Розпочнемо з того, що зараз майже у кожному будинку є акваріум, або багато хто мріє собі його придбати. Наявність акваріума, не враховуючи одного відомого негативного моменту – алергії на риб, яка зустрічається у однієї людини з п’ятисот тисяч, це лише суцільні плюси.
По-перше, це просто красиво. Зеленувата підсвічена вода, легкі бульбашки повітря, підводні прикраси створюють дуже зачаровуючу картину.
По друге, акваріум володіє заспокійливим психологічним впливом. Десять хвилин наодинці з акваріумом замінять вам півгодини релаксації.
По третє, акваріумна вода служить відмінним природним зволожувачем повітря в будинку.
А також – наявність акваріума вчить відповідальності (потрібно доглядати за рибками і рослинами, годувати їх, чистити ємність, тощо.) – загалом, все те, що інші вважають недоліком, можна вважати користю.
Але крім усього іншого на домашньому акваріумі можна ще й заробити. Давайте сьогодні поговоримо про розведення та продаж акваріумних рибок Гуппі.
Ідея проста: купивши мальків, вирощувати їх на продаж, або самому розводити акваріумних рибок. Для цієї мети найкраще підійдуть саме акваріумні рибки Гуппі. Ось чому:
- Гуппі відрізняються просто феноменальною здатністю виживати. Ці рибки виживуть у будь-якого, навіть самого недосвідченого акваріуміста.
- Для утримання Гуппі не потрібна ніяка дорога апаратура та повітряні системи.
- Гуппі бувають різних порід: фламінго, кобра, московські, червоний дракон, синьо-зелені, чорний принц, та з іншими не менш екзотичними назвами. Між собою вони прекрасно уживаються, і створюється враження, що в акваріумі плаває кілька порід різних риб.
- Гуппі найбільш затребувані в зоомагазинах і у власників акваріумів.

Гуппі різних порід
Особливості розведення рибок Гуппі
У розведенні акваріумних рибок Гуппі є свої особливості, які потрібно обов’язково враховувати.
- Самки і самці набирають статеву зрілість, приблизно в чотиримісячному віці.
- Самець запліднює самку один раз відразу на чотири роки. Тобто самка буде приносити мальків раз на місяць протягом чотирьох років.
- Перед пологами (Гуппі не метають ікру) самку потрібно відсадити в окрему ємність, а після пологів – посадити назад у загальний акваріум, інакше самки можуть «поласувати» власним потомством. Після того як мальки трохи підростуть, їх теж можна випускати до «родичів».
Для початку бізнесу вистачить з десяток самок і пари самців.
Продаж рибок Гуппі
По-перше, трохи цифр: десять самок принесуть у середньому триста малюків на місяць, до моменту статевого дозрівання першої партії малюків (через чотири місяці), у вас вже буде більше тисячі рибок.
Навіть якщо третина з них загине, на тих, що залишилися ви зможете відмінно заробити. І врахуйте, що мальки будуть з’являтися кожен місяць, тому відразу задумайтеся про розширення справи.
Продають зазвичай особин, які досягли однорічного віку.
Збувати продукцію можна в зоомагазини, оптовикам і просто любителям-акваріумістам.
Особливих рекламних кампаній у цій справі не потрібно – Гуппі – досить ходовий товар. Достатньо декілька раз на місяць викладати оголошення в місцевих газетах, на міських сайтах, або в соцмережах. Освоївшись можна розширити бізнес і «підключити» пропозиції своїх послуг з навчання догляду за рибками, чищенні акваріума, підборі рослин, тощо.
Ось побачите, через рік, ви почнете замислюватися: а чи не зробити розведення акваріумних рибок Гуппі своїм основним джерелом прибутку!