока віддача.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *