Відкриття агентства елітної нерухомості – прибуткова бізнес ідея

Відкриття агентства елітної нерухомості Напевно у вас в місті давно діє безліч всіляких компаній і фірм, що надають послуги з купівлі – продажу, а також оренди нерухомості. Тому при думці про те, щоб нерухомістю зайнятися і самому, можуть виникати сумніви – «а чи зможу я пробитися крізь шар конкуренції що утворювався роками?» Взагалі-то можна, адже навіть у сфері роботи з нерухомістю є свої певні вузькі ніші. От саме про таку вузьку нішу – елітну нерухомість ми і поговоримо.

Для відкриття агенства елітної нерухомості, ресурсів необхідно зовсім небагато: приміщення, апаратура, персонал, дозволи від влади. Необхідне також чітке розуміння відмінностей елітної нерухомості від звичайної.

Відкриття такого агентства нічим не відрізняється від відкриття традиційного агентства нерухомості: підбір приміщення, отримання дозволів від влади на торгівлю нерухомістю, створення інформаційної бази, набір ріелторів, секретарів і т.д. Що дійсно відрізняє агентство елітної нерухомості, так це ті об’єкти, з якими воно працює. А об’єкти ці виключно дорогі та елітні, незалежно від того, житлова чи комерційна це нерухомість.

Від «стандартної» нерухомості елітна відрізняється за кількома параметрами:

  • По-перше, своїм місцем розташування, на яке при відборі об’єктів у свою базу необхідно звертати першочергову увагу. Звичайно, найбільш важливими для вас і привабливими для покупця повинен бути центр міста і нові райони, в яких інфраструктура організована на високому рівні.
  • Поруч з елітним об’єктом , що продається, повинні бути торгівельні, медичні та розважальні заклади.
  • На екологію також звертайте увагу – навколо повинно бути якомога більше алей, річок, парків та інших природних складових.
  • Наступний важливий момент – вік будинку. Втім, будівля може бути і дореволюційною, але якісно при цьому відреставрованою – попитом вона користуватися буде не меншим ніж новобудови.
  • Вид з вікон – цей естетичний момент, мабуть, також важливий для покупців будь-якої нерухомості. Тому чим мальовничіша панорама буде відкриватися при погляді через вікно квартири, тим більші шанси отримати нового господаря вона має.
  • Зрозуміло, що найбільш масштабні і вражаючі краєвиди видно з верхніх поверхів, чим і пояснюється така висока популярність пентхаусів.
  • Якщо говорити про площу елітного об’єкта, то вона за визначенням не може бути маленькою – як мінімум це 100-150 кв.м. і більше.

Схема роботи агентства елітної нерухомості ідентична звичайному агентству: ви виконуєте посередницькі функції між охочими здати, продати, купити і орендувати нерухомість людей, допомагаючи їм знаходити один одного, укладати договори, оформляти завдаток, забезпечуючи при цьому законність операцій які проводяться.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *