Шпалери 3D для стін – нове слово в будівельному бізнесі

Шпалери 3D для стінНа сьогоднішній день існує сила-силенна ідей для створення затишку в помешканні. Дійсно, на що тільки не готові іти власники житла (або кафе чи ресторану), щоб створити унікальне приміщення, здивувати рідних, близьких і друзів, та й при цьому, створити оптимальний затишок і тепло у житлі. Ми купуємо антикварні комоди, старовинні свічники, вішаємо на стіни декоративні панно і картини – будь-якими способами намагаємося зробити все для того, щоб дійсно відчувати, що «мій дім – моя фортеця». Та ще й затишна фортеця. Сьогодні з’явився ще один спосіб прикрасити своє житло і місце роботи – на ринку з’явилися шпалери 3D для стін. Хоча вони підходять і для стін, і для будь-якої іншої рівної поверхні (наприклад для стелі також).

Фото шпалери 3D на стіну – що це таке?

3D шпалери відрізняються від звичайних тим, що створюють не уявний 3D-ефект в приміщенні. Найчастіше при звичайному освітленні 3D шпалери для стін виглядають як звичайні якісні шпалери з чітким і красивим зображенням. Але як тільки вимикається світло і загоряються флуорісцентні лампи, картинка оживає і створює 3D-об’єм. Дуже популярні такі шпалери 3D в кафе і ресторанах. В деяких джерелах наводиться статистика, що в закладах з 3D шпалерами, кількість відвідувачів збільшується на 60%. Актуальні шпалери 3D для стін і для власників нічних клубів та барів. І застосовувати такі шпалери можна не лише для стилізації вертикальних поверхонь, але і для створення 3D-ефекту на стелі: зоряне небо або відкритий космос над головою привернуть чимало уваги.

Виробляються як стандартні «одиночні» фотошпалери, так і панорамні, які можуть прикрасити кімнату по всьому периметру. Розміщуються 3D шпалери для стін або в спеціальних рамах, або клеяться безпосередньо на стіну за допомогою шпалерного клею.

3D шпалери оброблені спеціальною важкозаймистою грунтовкою, яка забезпечить пожежобезпечність. 3D шпалери стійки до вологи – їх можна спокійно мити водою. Також вони стійкі до зносу і знебарвлення. Матеріали, з яких виготовляються 3D шпалери для стін, абсолютно безпечні для здоров’я.

3D шпалери актуальні не тільки для нічних і розважальних закладів. У квартирі вони також знайдуть своє почесне місце. Просто для житлового приміщення вибираються неагресивні, спокійні малюнки. Для спалень дуже популярні 3D фото шпалери із зображенням заходу сонця, хмар, ніжних краєвидів. А, втім, вибір 3D шпалер настільки великий, що кожен зможе знайти те зображення, яке буде до душі саме йому.

Більш докладно про бізнес-ідею

Якщо Ви вирішили зайнятися реалізацією даної ідеї, Вам необхідно подбати про гарну рекламу. Такою можна вважати стенди з розміщеними на них зразкам 3D шпалер. Така реклама говорить сама за себе і не потребує додаткових роз’яснень. Додайте контактну інформацію на полях стенду, а самі стенди – в місцях з високою прохідністю людей, в будівельних магазинах, торгових центрах, тощо.

До речі, самі стенди з 3D шпалерами також можуть стати товаром. Підприємці, які розміщують свою рекламу у вигляді 3D стенда, гарантовано привернуть увагу до свого відділу.

При вдалій рекламі 3D шпалери для стін захочуть купити багато, і результат не змусить довго чекати. Таке інтер’єрне рішення зацікавить миттєво багатьох потенційних клієнтів.

Ціна на 3D шпалери для стін залежить від складності малюнка, кількості флоуресцентної фарби, якості паперу і зображення. Проте купити 3D шпалери на стіну захочуть, як дорого вони б не коштували. За словами тих, хто втілив цю ідею в життя, заробіток вже за перший місяць роботи становив 20000 грн. Погодьтеся, такі цифри приваблюють.

Так що, якщо Ви ретельно все обдумали і всерйоз вирішили зайнятися реалізацією 3D шпалер для стін, Вам всього лише на всього необхідний початковий капітал і постачальник якісної продукції. А клієнти самі прийдуть до Вас. Продаж 3D шпалер на стіну справді прибутковий і рентабельний бізнес, так що бажаємо Вам успіхів у всіх Ваших починаннях!


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *