Установка фото-кабінки – бізнес ідея, що не потребує значних інвестицій

Установка фото-кабінки Отже, Ви вирішили зайнятися бізнесом, проте у Вас недостатньо коштів для запуску великомасштабного виробництва і Ви тільки осягаєте ази підприємницької діяльності. Варіантом відкриття свого власного бізнесу при вкладенні незначних інвестицій, є установка і відкриття фото-кабінки. Однією з переваг відкриття такого виду бізнесу є повна автоматизація процесу і відсутність найманих працівників.

Ресурси, які необхідні – лише сама фото-кабінка, початковий капітал – близько 5000$.

І ось, фото-кабінка придбана, а до неї і все супутнє обладнання (антивандальний захисний ролет, картридж, фотопапір, купюроприймач), тепер розглянемо основні аспекти цього бізнесу.

Почнемо з розташування такої кабінки. Природно, для того, щоб фото-кабінка користувалася попитом, її потрібно встановити в багатолюдному, прохідному, жвавому місці. Тому цілком підійдуть всілякі розважальні центри, кафе, центральні вулиці міста.

Основною аудиторією, на яку спрямована діяльність таких кабінок, є молодь і закохані пари. До слова, таких людей у більшості міст вистачає. Головне, це оформити фото-кабінку в яскраві кольори і зробити її привабливою, такою, щоб залучала увагу.

Такі кабінки особливо актуальні в літній період часу в курортних місцях, коли люди перебувають у відпустках або просто на відпочинку. Зробити пам’ятний знімок зі своєю коханою людиною в курортному містечку мало хто відмовиться. Однак на курортах і ціна орендної плати буде на порядок вище. Все це необхідно враховувати.

Витратні матеріали в даному випадку – це фотопапір, картридж, фарба, а також щомісячна оренда 2 м ?. Однієї заправки картриджа вистачає на 400 знімків. За умови, що в день фото-кабінкою будуть користуватися мінімум 15 людей, рентабельність такого бізнесу досягає 50%. А якщо відкрити кілька кабінок по місту?

Найманих працівників не потрібно, потрібно тільки в кінці кожного дня відкривати касу і збирати виручені гроші. Щоб фото-кабінка прослужила довше, необхідно один раз на півроку викликати майстра, щоб той проводив діагностику з метою виявлення та запобігання неполадок. Також, приблизно раз на місяць, буде потрібно заправляти картридж фарбою. Якщо кабінка встановлена на жвавій вулиці, потрібно додатково придбати антивандальний ролет, який забезпечить захист.

Ось основні моменти, які необхідно засвоїти при відкритті такого виду бізнесу.

Отже, перевагою установки і відкриття фото-кабінки є відносно невеликі капіталовкладення, висока рентабельність (при хорошому місці розташування), маленька площа оренди та автоматизація процесу. Недоліком можна вважатися небезпека установки кабінки на вулиці, так як антивандальний ролет в деяких випадках може не допомогти і не створить потрібний рівень захисту.

При хорошій рекламі і досить жвавому місці, така кабінка може приносити хороший як основний, так і додатковий дохід.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Установка фото-кабінки – бізнес ідея, що не потребує значних інвестицій"

  1. Дякую за цікаву статтю!
    Зараз дуже популярними є Інстабокси – фотокабінки для весіль і вечірок. Тож, напишіть будь ласка про бізнес по оренді інстабоксів.))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *