Виготовлення металевих парканів – ідея прибуткового бізнесу

Виготовлення металевих парканівМеталеві огорожі та паркани – необхідні у наш час атрибути практично будь-якої будівлі чи ділянки. Виробництво їх – привабливий варіант бізнесу, так як створення самого виробництва не вимагає величезних вкладень, і, враховуючи постійний попит, сам бізнес досить скоро починає приносити стабільний прибуток. Крім того, цей вид бізнесу поки є нецільової нішею. Тобто, дрібних фірм, що займаються тільки установкою парканів, ще не багато, а великі підрядники неохоче беруться за таку дрібну роботу, вважаючи за краще ставити паркан у комплексі з іншими будівельними роботами.

Варто спочатку визначити коло можливих покупців.

Такі конструкції необхідні:

  • Товариствам власників житла;
  • Власникам дачних ділянок (тут особливу увагу варто звернути на дачні товариства, при великому замовленні можна буде робити привабливі знижки);
  • Власникам приватних будинків і котеджів;
  • Різним організаціям і установам.

Як бачите, цільова аудиторія досить широка. Хоча затребуваність носить частково сезонний характер, однак постійний ріст кількості таких підприємств дозволяє судити про прибутковість даного виду бізнесу. Для успішного втілення в життя цієї бізнес  ідеї важлива правильна організація виробництва.

Нам необхідні:

  • Зварювальний апарат, який придбати можна на будь-якому будівельному ринку. Побутовий зварювальний апарат коштує дешевше, напівавтоматичні, які рекомендуються – дорожчі;
  • Болгарка для різання металу. Не рекомендуємо тут заощаджувати, тому що тут дуже гостро стоїть питання безпеки;
  • Перфоратор;
  • Різні витратні матеріали – електроди, круги на болгарку, тощо.
  • Метал. Куди ж без нього. Адже саме з нього і будуть виготовлятися огорожі. Його можна придбати на спеціальних будівельних базах.

Надалі можна буде купити невелику бетономішалку і токарний верстат. Також знадобиться витратний матеріал (арматура, цегла). Все це легко придбати в будь-якому будівельному магазині, але доцільніше знайти можливість співпраці з постачальниками, пообіцявши їм особливі умови після збільшення обороту в перспективі. Витрати на обладнання і на матеріал складуть не більше 20 тис. гривень.

Другий етап – пошук персоналу. Мінімальний штат – один зварювальник і один муляр – кам’яньщик необхідний для того, щоб робити опори. У міру розвитку виробництва парканів та огорож кількість працівників вимагатиме збільшення. Заробітна плата фахівців у даній сфері прийнята договірна, так само прийнято залучення людей на неповний робочий день. Це дуже зручно, якщо ви на початковому етапі не можете забезпечити повну зайнятість працівників. Крім того, вам буде потрібно невелике виробниче приміщення, в якому майстер буде зварювати деталі конструкцій.

Коли виробництво стане на ноги і почне функціонувати на належному рівні, логічно почати рекламну кампанію своїх послуг і продукції. Для цього доцільно використовувати можливості електронних і друкованих ЗМІ. Надалі при збільшеній популярності кількість витрат на рекламу можна буде і скоротити. Але пам’ятайте, що питання, як наявності, так і успіху реклами індивідуальне, і залежить від багатьох критеріїв і умов.

Так само в подальшому можна розширити виробництво і запропонувати клієнтам інші види огороджень, як ось наприклад, цегляні, кам’яні, тощо.

Вартість готової продукції від 2 тисячі гривень за 1 погонний метр. Середній дохід у сфері виробництва парканів та огорож за даними бізнес-форумів: 50-80 тисяч гривень у місяць.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *