Виготовлення жалюзі – ідея домашнього бізнесу

Виготовлення вертикальних жалюзі

Виготовлення жалюзі – це бездоганне рішення для приватних підприємців та малого бізнесу. Для започаткування бізнесу необхідно мати всього одну тисячу доларів. Це у тому випадку, якщо зайнятися складанням жалюзі, про які говорять, що це дуже нескладно, як дитячий конструктор.

Що ж потрібно для початку?

По-перше: Вам необхідно знайти оптовика, тобто постачальника, що займається оптовим продажем комплектуючих для жалюзі. Це найголовніше у веденні даного бізнесу, оскільки чим дешевші і якісніші комплектуючі майбутніх жалюзі, тим рентабельніший буде Ваш бізнес. Тому приділіть цьому пункту більше уваги.

По-друге: Для виробництва жалюзі не треба мати вільних приміщень, вони спокійно виготовляються в домашніх умовах, тобто ніяких плат за оренду виділяти не потрібно. Нагадую на початковому етапі виробництво – вдома, потім, коли бізнес піде в гору можна буде подумати про приміщення і працівників для Вашого бізнесу.

По-третє: Для того що б мати хороший прибуток варто подумати про ведення бізнесу в напрямку ремонту та оздоблення, а виготовлення і продаж жалюзі буде логічним його продовженням. Така підприємницька діяльність набагато ефективніша. Посудіть самі, Ви ремонтуєте, якийсь будинок або офіс і встановлюєте там свої збірні жалюзі! Пара трійка добре відремонтованих контор і Вас вже будуть рекламувати потенційним клієнтам самі наймачі. Але це ми трохи відволіклися від нашої основної теми.

По-четверте: Які труднощі зустрінуться на Вашому шляху? Основна трудність, яка може знищити Ваш бізнес і навіть не дати йому ні найменшого шансу на існування – це конкуренція. Якщо місто, в якому Ви хочете відкритися налічує менше 100 тисяч жителів, то на шикарні прибутки сподіватися не варто. У будь-якому випадку між Вами почнеться цінова війна, як правило вона ні до чого доброго не приводить.

Які інструменти та обладнання знадобляться для складання саме вертикальних жалюзі:

  • Швейна машинка
  • Звичайні ножиці
  • Прес-ножиці
  • Пробійник для пластику
  • Циркулярна пила
  • Стандартний набір викруток.

Ціни різні, але, для початку,  все радять купити б/у, тому вартість буде за домовленістю.

  • Комплектуючі
  • Основний матеріал – стрічка алюмінієва.

Вкладення в даний бізнес приблизно окупаються на протязі першого року роботи. Чим старанніше і більше будете працювати, тим більше Ваша підприємницька діяльність буде приносити прибутку.

Жалюзі добре продаються в поєднанні з пластиковою євро-вагонкою, підвісними стелями, натяжними стелями і тому подібними. На дані ресурси попит є і буде завжди.

Хотілося б розповісти і простіший варіант ведення бізнес, пов’язаний з жалюзі. Це їх проста перепродаж. Просто необхідно домовитися з виробником про оптові знижки і сміливо продавати за ціною більшою у 20-25 відсотків, в якому не-будь будівельному магазинчику, але про такий вид бізнесу поговоримо у наступних статтях.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *