Відкриття магазину надувних меблів – оригінальна бізнес ідея

Відкриття магазину надувних меблів Переваги надувних меблів складно не помітити: досить низька ціна в порівнянні з вартістю аналогічних корпусних та м’яких меблів, невелика вага, надзвичайна компактність, що дозволяє непотрібні, здуті на даний момент меблі, зберігати без незручностей, та й транспортувати її безпечніше і легше в усіх відношеннях.

Надувають такі меблі спеціальним насосом, що входить до комплекту при продажі. Такі надувні меблі ідеально підійдуть для квартир, які здаються в оренду і дачних будинків. Асортимент надувних меблів завжди широкий і включає велику різноманітність моделей і забарвлень. Особливу популярність завоювали меблі, що складаються з надувних блоків, які складаються немов конструктор. Вони дозволяють «скласти» майже будь-яку меблеву конструкцію – починаючи з крісла і закінчуючи ліжком.

Є у надувних меблів і недолік: колючі предмети можуть нашкодити їм набагато більше, ніж звичайним меблям. Хоча полагодити такі меблі не буде складно – заклеїти «пробоїну» спеціальним ремонтним комплектом зможе будь-яка домогосподарка, але зате якісно виправити поломку в дерев’яних меблях навіть не кожен майстер зможе.

Початковий капітал для відкриття магазину надувних меблів буде в основному залежати від площі приміщення де ви збираєтесь торгувати меблями.

Потрібно сказати, що на перших порах необов’язково купувати окреме приміщення під магазин. Замість цього можна орендувати невелике приміщення в торговому центрі, або давати свій товар на продаж у магазини, що продають звичайні меблі. Є й третій варіант – продаж надувних меблів через свій власний інтернет – магазин з доставкою додому.

У витрати, крім реєстрації підприємницької діяльності, покупки або оренди приміщення і закупівлі надувних комплектів меблів потрібно додати поточні витрати на зарплату продавцям. Але без продавців можна буде обійтися, якщо торгувати за допомогою інтернет – магазину, виконуючи функції продавця, менеджера і оплату на перших порах приймаючи особисто за допомогою банківського переказу.

Закуповувати такі надувні меблі можна безпосередньо у виробників, або ж у їх українських представників. При останньому варіанті ціна за одну одиницю товару буде на 30-50% дорожче. Тим не менш, вихід на зарубіжних постачальників, а також оплата міжнародної доставки можуть «поглинути» ще більше ресурсів.

Також поряд з надувними меблями можна продавати супутні аксесуари: чохли, комплекти для ремонту, запасні насоси, тощо.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *