Встановлення міні-саун у квартирах – бізнес для великого міста

Встановлення міні-саун у квартирахНаші люди дуже люблять попаритися в лазні чи сауні, відшмагати себе віником і випити при цьому келих пива. Але часу на це зазвичай не вистачає стільки, скільки би хотілось. У сільських жителів з лазнею простіше – її можна побудувати у себе у дворі. А що робити жителям мегаполісів, які цілий тиждень на роботі, а щоб потрапити в баню або сауну на вихідних, потрібно записуватися заздалегідь? Відповідь – організувати лазню у себе в квартирі. Це дійсно можливо. Для цього монтуються міні-сауни, які мають компактні розміри, і цілком нормально можуть бути розміщені у міській квартирі. От і про бізнес з установки міні-саун у квартирах ми сьогодні поговоримо.

Міні-сауни бувають заводськими або саморобними. Готові сауни продаються у розібраному вигляді, потрібно їх тільки зібрати, як конструктор, і підключити. Саморобні сауни виготовляються майстром, за індивідуальними розмірами.

В даний час бізнес на установці міні-саун є дуже перспективним, адже конкуренції практично немає. Щоб встановити сауну поодинці знадобиться близько трьох днів. Якщо візьмете напарника, впораєтесь за один-два дні. Починати, звичайно, простіше з установки готових міні-саун, щоб вивчити всі нюанси конструкції і «набити руку».

Отже, для початку, знайдіть постачальників міні-саун, вивчіть інструкції по збірці (це можна зробити безпосередньо у мережі Інтернет), зробіть для себе огляд цін. Бажано підібрати кілька основних видів міні-саун, роздрукувати їх фото, щоб можна було показувати клієнтам. Після цього можна давати оголошення, наприклад: «Міні-сауна у квартирі. Доставка, встановлення».

Найбільш підходящим видом сауни, для установки у квартирі, вважається інфрачервона сауна. Вона компактна за розмірами, а форма кабіни може бути найрізноманітнішою, в тому числі кутовою. Пара у цих саунах відсутня, нагрів відбувається за рахунок керамічних або металевих інфрачервоних нагрівачів, розташованих по периметру кабіни. Вона економніша по енергоспоживанню, а до роботи готова через 10 хвилин. Секрет інфрачервоної сауни в тому, що випромінювання нагріває не повітря в кабіні, а безпосередньо тіло людини, і викликає посилене потовиділення. Температура в кабіні залишається нормальною, в межах 37-47 градусів. Крім того, така сауна має найменше протипоказань, тому що ні пар, ні гаряче повітря у ній не застосовуються.

Як тільки з’явиться клієнт, просто купуєте сауну, яку він вибрав, і встановлюєте у нього вдома. За роботу з встановлення та підключення міні-сауни призначайте ціну не менше 10% від ціни самої сауни. У процесі розвитку бізнесу, коли кількість замовлень зросте, можна буде найняти ще працівників, які виїжджатимуть до клієнта, робитимуть заміри і будуть збирати сауни. Надалі, взявши на роботу толкового слюсаря, ви зможете самостійно конструювати сауни за індивідуальними розмірами. У ваші обов’язки буде тоді входити договірна робота та розрахунки з клієнтами. За підрахунками фахівців, бізнес з установки міні-саун у великому місті, може приносити прибуток в районі 30 тисяч доларів на місяць – і це не межа.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *