Виготовлення букетів із фруктів – ще одна солодка ідея для бізнесу

Фруктові букетиЯкщо ви хочете розпочати незвичайну і цікаву справу, на якій до всього іншого можна добре заробити, то пропонуємо вам такий бізнес, як виготовлення фруктових букетів на замовлення. Такий подарунок, як букет із фруктів, стане відмінним доповненням до будь-якого свята і зможе порадувати і здивувати практично будь-яку людину. Також фруктові букети стануть креативною прикрасою до будь-якого святкового столу, що буде привертати увагу всіх і кожного.

Букети із фруктів складаються з одних лише тільки переваг – корисність, краса і оригінальність. Щоб букет зміг довгий час зберігати всі ці якості, при його виготовленні потрібно використовувати тільки найсвіжіші та якісні фрукти і застосовувати хороше обладнання. Тоді фрукти не пустять сік і не втратять свою зовнішню привабливість навіть через декілька годин. При створенні фруктових букетів, крім самих фруктів, можна використовувати й додаткові компоненти, наприклад – шоколад. Він здатний додати букету з фруктів і відмінний смак, і незвичайний зовнішній вигляд.

Фруктовий букет власноруч зробити насправді не так вже й складно, необхідна лише хороша фантазія, терпіння і бажання створити надзвичайну красу своїми руками.

Так як робити фруктові букети?

Пристосування для створення букета з фруктів можна знайти майже на будь-якій кухні, і ніяких складних пристроїв вам не буде потрібно. Необхідно лише мати кілька гострих ножів різної довжини – для зручності нарізування різних фруктів, палички для барбекю – для скріплення фруктів, і посуд, в який ви помістите готовий букет. Варіантів створення фруктових букетів величезна безліч, головне – включити свою фантазію.

Трохи потренувавшись, ви будете з легкістю справлятися з нарізанням будь-яких фруктів і перетворенням їх в красиві та оригінальні букети. Для прикладу, почати можна з апельсинів, які нарізаються квадратами і викладаються на саме дно майбутнього букета. Далі беремо ківі і нарізаємо їх, наприклад, трикутниками і викладаємо в наступний шар. Потім вирізаємо зірочки з бананів і покриваємо ними вже викладені апельсини і ківі. І так далі. За допомогою паличок для барбекю (можна використовувати і звичайні зубочистки) сполучайте між собою фрукти, надаючи їм вид квітів. Наприклад, невелика полуничка може послужити серединкою «квітки» з вирізаного напівколами ананаса.

Вибирайте самі різноманітні фрукти, бажано яскравих кольорів і намагайтеся кожен фрукт вирізати якоюсь окремою фігуркою. І тоді букет із фруктів вийде оригінальним і незвичайним, а головне – смачним!

Якщо ви плануєте створити цілу фірму, що займається створенням і продажем фруктових букетів, то серед ваших послуг обов’язково повинні бути фруктові букети на замовлення. Створіть каталог з близько 20 найменувань та видів букетів, які повинні відрізнятися за своїм складом, розміром і іншими показниками. Так клієнт зможе вибрати букет, що йому сподобається з каталогу, а якщо побачене його не задовольнить, то надайте йому можливість розповісти вам, яким саме він бачить свій майбутній фруктовий букет. Клієнт опише вам бажані розміри букета, використовувані в ньому фрукти, можливо, тематику букета, а ви або ваші фахівці створять унікальний і неповторний букет конкретно для даного клієнта.

Потрібно нагадати, що ми вже розповідали про схожий вид бізнесу по створенню незвичайних і смачних букетів – це виготовлення букетів з цукерок, тому при правильному підході ці дві бізнес ідеї можна без проблем сумістити.

Поки в даній ніші ринку послуг не спостерігається високої конкуренції, тому почавши бізнес на фруктових букетах прямо зараз, ви маєте можливість стати лідером у цій сфері в своєму регіоні.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *