Виготовлення букетів з цукерок, як варіант домашнього бізнесу

Букети з цукерок – ексклюзивний та незвичайний подарунок, який складається, передовсім із цукерок та квітівСьогодні, для того щоб почати займатися власним бізнесом потрібно проявити чималу креативність, також  потрібні деякі фінансові витрати і, передовсім, хороші організаторські здібності. Але, завжди можна знайти ту бізнес ідею, котра буде вам подобатись, приносити матеріальне задоволення і не буде вимагати серйозних фінансових затрат, якщо тільки поставити перед собою конкретне завдання.

Ось така бізнес ідея, як бізнес по виготовленню букетів з цукерок є для нашої країни відносно новою, майже ніде такого ще не зустрінеш, переважна більшість споживачів ще навіть ніколи  не бачила  такі букети. При грамотній організації процесу, цей бізнес навіть здатний конкурувати зі звичайними букетами з квітів.

Букети з цукерок – ексклюзивний та незвичайний подарунок, який складається, передовсім із цукерок та квітів. Такий солодкий букет не залишить нікого байдужим і здатний вражати уяву. Такий бізнес, як виготовлення цукеркових букетів відмінно підійде особистостям творчим і креативним, таким, які не привикли займатись рутиною і працювати по одному якомусь шаблону. Як і будь-яка інша справа, такий бізнес вимагає певних умінь та володіння певними навичками. Навіть з’явилися  спеціальні курси, на яких викладачі навчають всім охочих премудростям цієї справи. Але дуже легко можна навчитися виготовляти цукеркові букети своїми руками в себе в дома.

Отже, для виготовлення букетів з цукерок, вам знадобиться:

  • Ножиці;
  • Прозорий скотч;
  • Кольоровий обгортковий целофан;
  • Пакувальний папір різного забарвлення;
  • Матеріал для закріплення цукерок, це може бути – тонкий дріт, дерев’яні зубочистки, палички -шампури для шашлику, трубочки-соломинки, тощо.
  • Термоклей, або будь який інший клей;
  • І головне, не забуваємо про основний матеріал для букетів – а саме, цукерки, обов’язково в обгортці, бажано блискучій;
  • За бажанням можна використовувати різні вази, тут все залежить від вашої фантазії.
Приклад креативного букету з цукерок

Приклад креативного букету з цукерок

Якщо ж ви, все таки вирішили займатися вивченням виробництва букетів з цукерок самостійно, то в мережі Інтернет можна знайти різні інструкції, відео уроки та майстер класи по виготовленню та створення таких букетів. Ми вам пропонуємо переглянути лише один відео ролик, у якому наочно демонструється весь процес створення такого букету з цукерок.

Потрібно чітко усвідомити, що, для того, щоб такий бізнес приносив певні прибутки, необхідно перш за все зайняти впевнену позицію на ринку, тому старайтесь використовуйте для своїх букетів з цукерок  лише якісні матеріали, щоб з перших клієнтів – відгуки про вас були лише позитивними.

Для того щоб про вас дізнались клієнти, то вам необхідно, як і будь-який інший бізнес, на перших порах рекламувати,  всіма методами зацікавити потенційних клієнтів вашою продукцією. Для цього, розміщуйте оголошення про свої послуги, почніть з міських форумів, безкоштовних дошок оголошень, розмістіть рекламу на тематичних сайтах, можливо у пресі, поширюйте по магазинах з подарунками буклети про вашу послугу. Наголошуйте на можливості замовлення ексклюзивного букета, який буде оформлений індивідуально для кожного конкретного клієнта, одним словом – проявляйте креативність.

Можливо, на перших порах такий вид бізнесу не буде приносити надприбутків, і першими вашими клієнтами стануть друзі , родичі чи знайомі, але як варіант для підробітку –  виготовлення букетів з цукерок буде ідеальним.

Букет з цукерок стане відмінним подарунком до будь-якого свята. Тож, запасіться достатньою кількістю необхідних матеріалів, вмикайте фантазію і вперед – майструвати цукеркові букети!

Відео урок, знайдений в мережі Інтернет, де демонструється варіант створення букету з квітів:


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Виготовлення букетів з цукерок, як варіант домашнього бізнесу"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *