Відкриття тренажерного залу – власний бізнес на спорті

Відкриття тренажерного залу – власний бізнес на спортіСьогодні тисячі, а може й десятки тисяч людей проводять свій робочий час, перебуваючи в одній позі, сидячи за комп’ютером. Що, звичайно ж, не сприяє хорошому кровообігу, та й взагалі здоров’ю. Популяризація здорового способу життя приваблює все більше і більше охочих займатися спортом, відвідувати спортивні установи: басейни, стадіони, спортклуби та інше. Тому ідея бізнесу з організації тренажерного залу на даний момент є дуже перспективною і актуальною.

З чого ж почати і які особливості передбачає ведення бізнесу з надання спортивно-оздоровчих послуг нашим громадянам?

Перш за все, необхідно вибрати приміщення для розміщення залу для занять спортом. Сам зал для тренувань повинен бути досить просторим, здатним вмістити групу не менше 10 осіб, які при заняттях на тренажерах не створювали б перешкод один одному. Крім самого залу в спортивному клубі необхідно передбачити і ряд необхідних допоміжних приміщень: душові, роздягальні, масажні кабінети, тренерську кімнату. Необхідно звернути увагу на внутрішню обробку: підлога повинна бути не слизькою і ударостійкою, вікна пропускати велику кількість світла і повітря. В цілому – повна відповідність санітарно-гігієнічним нормам.

Оснащеність сучасними тренажерами та спортивними приладами відіграє вирішальну роль у створенні спортзалу і залученні клієнтів. Всі тренажери, гирі, гантелі, всі спортивні прилади повинні бути сертифіковані і виготовлені фірмами, які спеціалізуються на випуску приладів для занять спортом. Використання кустарного спортінвентарю мало того що відлякає потенційних клієнтів, але і може привести до небажаних наслідків – спортивних травм.

Наступним етапом стане підбір кваліфікованого персоналу: тренерів (інструкторів), масажистів, спортивних медиків. Якщо хочете вивести тренажерний зал на високий прибутковий рівень, то необхідно подбає про найняття висококваліфікованих фахівців. На професіоналах не варто економити, тому робота кожного з них повинна побут добре оплачуваною, що, в кінцевому рахунку, перейде на вартість абонемента відвідування тренажерного залу.

Однак перш ніж ви зважитеся на настільки серйозну справу, потрібно уважно зважити конкурентне середовище у вашому місті. І мова йде не тільки про те, які тренажерні зали, фітнес-клуби і спортивні центри є у вашому місті в даний момент. Також бажано упевнитися, що там де ви вирішите відкрити тренажерний зал не буде конкурентів. А у випадку якщо вони будуть, ви повинні переконатися, що клієнтів вистачить на всіх. Або ж ви повинні закладати дуже високу рентабельність, щоб навіть при не самому максимальному потоці клієнтів отримувати прибуток.

Але хорошого матеріально-технічного оснащення спортивного залу не достатньо для організації успішної і прибуткової діяльності. У цій сфері бізнесу величезну роль грає маркетингове просування і реклама діяльності спортклубу. Необхідно ретельно прорахувати вартість разового, тижневого, місячного абонемента, надати знижки на відвідування супутніх оздоровчих закладів, попередньо провівши таку маркетингову політику і переговори з саунами, соляріями, басейнами іншими спортивними закладами. Розмістіть оголошення про відкриття нового тренажерного залу у великих офісних будівлях. Співробітники цих офісів – Ваші потенційні клієнти. Займіться роздачею листівок і флаєрів на вулицях. Зберіть усіх Ваших клієнтів у Вашому районі.

Кінцевий результат щодо створення тренажерного залу і його подальше успішне функціонування залежить від багатьох чинників: місця розташування залу, наявності додаткових послуг, професіоналізм обслуговуючого персоналу, але головна умова успіху – це Ваше особисте ставлення до спорту і підхід до спортивного бізнесу.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Відкриття тренажерного залу – власний бізнес на спорті"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *