Відкриття тиру – прибуткова бізнес ідея

Відкриття тиру Відкрити свою справу середньостатистичному громадянину нашої країни досить проблематично. В першу чергу це пов’язано з тим, що більшість ніш уже зайнято великими компаніями, з якими починаючий бізнесмен просто не зможе конкурувати. Висновок простий, потрібно знайти ту нішу на ринку товарів чи послуг, яка має найменшу конкуренцію, швидку окупність і вимагає мінімальних витрат.

Розглянемо один з можливих варіантів – відкриття тиру. А саме, тиру, для ведення в ньому стрільби з пневматичної зброї, що не потребують отримання спеціальних ліцензій необхідних для стрільби з гладкоствольної або нарізної зброї.

Давайте розглянемо витрати які Ви як власник тиру понесете спочатку.

1. Оренда приміщення. Приміщення для тиру варто підбирати в першу чергу по прохідності біля нього. Ідеальне місце біля кінотеатрів і розважальних центрів. Стан ремонту сміливо відсуваєте на другий план. Навіть підвальне приміщення без ремонту обтягніть військовими маскуючими сітками і отримаєте тир в стилі мілітарі. Розмір приміщення в ширину повинен бути не менше 6-7 м.

Зона для стрільби однієї людини в середньому повинна становити 1 м. І в довжину до 10 м. неважко підрахувати, що вам необхідно приміщення площею 60-70 кв. м.

2. Купівля пневматичної зброї. Однозначно варто купувати зброю, яка має паузу між пострілами, тобто заряджати його необхідно шляхом зламу. Так як при безперервній стрілянині людина за 2 хвилини розстріляє 10 кульок і піде вкрай не задоволеною. А так азарт зіграє тільки Вам на прибуток. Бажано мати 4-5 гвинтівок і кілька пістолетів.

3. Мішені. Поганий той бізнесмен, який виконав перших два пункти, а мішені виготовив самостійно. Стрілянина по порожній пивній банці не підвищить доходи вашого тиру, а може ще й відштовхнути постійних клієнтів. Мішені бувають різних видів. Купіть собі промисловим шляхом виготовлені механічні мішені і звичайні паперові десятки.

4. Сувеніри. Потурбуйтеся про те, щоб нагородити сувенірами найкращих стрільців Вашого тиру. Бажано щоб сувенір мав символіку тиру це додатковий спосіб залучення клієнтів. Це може бути відкривачка для пива, запальничка або брелок для ключів.

Ось тепер підрахуємо в грошовому еквіваленті, скільки це буде коштувати:

1. Оренда. В залежності від міста, але якщо відкинути максималізм, то де в межах 500 – 1000 $. на місяць.

2. Купівля зброї. Ціни практично однакові в усіх регіонах. Гвинтівка 150 $, пістолет 200 $. Тобто на арсенал нам потрібно витратити близько 1000 $. Кілька тисяч кульок в межах 50 $.

3. Комплекти механічних мішеней коштують близько 200 $, а кілька тисяч паперових в межах 100 $.

4. Виготовлення сувенірів потягне близько 100 $ вашого запланованого бюджету.

5. Додайте сюди ще виготовлення стійки для стрільби близько 200 $, гроші на переобладнання приміщення 500 $ і податки які Ви заплатите при відкритті ФОП близько 100 $.

Разом близько 3200 $ і Ви господар вже функціонуючого бізнесу.

І Вас як господаря цікавить тільки одне питання, який прибуток він приносить? Тут підрахунок ще простіше.

Навіть якщо Ваш тир знаходиться не в самому прохідному місці в місті його за будній день відвідають близько 70-80 чоловік при цьому в середньому кожен з них настріляє на 2 $ (близько 20 пострілів) при вартості пульки 0,025 $ тобто чистий прибуток з кожних 20 пострілів становить 1,5 $. У вихідні та свята кількість клієнтів звичайно подвоюється. Але навіть при найгіршому розкладі в місяць тир приносить близько 2200 -2500 $.

Даний бізнес повністю окупає всі вкладення за 2 місяці.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *