Спортивний магазин – як відкрити та заробляти

Спортивний магазин - як відкритиЗдоровий спосіб життя в Україні стає не менш популярним, ніж у країнах Європи або США. Згідно з соціологічними дослідженнями відсоток українців, що ведуть активний спосіб життя перевалив за 10% і зростає з кожним роком. З’являються нові види спорту, з кожним роком зростає потреба на спортивні товари і спортивний одяг, що дає можливість відкрити свій надійний і перспективний бізнес, а саме магазин спортивних товарів. Щоб переможно піднятися на вершину майбутнього бізнесу почнемо прямо зараз підніматися по його сходинках.

Даний вид підприємництва актуальний практично для всіх міст України, та країн СНД, адже в кожному такому населеному пункті є свої спортсмени, а також люди, що люблять активний відпочинок.

Як відкрити магазин спортивних товарів

Тут ми не будемо розглядати нюанси реєстрації спортивного магазину, тут ми розглянемо інформацію про те, як відкрити спортивний магазин з точки зору організації даного бізнесу.

Вибираємо концепцію спортивного магазину

Цей вибір напряму залежить від розміру ваших вкладень. Ринок спортивних магазинів сьогодні – це три категорії магазинів: спеціалізовані, універсальні і бутіки з фірмовим одягом категорії «люкс».

Новачкові, який має невеликі фінансові можливості, але мріє розкрутити свій бізнес вигідніше за все відкрити спеціалізований магазин спортивного одягу і взуття для занять одним або двома видами спорту.

Другий варіант – відкрити бутік з люксовим спортивним одягом, ставши дилером певної марки спортивних товарів. Тільки для початку потрібно уточнити, чи не продають таку ж продукцію у вашому регіоні дилери – конкуренти.

Найбільше зусиль, а головне чималих матеріальних вкладень вимагає відкриття універсального спортивного магазину. Не завадить врахувати думку експертів, що початківець бізнесмен навряд чи встоїть перед жорсткою конкуренцією, яка існує в цій категорії.

Вибираємо місце майбутнього магазину спорт-товарів

Вам буде забезпечений великий потік покупців, якщо ви відкриєте приміщення у великому торговому центрі або на одній з центральних вулиць міста. В ідеалі, якщо спортивний магазин буде знаходитися поряд з плавальним басейном, тренажерним залом або спортивним комплексом – кількість потенційних покупців зросте в декілька разів. Можна заощадити кошти, пошукавши приміщення у спальному районі або в районі, де живуть люди з хорошим достатком. Крім прохідності і вдалого розташування важливу роль відіграє площа майбутнього магазину. Сама мінімальна площа для відкриття магазинчика 50 – 70 метрів. Якщо в магазині буде виставлятися на продаж великий спортивний інвентар та тренажери знадобляться набагато більші площі.

Формуємо асортимент спортивного магазину

При виборі асортименту ви повинні розраховувати на певне коло покупців і добре орієнтуватися у всіх новинках спортивних товарів та обладнання. На сучасному ринку з’явилися такі нові види товарів як фітнес – аксесуари, спортивне харчування, тренувальне обладнання для єдиноборств та інші. Для маленьких спортивних магазинів найбільш характерні продаж взуття та одягу. За статистикою найбільш продаваними товарами є спортивні костюми, футболки, майки та взуття. Для великого універсального магазину бажано скористатися пропозиціями престижних торгових марок: Puma, Adidas, Reebok, Columbia, Nike, New Balance, O ` Neil, тощо.

Ми дійшли практично до вершини, залишився головний пункт – де взяти початковий капітал для розвитку бізнесу? Варіант перший – знайти компаньйона, який розділяє вашу любов до спорту, здорового способу життя і набуде частку витрат з відкриття спортивного магазину. Варіант другий – взяти кредит у банку. За рік -півтора ви окупите свій магазин, якщо націнка на товари буде не менше 30-60 %.

Корисна порада: не варто затівати ідею бізнесу з відкриття спортивного магазину, якщо ви далекі від спорту і не розбираєтеся в марках і товарах, які продаєте. Цю ситуацію може виправити хороший консультант, на зарплаті якого не радимо економити.

Підіб’ємо підсумок:

Ви зможете відкрити спортивний магазин з хорошою перспективою, якщо ви прихильник здорового способу життя і добре розбираєтеся в тонкощах і специфіці спортивного спорядження та одягу. Спеціалізований магазин буде для вас вдалим стартом, якщо ви будете постійно збільшувати асортимент товарів і цікавитися усіма новинками у галузі спортивного спорядження, обладнання та аксесуарів.

Сподіваємося, дана коротка інструкція про те, як відкрити магазин спортивних товарів допоможе вам почати свою успішну справу.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *