Реставрація меблів – нехитрий, але прибутковий бізнес

Реставрація меблівЗаробляти можна не тільки продажу і виготовленні меблів, але також і на реставрації старих меблів, повністю повертаючи їм відмінний початковий вид, провівши не надто хитрі дизайнерські дії.

Головною технологією в дизайні з реставрації старовинних меблів є не стільки стандартна важка лакувально – фарбувальна технологія, скільки цікавий і легкий спосіб доданню меблів кращого вигляду за допомогою обклеювання єдиними у своєму роді шпалерами, виготовленими власноруч.

В першу чергу слід пам’ятати, що даний вид діяльності – не просто обклейка новими шпалерами меблів. Справжні професіонали можуть зробити зі старих меблів «цукерку», надавши їй неповторного вигляду.

Слід приготуватися до вигуків покупців, що це неймовірно дороге задоволення – реставрувати меблі. Проте з цим нічого не поробиш, так як дуже багато людей досі вважають реставрацію меблів з дерева дуже низькозатратною справою. Підприємцю доведеться день у день витрачати купу часу на повне пояснення всіх нюансів, що впливають на таку чималу ціну. Потрібно керуватися одним правилом: без шуму і крику доводити клієнту, що ціна нітрохи не завищена і обгрунтована.

Пошук клієнтів

Щоб у такій сфері знайти клієнтів, потрібно займатися розповсюдженням реклами, а для цього необхідно повністю розподілити інформацію про рекламу між друкованими фірмами та оголошеннями в Інтернеті, оскільки Вашими клієнтами в більшості є молоді сімейства, пенсіонери, а також люди із середнім прибутком. Важливо пам’ятати, що навіть звичайне розклеювання оголошень може допомогти, щоб заманити клієнтів на такий вид послуг, як реставрація антикварних меблів, яка коштує набагато дорожче.

У загальному і цілому, така сфера діяльності зобов’язує нагадувати про себе всякий раз, так як без цього буде дуже важко знайти собі клієнтів. Можна займатися реставрацією м’яких, шкіряних меблів, дуже великим попитом користується реставрація кухонних меблів, що може підняти дохід підприємця і підвищити досвід у цій сфері.

Займатися приведенням в належний вигляд старих меблів не так вже й складно. Не особливо важко становить проводити ремонт і реставрацію м’яких меблів, для цього не потрібна якась спеціальна додаткова підготовка. Взагалі, для реставрації будь-яких меблів, наприклад реставрації шкіряних меблів, підприємцю буде необхідний гаряча праска, а також шпон і звичайно ж лак.

Що стосується реставрації м’яких меблів, вона завідомо вимагає більше навичок, але при цьому вона по плечу абсолютно будь-кому. Щоб якось навчитися реставрувати меблі в домашніх умовах, не потрібно якихось величезних зусиль. Для реставрації цілком можна самостійно замінити оббивний матеріал. З кожним разом, виконуючи цю роботу все краще і швидше, Ви повністю освоїте даний вид діяльності, перетворивши її в цікавий бізнес. Для подальшого просування в цьому напрямку необхідно купити потрібну тканину, поролон, степлер і звичайно ж скоби.

Крім перерахованого вище, дана сфера діяльно може мати відгалуження у вигляді скупки старих і нікому не потрібних меблів. Зайнявшись скупкою і подальшої реставрацією, а потім продажем, Ви можете собі забезпечити додатковий прибуток, адже відреставровані з дисконтом меблі можуть зацікавити покупців, що не мають великих коштів і просто любителів старовини.

Якщо ви плануєте займатися реставрацією дерев’яних меблів, а на самому початку так і є, не потрібно ускладнювати своє життя пошуком площі для виробництва. Майже всі проведені роботи робляться прямо у клієнта або ж у виробничому цеху, де проходить замовлення деталей. Якщо сильно підтискає час, можна без проблем зайнятися приготуванням місця у власному будинку.

Витрати і нюанси при реставрації меблів

  • Не потрібно великих вкладень на старті.
  • Потрібно мінімум інструментів і матеріалів.
  • Немає необхідності брати в оренду приміщення (на початковому етапі).
  • Якщо замовників багато, потрібно подумати про власну майстерню.
  • Робота може бути неофіційною.
  • Пошук клієнтів на ранніх етапах за допомогою оголошень в Інтернеті, розклеювання оголошень.
  • Необхідно володіти спеціальною технікою при розкрої тканини, а також всіма навичками при реставрації.
  • Необхідні електроінструменти кшталт дрилі, шуруповерта, фрези, елетролобзика, свердла по дереву.
  • Потрібні зразки декорів, тканин, а також з МДВ плівок для фасадів.

Окупність

Основною перспективою даної сфери діяльності буде варіант переходу з реставрації на виготовлення корпусних меблів, а також здатність виконувати дуже дорогі реставраційні роботи. Звичайно, для такої діяльності може пройти не один місяць і рік, однак при старанні і прагненні до цього все вийде. Якщо в правильному напрямку рухати своє підприємство, то прибуток і потік клієнтів забезпечений. З приводу прибутку, за даними експертів у цьому напрямку, він становить не менше 250 відсотків. Така цифра виходить з розрахунку витрат на матеріали та робочі години.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *