Виготовлення напівфабрикатів на дому з натуральних продуктів з доставкою до клієнта – варіант харчового бізнесу

Виготовлення напівфабрикатівБізнес ідея – виготовлення напівфабрикатів на дому з натуральних продуктів з доставкою до клієнта підходить для тих, хто вміє професійно, швидко і смачно ліпити вироби з тіста, наприклад для домогосподарок.

Домогосподарці, у якої багато вільного від домашніх справ часу і є навик ліплення і бажання підробітку, можна зайнятися виготовленням пельменів, мантів, хінкали або вареників на продаж під замовлення, особливо якщо вона – професіонал в цій справі.

Вироби ручної ліпки можна купити в магазині – cкажете ви. І будете праві: у морозильних камерах магазинів дійсно великий вибір напівфабрикатів з різними начинками і барвистими етикетками. Тільки, по-перше, серед них немає виробів, виготовлених вручну, а по-друге, сировина, яка використовується виробниками максимально дешева, отже – дуже низької якості. Тільки так фірми, що пропонують свою продукцію на ринку, можуть отримувати достатньо прибутку при конкурентних цінах. Вміст м’яса в начинці ліпних виробів не перевищує двадцяти п’яти відсотків, решта – наповнювачі, що імітують структуру м’яса, що зв’язують воду, поліпшують і збагачують смак виробів.

У ритмі нашого століття у людини залишається мало часу на себе, і вона прагне скоротити втрати дорогоцінних годин життя на приготування їжі. Пельмені – улюблена страва зайнятих людей. Альтернативи асортименту магазинів майже немає. Тому, ніша для такого домашнього бізнесу вільна і дуже перспективна. Залучіть батьків, незайнятих подруг, дорослих дітей в їх вільний час. Спільна праця зближує, а гроші ніколи не бувають зайвими.

Цільова аудиторія для даного виду бізнесу:

Зайняті люди середнього та високого достатку, які дорожать своїм часом, і готові переплачувати за впевненість у найвищій якості продуктів на своєму столі. Кожен такий клієнт, будучи задоволеним вашою роботою, розповість про вас своїм друзям, колегам і родичам. Постійним клієнтам варто до замовлень докладати маленькі приємні бонуси.

Ресторани та кафе національної кухні, які не можуть собі дозволити готувати своїм вимогливим відвідувачам страви низької якості. Це потенційні великі клієнти, повідомити їм про себе краще особисто, представивши буклети з інформацією про вас і зразки продукції на пробу.

Перш за все вам будуть необхідні такі початкові ресурси як приміщення, в ньому повинно бути обладнання: стіл, качалка, посуд, м’ясорубка, обробна дошка і стіл

Щодо початкового капіталу, то тут можна почати з тим, що у вас вже є на кухні, збільшуючи виробництво у міру його розвитку.

Для початку, можете трудитися на своєму кухонному столі, використовувати стару м’ясорубку, качалку, стакани для вирізання тіста, тазики, побутові ваги, ножі і дошки. Заморожувати готові вироби для початку можете у своїй морозилці.

Звільніть на власній кухні максимум місця. Коли замовлення перевищать можливості вашого морозильника – знайдіть велику містку морозильну камеру з низькотемпературним режимом -25 градусів і підноси під її розмір. Придбайте високий професійний стіл з нержавіючої сталі, точні настільні електронні ваги до 10 кг. Не забудьте дошки і ножі для оброблення м’яса і риби, лотки з мірними поділками. Для зручності і підвищення продуктивності, звичайну качалку добре замінити професійною механічною настільною тісторозкачувальною машинкою.

Доставляти плоди своєї праці можна особисто, на авто. Якщо його немає – найміть таксистів. Деякі клієнти будуть приїжджати до вас особисто.

Розкажіть про себе, рекламуйте себе в Інтернеті, зробіть сайт – візитку, надрукуйте барвисті буклети про себе і свою справу з фотографіями готових виробів.

Налаштуйте себе на те, що поступово ваше заняття стане приносити вам прибуток, який можна порівняти з середнім заробітком по регіону, в якому ви живе. У вас з’являться постачальники фермерського м’яса, овочів, яєць та іншої сировини за цінами нижче ринкових. Відчуваєте, що далі? Звичайно, повноцінний кулінарний цех!


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Виготовлення напівфабрикатів на дому з натуральних продуктів з доставкою до клієнта – варіант харчового бізнесу"

  1. Законом України «Про безпечність та якість харчових продуктів» (із змінами та доповненнями) (далі – Закон) встановлена норма, за якою забороняється продаж харчових продуктів домашнього виготовлення(п. 2 ч. 1 ст. 36 Закону).

    Тобто слід зазначити, що діяльність з виготовлення (переробки) харчового продукту повинна здійснюватись у спеціальних приміщеннях, що мають статус нежилих та за наявності визначених чинним законодавством дозволів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *