Відкриття тютюнового кіоску – прибуткова бізнес ідея

Відкриття тютюнового кіоскуВідкривати чи не відкривати тютюновий кіоск – це питання, яким задаються багато підприємців. На такий бізнес постійно накладаються нові обмеження, і тому далеко не всі наважуються його розпочати.

Вартість відкриття тютюнового кіоску, заборони на реалізацію сигарет поруч з дитячими установами, підвищення акцизного збору і обов’язкова наявність «страшних» картинок на пачці, які мотивують відмовитися від куріння – все це змушує сумніватися підприємців в можливості успішного бізнесу на сигаретах.

Однак, сигарети це такий товар, який завжди мав і матиме високий попит, тому при правильній організації бізнесу, відкриття тютюнового кіоску може стати досить вигідною справою.

Аргументи на користь тютюнового бізнесу:

1 . Успішне те підприємство, яке дає клієнтам те, що вони хочуть. Сигарети – товар, який завжди буде продаватися. До того ж, цей товар практично ніколи не псується і його легко зберігати та транспортувати.

2 . Ви не зіштовхнетеся з проблемою пошуку постачальників, так як на даному ринку їх достатньо.

3 . Окупність такого бізнесу досить висока, тому вклавшись на старті, вже через невеликий час ви зможете отримувати стабільний високий дохід.

Місце розташування і торгова площа

Один з головних чинників успішності вашого бізнесу – це правильне розміщення кіоску. Найбільш вдалі місця – це поблизу ринків (або на їх території), вокзалів, станцій метро, і просто в людних місцях з високою прохідністю людей. Розмір кіоску може бути навіть самим невеликим – часто буває достатньо і декількох квадратних метрів.

Обладнання для тютюнового кіоску

Кіоск необхідно забезпечити певним устаткуванням, а саме: касовим апаратом, сейфом, шафою для зберігання сигар. Останньому пункту варто приділити особливу увагу: у такій шафі постійно повинна підтримуватися певна температура і вологість повітря. Вартість його досить висока, але без такого обладнання ви не зможете зберігати свій товар в належному стані, що ніяк не може позитивно відбитися на успішний хід бізнесу.

Звичайні ж сигарети в основному не потребують будь-яких особливих умов для зберігання, так як багато виробників віддають перевагу повітронепроникній упаковці, яка і підтримує необхідний стан товару.

Закупівля товару для тютюнового кіоску

Як показують дослідження, більшість людей, що палять, купують стандартні сигарети за середньою ціною. Такі люди будуть складати майже 80 % ваших клієнтів. Тому закуповувати дуже багато елітних дорогих сигарет і сигар не варто. До того ж люди, які віддають перевагу дорогому нікотину , навряд чи стануть купувати його в кіоску біля метро.

Щоб убезпечити себе від можливих неприємностей, при кожній закупівлі товару у постачальника, вимагайте у нього всі необхідні сертифікати та ліцензії.

Бізнес план тютюнового кіоску

До розробки бізнес плану майбутнього бізнесу намагайтеся поставитися якомога уважніше . Якщо у вас недостатньо досвіду і знань , то краще не ризикувати і звернутися за допомогою до фахівців – благо , компаній, які за оплату допоможуть вам скласти правильний бізнес план, вистачає.

Основні статті витрат на відкриття тютюнового кіоску:

1 . Витрати на реєстрацію фізичної особи – підприємця і оформлення всієї документації .

2 . Купівля або оренда кіоску чи приміщення магазину.

3 . Закупівля обладнання: стелажі, касові апарати, сейфи, шафи для зберігання товару.

Крім цього, необхідно враховувати також і постійні витрати. До них відносяться витрати на оплату праці співробітникам, закупівля товару, комунальні платежі, змінні витрати (можливі штрафи та інше).

Окупність такого бізнесу становить приблизно 9-10 місяців.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *