Розведення їстівних жаб – бізнес на делікатесах

Розведення їстівних жаб - бізнес на делікатесахМи багато писали про «красиві» бізнес ідеї, наприклад, виготовлення букетів з цукерок, як варіант домашнього бізнесу, або виготовлення ексклюзивного шоколаду ручної роботи – солодка бізнес ідея. Однак, не тільки приємний естетичний бізнес може приносити хороші гроші. Наприклад, розведення жаб в домашніх умовах. Земноводні здаються багатьом людям неприємними і мерзенними, однак, якщо на їх розведенні можна зробити непогані гроші, то чому б і не спробувати?

Жаб’ячі лапки вже давно вважаються справжнім делікатесом у Франції. Кращі ресторани подають цю страву в найрізноманітніших видах і, треба сказати, це задоволення не з дешевих. Зародившись у Франції, мода на страви з жаб’ячих лапок вже поширилася на багато країн Європи і не тільки. І в багатьох ресторанах країн СНД зараз можна покуштувати цей французький делікатес. Успіх даної страви можна пояснити тим, що вона поєднує в собі екзотичність і простоту – адже жаб’яче м’ясо за смаком дуже схоже на куряче.

Жаб’ячі лапки не можна назвати чисто ресторанним блюдом. Зараз в Інтернеті існує величезна безліч кулінарних блогів і форумів, де любителі смачно і незвично готувати діляться своїми рецептами та ідеями. І судячи з них, жаб’ячі лапки є досить популярним блюдом домашнього приготування.

Бізнес на розведенні їстівних жаб є ще не заповнена повністю нішею. Тому саме час задуматися про те, щоб почати бізнес у цій сфері.

Вид жаб, яких вживають в їжу, так і називається – їстівна жаба. Цей вид виділився від ставкової та озерної жаби природним шляхом, і мешкає практично по всій Європі, а також у південних регіонах Росії. Для подальшого розведення, таких жаб виловлюють з озер, ставків і річок. Щоб почати займатися розведенням жаб, можна для початку придбати ікру, з якої незабаром вийдуть пуголовки.

Місце розведення жаб

Найкраще місце для розведення жаб – це природна водойма, частина якої огороджена для вашої ферми. Але також можна використовувати і інші водойми, наприклад, штучні ставки. Головне, щоб вода в них була чиста і проточна. Само вирощування пуголовків відбувається в спеціальних ємностях з водою, землею, торфом і деревним вугіллям. Грунт необхідно завжди підтримувати у вологому стані.

Годування жаб

Щоб прогодувати жаб, іноді необхідно витрачати досить велику кількість коштів і часу, так як деякі особини можуть вирости до 1-1,5 кілограмів ваги. Основна їжа їстівних жаб – це комахи. Саме ними найчастіше жабоводи годують своїх «вихованців» . Але, крім комах, жаби можуть харчуватися також і іншим тваринним кормом: мишами, ракоподібними, павукоподібними, птахами.

Канали збуту

Жаб’ячі лапки зазвичай зберігають у замороженому вигляді в пластикових пакетах. Якщо ви плануєте розвивати досить великий бізнес, то без спеціального пакувального обладнання вам не обійтися.

Бізнес буде успішний, тільки якщо ви зможете знайти покупців вашого товару. Найчастіше жаб’ячі лапки закуповують ресторани та інші заклади громадського харчування, в меню яких є таке екзотичне блюдо. Також вашими покупцями можуть стати супермаркети і просто магазини – як ми писали вище, жаб’ячі лапки часто готують і в домашніх умовах. Заморожені жаб’ячі лапки в магазинах коштують приблизно 5 -15 доларів. А ось готові страви з цього продукту можна спробувати в ресторанах вже за значно більшу суму.

Реалізовувати можна не тільки лапки жаб. Решту її частин використовують для приготування кормів для тварин і різних добрив. Тому , можна отримувати ще й додатковий заробіток.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *