Виробництво рослинної олії – бізнес ідея перевірена часом

Виробництво рослинної олії – ідея перевірена часомЧого тільки не намагаються знайти підприємці, що прагнуть розпочати свою власну справу, підбираючи відповідну ідею для свого бізнесу. Всі шукають чогось  оригінального і незвичайного, думаючи, що це буде приносити їм великий прибуток відразу ж після запуску. Але можна придивитися до старих і перевірених часом варіантів. Наприклад до бізнес ідеї з виробництва рослинної олії.

Якщо ви збираєтеся розпочати власне виробництво рослинних масел, вам потрібно враховувати те, що це потребуватиме значних фінансових вкладень. Тому що вам буде необхідне спеціальне обладнання. Крім того, потрібно враховувати і те, що виробництво рослинної олії вимагає значних зусиль.

Не будемо вдаватися у деталі, давайте розглянемо лише основні етапи та необхідні ресурси для започаткування бізнесу по виробництві рослинної олії.

У першу чергу, вам потрібно буде вибрати приміщення, можливо, для початку використовувати і власну дачу. Обов’язково необхідні опалення та електрика. В даний час електрифікація дачі – нескладна справа, головне знати, до кого звернутися. Враховуйте, що електрична проводка зобов’язана витримувати високе навантаження. Обов’язково розділіть своє приміщення на дві зони, виробничу і складську.

Яке обладнання необхідне? Перш за все, ви будете використовувати олійний прес з фільтром. Купуйте їх в одному комплекті, це значно полегшить виробництво. Фільтр повинен мати компресор, шланги та ємності. Крім того, вам знадобиться спеціальне охолоджувальне обладнання. Дещо пізніше ви повинні купити ще й калібратор насіння, сушарку, а також жарівню.

На початковому етапі, ви зможете використовувати власні ємності для чистого і брудного масла, оскільки обсяги вашого виробництва не відразу будуть великими. Заощадити можна і на мішках, які будуть призначені під макуху і насіння.

Коли ваше обладнання окупиться, придбайте навантажувач або невеликий вантажний автомобіль. У результаті ви вже зможете гарантувати постачання сировини у будь-який зручний час, і швидше доставляти своїм клієнтам готове рослинне масло.

Потрібно бути готовим до того, що вам доведеться співпрацювати з різними людьми. Вам доведеться навчитися вести успішні переговори з постачальниками і співробітниками магазинів.

Таке обладнання окупається, зазвичай, за 4 – 5 місяців. Потрібно бути дуже уважним під час роботи! Звертайте пильну увагу на якість насіння, щоб виробляти тільки відмінне рослинне масло. Макуху не доведеться утилізувати, вона піде в якості корму для тварин. Успіху завжди можна домогтися, якщо реалізувати виробничий процес без збоїв і зупинок.

Започатковуючи свою власну справу, потрібно пам’ятати, що перевірені часом варіанти ведення бізнесу, такі як виробництво рослинної олії, будуть приносити дохід більш гарантовано ніж нові, оскільки в цьому випадку, доведеться бути першопрохідцем і завойовувати ринок з самого початку, а щодо перевірених ідей бізнесу, то тут вже все освоєно і прораховано, отже набагато легше буде вийти на запланований рівень прибутковості.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *