Ремонт велосипедів – відкриваємо велосервіс

Ремонт велосипедів – відкриваємо сервіс обслуговування велосипедівЯкщо ви колись були, а може бути, і тепер є велосипедистом, то ви, напевно, повинні знати і повною мірою розуміти те, наскільки важливо, щоб «залізний кінь», яким є велосипед, був завжди в гарному стані та не підводив свого господаря. А скільки клопоту іноді може створити поломка велосипеда – потрібно визначити несправність, потім йти шукати десь запчастини, потім акуратно встановити нову деталь і відрегулювати її при необхідності. Все це, займає час! Якщо ви не любитель покопатися в мастилі і підшипниках доведеться шукати сервіс або спеціаліста, який міг би допомогти в цій справі. У той же самий час справжніх велосипедних майстрів, які вміють грамотно провести технічний огляд та відремонтувати будь-яку з поломок, яку може отримати велосипед, не так багато. Саме цей факт і дає підґрунтя для створення бізнесу з ремонту та обслуговування велосипедів.

Суть та перспективи бізнесу по ремонту велосипедів

Вся суть даного виду бізнесу зводиться до відкриття веломастерні, сервісу з ремонту та обслуговування велосипедів, де буде надаватися весь спектр послуг, які безпосередньо пов’язані з ремонтом велосипедів та їх профілактичним технічним оглядом. Це може бути як звичайна заміна ланцюга, усунення проколу в шині або коригування «вісімки», так і інші послуги, аж до збирання та продажу велозапчастин та аксесуарів для них.

Потрібно взяти до відома, що існує ряд причин, по яких даний вид бізнесу буде приносити постійний прибуток і стабільно розвиватися. Відзначимо деякі з них:

 • Для започаткування даного бізнесу не потрібно великих грошових вкладень, а щомісячні витрати на його підтримку будуть мінімальні.
 • Зростаючий споживчий попит на дані види послуг, оскільки щороку збільшується кількість велосипедів, що також сприяє збільшення попиту на їх ремонт.
 • Графік роботи гнучкий, повний або не повний робочий день.
 • Навички з ремонту велосипедів, а також знання для управління комерційною діяльністю невеликі, їх можна освоїти в досить короткі терміни.
 • Можна отримувати додатковий прибуток від продажу запасних частин до велосипедів, різноманітних аксесуарів (Велосумка, велокомп’ютер) і так далі.

Можна виділити також декілька моментів для напрямків діяльності веломайстерні, які можуть функціонувати як окремо, також і разом:

 • Поточний або терміновий ремонт, який можна розбити на цінові категорії (залежно від складності ремонту та витраченого часу);
 • Продаж будь-яких вело запчастин і аксесуарів;
 • Проводити технічне обслуговування на початок їздового вело-сезону (накачування коліс, перевірка гальм, змащування, тощо);
 • При наявності відповідного приміщення, можна надавати послуги зберігання клієнтських велосипедів поза сезоном за деяку абонентську плату;
 • Продаж нових велосипедів.

Що потрібно для відкриття майстерні з ремонту велосипедів

Отже, для того щоб почати працювати, вам буде потрібно місце, в якому ви будете зберігати всі прийняті для ремонту велосипеди, таким чином треба подбати або про оренду приміщення, площа якого повинна бути не менше 20 м², або виділити таке приміщення на ділянці, на якій розташовується ваш будинок. Спочатку таким приміщенням цілком може послужити і звичайний гараж.

Якщо вам вже самому доводилося виконувати ремонт велосипедів, то у вас повинні бути для цього всі необхідні інструменти, якщо ж ви не впевнені у своїх здібностях в якості майстра, то є варіант найняти на роботу людину, які вміє ремонтувати даний вид транспорту. У цьому випадку ви зможете використовувати один з плюсів даного бізнесу – займатися ремонтом самостійно можна в той час, коли ви самі того забажаєте. А час, що звільниться, цілком можна приділити на рекламування та просування розпочатої вами справи.

Потрібно зазначити, що для того, щоб обслуговування було на рівні і клієнти залишалися задоволеними, необхідні саме кваліфіковані працівники, справжні майстри своєї справи. На самому початку розвитку вашого бізнесу буде цілком достатньо одного такого майстра. Але, у даній справі потрібні тільки майстри своєї справи, а не початківці самоучки.

Для надання ремонтних послуг велосипедів, вам також необхідно буде придбати хороші інструменти, інвентар і витратні матеріали: розвідні ключі, викрутки, кусачки, монтажний інструмент, різноманітні заплатки, спеціальний клей для камер і багато іншого.

Природно, як і будь-який інший ремонтний бізнес, ремонт велосипедів вимагає того, щоб ви заздалегідь подбали про наявність в достатньому асортименті стандартних деталей, які найбільш часто виходять з ладу, щоб забезпечувати максимальний темп роботи свого підприємства. Для відновлення будь-яких унікальних або індивідуальних деталей знадобитися налагоджений канал зв’язку зі спеціальними спортивними магазинами, які можна знайти в мережі Інтернет. Але, найкращим і раціональним варіантом вирішення цього завдання стане тісне співробітництво фірмами-виробниками цих самих запчастин. Зверніть увагу на те, що деякі клієнти можуть приходити і зі своїми деталями, які потрібно буде поставити на велосипед, так що ціни на такий вид робіт також краще прописати заздалегідь.

Ваша веломайстерня може також проводити технічне обслуговування велосипедів на початок їздового вело-сезону: накачування коліс, перевірка гальм, змащування, тощо.

Ваша веломайстерня може також проводити технічне обслуговування велосипедів на початок їздового вело-сезону: накачування коліс, перевірка гальм, змащування, тощо.

Реклама послуг та цінова політика

Після відкриття майстерні по ремонту велосипедів, перш за все, бажано виготовити візитки та листівки, які потрібно залишати в магазинах, що торгують велосипедами та у спортивних магазинах, також роздавайте свої візитки друзям і знайомим, попросіть, щоб вони прорекламували ваше починання іншим. Варто також дати оголошення в різні газети, і розвісити відповідні рекламні оголошення на вулицях. Нескладний арифметичний підрахунок показує, що витратите ви зовсім небагато (друк оголошень і візиток, а також розміщення в газетах), але отримаєте широкий розголос.

Крім цих рекламних ходів можна також зайнятися просуванням своїх послуг і в мережі Інтернет, втім, це займе досить багато часу, втім, як і саме просування бізнесу в цьому напрямі вимагатиме більш значних капіталовкладень. Однак, використовуючи свій власний сайт, можна буде надати користувачам найбільш повну інформацію про свою роботу (фото та відеоматеріали), а також оперативно інформувати їх про різні зміни, знижки та акція, які ви з часом буде влаштовувати.

Якщо говорити про цінову політику більш детально, то в даному питанні, звичайно, досить складно визначитися, оскільки все більшою мірою буде залежати від регіону, в якому ви проживаєте і місця, де ви будете відкривати свій бізнес з ремонту велосипедів.

Висновки

Оскільки, люди все більше починають думати про власне здоров’я, займатися фізкультурою і спортом, пересідаючи з автокрісел в сидіння велосипедів , то бізнес на ремонті велосипедів надзвичайно перспективний і сучасний.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *