Відкриття караоке-бару – ідея для бізнесу на розвагах

Відкриття караоке-баруТака розвага, як караоке, бере свій початок ще з 80-х років минулого століття. Засновником караоке вважають японського барабанщика  Дайсуке Іноуе. Виступаючи разом зі своєю групою, він став помічати, що відвідувачі на їхніх концертах нудьгують під час перерв. Тоді він придумав, як їх розважити, він роздавав всім роздруковані тексти пісень групи  і включав музику без слів. І коли група відпочивала за лаштунками, публіці було чим зайнятися – співом улюблених пісень. Незабаром ця ідея поширилася на всю Японію, почали з’являтися «нарібани» – так називаються японські караоке-бари.

Сьогодні караоке-бари користуються величезною популярністю у всіх містах, як у великих, так і в маленьких. Наявність великої кількості потенційних клієнтів говорить нам про те, що відкриття караоке-бару є досить перспективною і прибутковою бізнес ідеєю.

Якщо ви вже володієте чинним баром, кафе або рестораном, то відкриття караоке не складе вам великих труднощів. Все, що потрібно – це купити хорошу музичну апаратуру для караоке і переоформити назву та інтер’єр закладу, щоб надати йому більшого шарму і привабливості в очах потенційних відвідувачів.

Якщо ж ви хочете відкрити караоке-бар з нуля, то для початку потрібно визначитися яких масштабів буде сам заклад, і скласти бізнес план з урахуванням ваших фінансових можливостей.

Судячи з досвіду фахівців цієї сфери, в середньому витрати на відкриття караоке-бару такі ж, як і на відкриття ресторану, приблизно 100 тисяч доларів і вище. Але при великому бажанні та вмінні можна витратити на це суму, набагато меншу – все залежить від розмірів закладу, облаштування, розміщення, тощо.

Крім витрат на відкриття самого закладу, значну частку витрат складе вартість якісного звукового обладнання. Повна комплектація караоке-системи обійдеться вам в середньому 40 тисяч доларів. Якщо ж ви націлені відкривати заклад, що спеціалізується саме на наданні послуг караоке, то економити на музичному обладнанні не варто.

Середній караоке-бар окупається за три роки. Зверніть увагу, що приблизно половина вашого прибутку буде йти від продажу напоїв. Решту доходу припадає на плату за вхід до закладу та послуги самого закладу.

Для того, щоб зробити ваш заклад ще більш привабливим для відвідувачів, можна надавати їм будь-які додаткові послуги. Наприклад, в деяких караоке-барах можна придбати запис зі своїм же виступом у цьому закладі. Ну а для кого не буде цікавим подивитися на себе в якості співака через багато років, і показати друзям?

Ще зможе виділити ваш заклад серед багатьох подібних регулярна організація різних караоке-конкурсів. І, природно, вручати переможцям призи. Як варіант – безкоштовний столик у вашому закладі для компанії друзів переможця. А наскільки привабливим буде для клієнтів слово «безкоштовний», ми думаємо, пояснювати буде зайвим.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *