Головні біди України – дурні та дороги. Це відомо всім, але, ще гірше буває, коли одна біда починає ремонтувати іншу. Тільки у нас в країні ями в асфальті закладають лопатою щебінки і як результат – розбиті автомобільні вікна. Зустрінеш якусь фуру на дорозі і прилетить тобі в лобове скло ось такий «подаруночок».
Раз таке трапляється часто, значить є попит на ремонт тріснутого лобового скла, адже ніхто не буде міняти скло, якщо на ньому лише тріщина або скола, точно так само, як і міняти крило, якщо на ньому невелика вм’ятина. Тому якщо вже не у вигляді окремого бізнесу, а як доповнення до автомайстерні можна подумати і про ремонт пошкоджень автоскла.
Якщо придивитися до конкурентів у своєму місті, то ви, мабуть, не знайдете тих хто серйозно займається подібним видом бізнесу. Начебто все просто, але водночас і складно, тому мало, хто береться за ремонт тріщин.
Принцип роботи полягає в заповненні тріщини спеціальним полімером, який має близький до скла коефіцієнт заломлення. Після цього полімер піддається обробці ультрафіолетовими променями, в результаті чого тріщини на автосклі склеюються, стають вкрай малопомітними і майже невидимими. Якщо подивитися на бізнес з точки зору монетизації, то – це досить вигідно.
На ремонт тріщини на склі йде хвилин 40, а власник автомобіля легко заплатить четверту частину від вартості нового скла, все одно йому так вигідніше. Плюс до вас ще будуть звертатися і так звані «перекупи», які купують биті або просто старі автомобілі, шаманять і перепродують. Багато з них самі не зможуть відремонтувати тріснуту лобовуху, але і міняти її нерентабельно, простіше відремонтувати, навіщо вкладатися в автомобіль, який збираєшся продавати.
Найбільший прибуток виходить з ремонту унікального скла : рідкісні автомобілі, панорамні скла автобусів, скла великих фур – ці скла дуже дорогі, тому також будуть вишиковуватися в чергу на ремонт.
В основному використовують: полімери для ремонту автоскла фірми Poly (виробництва США). Полімери призначені для ремонту сколів і тріщин на склі і оптиці автомобілів. Існують склади з різним ступенем в’язкості залежно від виду тріщин і двох кольорів – прозорі і з блакитним відтінком.
Якщо пошукати в Інтернеті по запиту “полімери для ремонту тріщин на автоскла“, по можна знайти декілька фірм, які продають дані матеріали і доставляють їх у всі регіони України, а також працюють на теренах СНД.
Пропонуємо переглянути відеоролик «Ремонт тріщин і сколів лобового скла» в телепередачі «Зроблено на СТО» – найкраща демонстрація процесу ремонту автоскла: