Виготовлення свічок з кольоровим полум’ям, як варіант домашнього бізнесу

Виготовлення свічок з кольоровим полум'ям, як варіант домашнього бізнесуВже давно свічки є гарним доповненням до будь-якого інтер’єру. Вони надають святковості кожному столу, затишності і особливої атмосфери будь-якій кімнаті. Зараз можна знайти дуже багато різних видів свічок – прямі й закручені, ароматизовані, гелієві, декоративні з різними прикрасами й додатковими елементами. Попит на цей продукт є завжди, тому займатися виробництвом свічок-справа вигідна, причому цікава й творча.

Зараз на ринку існують і такі незвичайні свічки, як свічки з різнобарвним полум’ям. На відміну від звичайних парафінових, під час виготовлення таких свічок в них додають розплави різних солей, що й дає можливість свічкам горіти полум’ям самих різних кольорів. Якщо додати хлорид натрію – свічка загориться червоним полум’ям, хлорид барію – зеленим, а додавання хлориду міді додасть у полум’я блакитний відтінок.

Свічки з кольоровим полум’ям мають і плюси і мінуси. Серед переваг можна назвати те, що вони не токсичні, без будь-якого запаху, при їх виробництві не використовують тваринні жири і від них маленька кількість кіптяви. Мінус таких свічок в тому, що вони порівняно недовго горять – менше, ніж звичайні свічки.

Для того, щоб виготовити свічки з різнобарвним полум’ям, можна розтопити парафінові або воскові свічки і додати в них який-небудь сольовий розплав, в залежності від бажаного кольору вогню. На ринку існують спеціальні апарати для виготовлення свічок, які має сенс придбати, якщо ви вирішили серйозно зайнятися ці справою. Такий апарат допоможе вам виготовити в домашніх умовах 48 свічок, витративши на це всього годину часу. Потрібно всього лише в парафін або віск додати потрібну сіль і залити в апарат.

Ви можете паралельно займатися виготовленням як свічок з різнобарвним полум’ям, так і звичайних парафінових або воскових свічок. Якщо ви не володієте великим стартовим капіталом, почніть свій бізнес з виробництва звичайних побутових свічок, а з часом розширюйте, додаючи в свій асортимент свічки з додатковими прикрасами, святкові, декоративні свічки.

Продавати свій товар можна різними шляхами:

  • відкрити інтернет-магазин, створити ефективну рекламну компанію, і збувати свою продукцію за допомогою мережі;
  • орендувати точку на ринку;
  • відкрити свій невеликий магазинчик з продажу свічок різних видів.

Почати можна з співпраці з великими магазинами подарунків і сувенірів, домовившись з ними про поставку вашої продукції. Як правило, такі магазини не відмовляться мати у своєму асортименті щось унікальне, таке, чого немає в інших подібних магазинах. А декоративні незвичайні свічки ручної роботи – якраз такий товар.

Також про постачання продукції можна домовитися з компаніями, які займаються організацією свят та урочистостей. Кольорове полум’я свічок буде дуже незвично і красиво виглядати як на дитячому святі, так і на весіллі, корпоративі чи дні народження.

Організація бізнесу по виробництву свічок – діяльність досить перспективна і прибуткова. Собівартість свічок невисока, а ціна готової продукції може бути найрізноманітніша, залежно від унікальності та складності роботи. До того ж, хіба не приємно займатися таким красивим бізнесом і виготовляти продукцію, якою будуть захоплюватися інші люди?

Як виглядають свічки з кольоровим полум’ям можете побачити на цьому відео:


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *