Виробництво м’яких іграшок – цікава бізнес ідея

Виробництво м'яких іграшок Як би не був наповнений ринок м’яких іграшок, але збут і свою нішу в ньому можна знайти завжди. Іграшки купують дуже часто. Причому саме м’які іграшки цікаві тим, що вони популярні і у дітей, і у дорослих. Їх асортимент найрізноманітніший: від простих, невигадливих, маленьких до самих гігантських і вишуканих. До того ж велику роль відіграє той фактор, що останнім часом більшість покупців віддають перевагу вітчизняним виробникам, особливо в цій сфері.

Що необхідно для виробництва м’яких іграшок?

Для початку роботи з організації виробництва м’яких іграшок необхідно мати спеціальне обладнання. До нього відносяться професійні швейні машинки. Можна відразу ж придбати машинку для набивання іграшок, але на першому етапі все ж можна обійтися без такого обладнання, але це відіб’ється на кількості виробленої продукції. У будь-якому випадку, тут рішення цілком і повністю залежить від ваших фінансових можливостей.

Виробництво не можна уявити без витрат по закупівлі фурнітури і сировини. Саме виробництво на першому етапі не вимагає великих площ і може займати приблизно 20 квадратних метрів. Також краще відразу передбачити витрати на рекламу в газетах і створення рекламної сторінки в Інтернеті з фотографіями всіх своїх виробів.

Звичайно ж, перед цими закупівлями необхідно продумати весь асортимент, який буде вироблятися. Незважаючи на те, що багато м’яких іграшок призначаються для дітей, рішення про покупку приймають дорослі. Тому оцінювати свої дизайнерські рішення найкраще серед них. Тим більше, що зараз м’яка іграшка є однією з найбільш затребуваних подарунків дівчатам на всілякі жіночі свята і при романтичних стосунках.

Популярні і вигідні напрямки бізнесу з виробництва м’яких іграшок.

Велику популярність одержало створення своїх фірмових іграшок у різних компаній. Ці забавні плюшеві ведмедики і завзяті різнокольорові коти часто є однією зі складових іміджу різних фірм. З одного боку, між виробниками м’якої іграшки немає жорсткої конкуренції, а з іншого, така ситуація показує, що найголовніше в цьому бізнесі – покупець.

М’яка іграшка може бути не тільки фірмового, а й фольклорного стилю. Найрізноманітніші дівчата в національних костюмах, янголята та багато іншого. Тобто все, на що здатна ваша фантазія.

Ще один цікавий напрям в цьому бізнесі виробництво іграшок на замовлення. Така послуга зараз зустрічається не в кожному місті, хоча вона непогано затребувана. При роботі з такими замовленнями клієнт розуміє, що отримує ексклюзивний подарунок, якого більше ні в кого не буде.

Багато хто зараз прагне щось зробити сам, тому крім виготовлення самих м’яких іграшок, іншим цікавим напрямком є продаж наборів для творчості. У них входить повний комплект всього, що треба для виготовлення подібної іграшки своїми руками: форма, необхідна фурнітура, набір ниток, наповнювач і докладна інструкція.

Реалізація продукції і сезонність продажів товару.

При початку роботи слід звернути увагу на сезонність цього товару. Починаючи з вересня місяця, попит на нього зростає. Досягає свого піку в новорічні свята і тримається до 8 березня, а до кінця травня сходить нанівець. Таким чином влітку можна спокійно піти в відпустку, не переживаючи за виробництво. А час літньої відпустки – це нові творчі плани і фантазії. У період, коли попит сходить нанівець, можна переглянути торішню колекцію, придумати щось нове, можливо, модернізувати обладнання.

Для реалізації м’яких іграшок доведеться провести велику роботу у всіх магазинах для дітей, сувенірних крамницях. А також постаратися укласти договори з оптовими покупцями. Можна створити свій невеликий відділ, де вести реалізацію власних м’яких іграшок.

Розвиток і рентабельність бізнесу з виробництва м’яких іграшок.

Раніше багато торговельних мереж працювали виключно з іноземними виробниками цих виробів, у зв’язку з досить низькою вартістю і великим асортиментом м’якої іграшки у цих постачальників. Сьогодні саме покупець, віддаючи перевагу вітчизняній марці, поміняв відносини багатьох торговельних мереж до імпортних іграшок. Це дає велику можливість для укладання договорів та розвитку плідної співпраці.

Організація такого бізнесу часто стає справжнім сімейним підприємством. Хтось працює з оптовиками і магазинами, інший закуповує необхідну тканину і фурнітуру, а третій здійснює саме виробництво, або працює у відділі. Все залежить цілком від того, який обсяг виробів ви вирішите випускати.

Тут багатьох відразу цікавить питання прибутку і рентабельності. Витрати на виробництво м’яких іграшок на сьогодні достатньо малі. При формуванні навіть оптової ціни націнка становить не менше 100 відсотків. Це дозволяє окупити витрати на подібне виробництво протягом одного року. До того ж при правильно налагодженому збуті самі доходи в цій галузі непогані, навіть для невеликого, сімейного підприємства.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *