Відкриття своєї школи риболовлі – бізнес на хобі

Відкриття своєї школи риболовліВсім людям час від часу потрібен відпочинок. Кожен вибирає собі заняття до душі, і риболовля – одне з найпопулярніших проведень вільного часу. Провести час з вудкою на березі річки чи озера – що може краще розслабити після трудових буднів? До того ж риболовля – це відпочинок, який доступний практично кожному в будь-який час року.

Та й риболовля далеко не одноманітний вид відпочинку, тому що можна вибрати найбільш прийнятний для себе спосіб – зимову рибалку на замерзлому ставку, активну риболовлю з борту яхти або ж спокійну ловлю риби на озері. Сьогодні, як ви вже зрозуміли, мова піде про таку бізнес ідею, як відкриття школи риболовлі.

Особливо легко буде відкрити свою рибальську школу тим, що сам є завзятим шанувальником риболовлі. Адже в цій справі існує безліч нюансів, і щоб стати майже професіоналом риболовної справи, необхідно володіти знаннями про те, як зловити різні види риби за допомогою різних пристосувань – спінінгів, гачків та іншого. Риболовля для багатьох просто хобі, але якщо серйозно підійти до справи, то з такого захоплення можна зробити цікавий і прибутковий бізнес.

Як відкрити школу риболовлі

При відкритті рибальської школи варто розуміти, що це такий ж навчальний заклад, як і багато інших. Відмінність лише в тому, що тут весь навчальний матеріал буде направлений на вивчення риболовної справи. Викладачі школи повинні вміти перетворити звичайного любителя риболовлі на справжнього професіонала цієї справи.

Шукаємо водойми

Для того, щоб ваші учні могли випробувати на практиці отримані у вашій школі знання, їм необхідно надати для цього відповідну водойму, де добре буде ловитися риба. Адже ваше завдання – це зацікавити своїх учнів, тому потрібно дати їм зрозуміти, що вони на щось здатні. Однак, варто тверезо оцінювати можливості учнів та їх рибальський рівень – адже, отримавши завдання зловити величезну рибину, і не впоравшись з ним, новачок може втратити весь азарт та інтерес.

Шукаємо приміщення для школи

Також вам не обійтися без приміщення, в якому проводитимуться теоретичні заняття. Однак, витрачати багато грошей на оренду або будівництва приміщення в центрі міста не варто. Адже більшість навчального часу учні будуть проводити все ж на водоймах. Тому можна обмежитися невеликим недорогим приміщенням в будівлі звичайної школи, наприклад.

Закуповуємо спорядження

Може бути, деякі учні відвідуватимуть ваші заняття зі своїм спорядженням. Однак, така можливість може бути далеко не у всіх. Тому перед відкриттям школи риболовлі, потрібно закупити всі види спорядження, які можуть знадобитися. Постарайтеся не прогадати з їх кількістю – відштовхуйтеся від числа ваших учнів, але знайте, що наборів спорядження повинно бути трохи більше . Адже під час занять, ще недосвідчені учні можуть пошкодити або як-небудь зіпсувати пристосування. Тому завжди потрібно мати кілька комплектів вудок і інших речей в запасі.

Наймаємо викладачів

Якщо ви самі досконало володієте мистецтвом рибної ловлі і плануєте відкривати невелику школу або курси, то ви можете самі виступати в ролі вчителя. Але якщо у ваших планах складається створення досить великого навчального закладу з кількома рівнями підготовки, то необхідно зайнятися пошуком вчителів, які й будуть вести заняття .

Є сенс розділити весь навчальний матеріал на окремі предмети. Учням, та й викладачам, буде легше орієнтуватися в лекціях, якщо матеріал буде розділений на предмети: ловля спінінгом, ловля на мормишку, донна риболовля, морська рибалка і так далі. Також варто приділяти окрему увагу різновидам риби (хижі , рослиноїдні), адже багато хто з них вимагає свого підходу в ловлі.

Залучаємо клієнтів

Етап залучення клієнтів один з найбільш непростих, але і найважливіших. Можна використовувати будь-яку рекламу в ЗМІ. Якщо ви самі далекі від створення яскравої реклами, то краще звернутися за допомогою у рекламні агентства. Відмінний спосіб заявити про себе – це максимально використовувати мережу Інтернет. Створіть свій сайт, а якщо це для вас занадто складно – то хоча б своє співтовариство в популярних соціальних мережах. Публікуйте там анонси цікавих лекцій та статей про рибну ловлю, між тим, рекламуючи свої рибальські курси.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *