Виготовлення дерев’яного посуду – бізнес своїми руками

Виготовлення дерев'яного посудуКожен з нас користується різними повсякденними речами, які роблять наше життя легшим, а іноді без них обійтися і зовсім неможливо. До таких речей належить, у тому числі, і посуд. Сьогодні мова піде про виготовлення дерев’яного посуду своїми руками.

Посуд є необхідним предметом нашого ужитку. Відповідно, він є дуже затребуваним товаром, який люди будуть купувати завжди. Однак, варіанти бізнесу на посуді можуть бути різні. Можна закуповувати і продавати вже готові вироби, а можна робити посуд самостійно. Звичайно, починаючи займатися виробництвом посуду, ви ризикуєте більше, ніж просто при торгівлі. Але і в перспективі з нього можна розвинути більш великий бізнес, і тут мова йде вже про досить великі суми прибутку. Тому, в цьому випадку ризик виправданий.

Посуд буває зовсім різний. Але, як відомо, погнавшись за всіма зайцями відразу, не зловите жодного. Тому краще вибрати певну нішу бізнесу і зосередити всі свої сили саме на ній.

Види посуду – який вибрати?

На етапі вибору конкретної ніші бізнесу, багато роблять помилку, бажаючи виробляти все і відразу, щоб мати якомога більше клієнтів. Таке рішення не найрозумніше. Краще відразу вибрати певний тип, а з часом розширювати виробництво, якщо ресурси і фінанси дозволятимуть. У виготовленні можна зупинитися на якомусь вигляді посуду – чайниках, тарілках, чайних наборах. А можна виходити від типу матеріалу. Найпоширеніші матеріали, з яких роблять посуд – це скло, метал, кераміка, пластик і дерево. Всі вони мають свої переваги і недоліки, про які можна говорити дуже довго.

Також істотний вплив на підвищення продажів посуду з того чи іншого матеріалу є мода, якій дуже піддана більша частина населення. Говорячи про моду, зараз складно виділити певний матеріал посуду. Попит є практично на всі типи. Однак, у світі простежуються тенденції захоплення людей природою, екологічністю буквально у всьому. Зараз модно правильно харчуватися, використовувати тільки екологічно чисті матеріали для повсякденних речей. Тому саме дерев’яний посуд перебуває на особливому місці серед переваг споживачів, так як дерево – найбільш близький до природи матеріал.

Раніше дерев’яний посуд використовувався всюди. Перший посуд такого виду, яким ми користуємося зараз, виготовлявся саме з дерева. Та й у багатьох сім’ях до цих пір збереглися старі дерев’яні ложки і тарілки. Але навіть з появою посуду з інших матеріалів, дерев’яний все одно залишається у пошані – наявність посуду з цього матеріалу на кухні сприймається як ознака витонченого смаку і достатку. При високому попиті на товар і високих на нього цінах можна всерйоз задуматися про те, щоб почати виробляти і продавати дерев’яний посуд.

Бізнес на дерев’яному посуді.

Почнемо з того, що дерево як матеріал має дуже невисоку вартість. Тому великих вкладень у сировину (як при багатьох інших видах бізнесу) не передбачається. До того ж, щоб виготовити дрібні предмети посуду (ложки, виделки, блюдця) вам буде достатньо дерев’яних «залишків», які просто викидають деревообробні підприємства. Домовившись з ними, ви зможете отримувати частину необхідної вам сировини безкоштовно.

  • Сировина

Насправді, в цьому немає нічого складного. Дерево – матеріал порівняно м’який, і він легко піддається обробці. Трохи потренувавшись, можна навчитися вирізати з дерева будь-які столові предмети – ложки, вилки, тарілки, кухонні дошки різних форм, склянки. Звичайно, для цього знадобляться певні інструменти та обладнання. Однак, якщо ви хочете виробляти посуд високої вартості, використовувати обладнання потрібно по мінімуму – адже ручна робота завжди буде цінуватися вище машинної.

  • Організація бізнесу

Організувати бізнес можна двома способами – найняти групу фахівців або займатися виготовленням самостійно. Перший варіант буде більш витратним, оскільки майстрам необхідно буде виплачувати заробітну плату. А другий варіант вимагатиме певного часу, щоб ви навчилися швидко і якісно виготовляти посудні вироби. У будь-якому випадку, якщо ви зацікавилися таким бізнесом, вчитися самостійно робити дерев’яний посуд потрібно, так як це вміння забезпечить вам безбідне майбутнє.

  • Способи реалізації товару

Якщо ви навчитеся виготовляти якісні та привабливі зовні вироби, то проблем з їх у вас продажем не буде. Можна домовитися з посудними лавками, магазинами дерев’яних виробів, інтернет-магазинами про реалізацію вашої продукції. Зараз доволі популярні продажі через соціальні мережі – створіть кілька спільнот, де розмістіть фотографії ваших виробів і коротку інформацію про них, і залучайте відвідувачів.

Якщо ваше місто часто відвідують туристи, то відмінним варіантом реалізації дерев’яного посуду стане вуличний намет, розміщений в місці великого скупчення людей. Туристи часто купують дерев’яні дрібнички, в тому числі і посуд, який буде нагадувати їм про місто, в якому вони побували.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *