Виготовлення хлібних сухариків – ідея прибуткового бізнесу

Виготовлення хлібних сухариківХлібні сухарики – відомий продукт, який давно полюбився багатьом. Сухарики використовують і як легку закуску і додають у різні страви, такі як салати та супи. Попитом такий товар буде користуватися завжди, тому, новачки у цьому виді бізнесу без зусиль зможуть знайти своїх покупців.

Почнемо з того, що для розміщення обладнання і започаткування власного бізнесу з виготовлення хлібних сухариків знадобиться перш за все приміщення, приблизною площею близько вісімдесяти квадратних метрів.

Дуже зручним варіантом може стати використання площ місцевого хлібокомбінату або цеху з виробництва інших продовольчих товарів, яких, ми впевнені, можна знайти у вашому місті. Приміщення обов’язково повинно бути обладнане доступом до водопостачання, електроенергії та каналізації. Потрібно сказати, що для здійснення виробництва сухариків у такому приміщенні , буде необхідно отримати дозвола відповідних контролюючих органів та служб.

Для того, щоб організувати бізнес по виробництву сухариків, для початку необхідно придбати відповідне устаткування: кубикорізку, хліборізку,  дражеровочну машину, пекарську шафу, пакувальне обладнання. При закупівлі обладнання, перш за все необхідно звернути увагу на наявність у виробників переліку послуг якісного сервісного обслуговування. На початковому етапі, можна розглянути як варіант лізинг, або можливість придбання обладнання в кредит. Також можна придбати не нове обладнання, а з часом оновити його.

Слід відзначити, що технологія з виготовлення сухариків зовсім нескладна і складається з декількох наступних етапів:

  • нарізка хліба;
  • обжарювання в печі або в спеціальній шафі для жарки;
  • додавання в продукт різних спецій;
  • охолодження і зрештою фасування готових виробів.

Як правило, сировиною для виробництва хлібних сухариків служить пористий хліб з додаванням житнього борошна. Переважно сухарики самої високої якості виходять з такого хліба. Але у виготовленні хлібних сухариків можна використовувати і хліб з пшеничної муки.

Для виготовлення 100 кілограмів хлібних сухариків необхідно використати від 130 до 140 кілограмів хліба, 3 – 4 кілограма різних спецій і 30 – 40 літрів масла.

Після завершення процесу виробництва, готова продукція пакується в пакетики по 50-100 грам,  упаковується в гофротару і розвозиться на реалізацію.

Варто відзначити, що виготовляти хлібні сухарики можна як із замовленої в пекарнях випічки, так і самостійно випікати для себе хліб. Випікання  хліба може істотно розширити ваш бізнес і принести додатковий немалий прибуток.

Обов’язково, для того щоб якість продукції завжди була під контролем, щоб контролювати якість спецій що додаються і якість упаковки товару, на виробництві повинен бути присутнім висококваліфікований інженер – технолог, який повинен бути спеціалістом у своїй справі.

Для реалізації товару новій фірмі або підприємцю потрібно проявити ініціативу і, можливо, для початку укласти договора з кафе або барами на реалізацію товару.

Для початку можна продавати сухарики і без упаковок. Потім же, коли перші шанувальники смаку вашого продукту знайдуться, а для цього необхідно тримати якість, то можна вже пробувати укладати договори на постійну поставку товару з продуктовими магазинами, трохи пізніше і супермаркетами.

Величезну роль буде грати правильна реклама хлібних сухариків в ЗМІ з позиціюванням товару як чогось унікального і небаченого раніше на ринку. Якщо бюджет компанії або підприємця невеликий, рекламу можна давати вже після отримання перших доходів.

Рентабельність такого бізнесу, як виробництво хлібних сухариків складає в середньому від 20%.

Пропонуємо подивитись відеоролик, де показаний один з пристроїв, який використовується для порізки хліба:


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *