Встановлення пластикових вікон – ідея вигідного власного бізнесу

Встановлення пластикових вікон Бізнес на встановленні пластикових вікон не є кардинально новим, проте, цілком можна мати хороший дохід, займаючись такою діяльністю. Щоб розпочати бізнес у цій сфері, не потрібно вкладати великі суми грошей, тому він може по праву називатися перспективним, особливо для новачка в бізнесі.

Головне завдання, що вирішується в цьому бізнесі – це монтаж пластикових вікон. Перше, що необхідно зробити починаючому бізнесменові – це зареєструвати себе як приватного підприємця або підприємство.

Також подбайте про офіс для клієнтів, він повинен мати зручне місце розташування. На початках можна обійтися і маленьким приміщенням для офісу. Щоб безпосередньо почати роботу по установці пластикових вікон, потрібно домовитися з виробниками і постачальниками вікон.

Безпосередньо здійснювати встановлення вікон повинні майстри, за плечима яких вже є деякий досвід роботи в цій сфері. Наймати на роботу монтажників не обов’язково, набагато простіше знайти людей, які зможуть виконувати цю роботу на вимогу, і отримувати оплату за кожне замовлення окремо. Вартість монтажу самого звичайного вікна становить приблизно 30-50 доларів.

Вартість вікна включає в себе ціну самого вікна, вартість монтажних робіт і, власне, ваші інтереси. Чистий прибуток з одного вікна – приблизно 45-50 доларів, якщо не брати до уваги інші витрати. Для середньої фірми з встановлення пластикових вікон нормальний обсяг – 1700 доларів на місяць.

Щоб потенційний клієнт дізнався про вас і про ваші послуги, необхідно використовувати рекламу. Для залучення нових клієнтів також важлива гарантія на установку, оскільки це створить багато позитивних відгуків. Також можна укласти договори з ЖКГ на подальше замовлення у вас установки вікон. При пошуку нових клієнтів можна використовувати найрізноманітніші варіанти, наприклад, під час монтажу вікон ви зможете отримувати нові замовлення на засклення великих будівельних об’єктів від різних будівельних компаній.

Додатковий дохід в цьому бізнесі можна отримувати з установки балконних конструкцій і москітних сіток.

Окупність віконного бізнесу – приблизно 2 місяці. Погодьтеся, це не багато. Причому початкові вкладення у фірму складуть не більше 1800 доларів.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *