Пункт прокату дитячих автомобілів – хороший сезонний бізнес

Пункт прокату дитячих автомобілів – хороший сезонний бізнесВсі ми знаємо, що дітям не потрібно відмовляти ні в чому, ну або майже ні в чому… І саме на цих батьківських почуттях ми і побудуємо свій новий бізнес, або вірніше – індустрію розваг для малюків. Якщо ви буваєте в дитячих парках, то напевно помічали, що поряд зі всілякими атракціонами і гойдалками, там пропонують взяти напрокат дитячі автомобілі. У великих містах конкуренція в цьому виді бізнесу дуже жорстка, але при вмілому підході можна в буквальному сенсі слова отримувати «золоті яйця». Щодо малих містечок, то там конкуренції немає зовсім, а попит досить великий. Тому, спробуємо розібратися в питанні – як відкрити пункт прокату дитячих автомобілів.

З чого слід почати?

На самих початках, перш за все, визначтеся з місцем, де буде розташовуватися точка прокату дитячих автомобілів. Прикиньте географію розміщення, вивчіть план місцевості, район, наявність поруч дитячих садків, майданчиків, парків, тощо.

Місце має бути прохідне і вам потрібно чітко розуміти звідки прийдуть ваші клієнти. Чи буде місце з прокатом розміщуватись окремо або є можливість розташуватися десь поруч з іншими атракціонами? Природно, чим центральніше місце – тим дорожче обійдеться оренда.

Вести переговори з оренди квадратних метрів землі доведеться з місцевою владою. Як правило платити оренду доведеться за квадратуру на якій стоять машинки. Маршрут пересування (де машини будуть їздити) теж потрібно обумовлювати відразу.

Як варіант, для початку можна спробувати домовитися з власниками інших атракціонів (батутів, гойдалок), щоб взяли на перший час «під себе», відповідно, за певний відсоток.

Також потрібно вивчити пропозиції конкурентів: скільки коштує хвилина, 10 хвилин, година оренди машини. Подивитися, скільки і яких автомобілів знадобиться, який попит на них, тощо.

Щоб почати новий бізнес, доведеться зареєструватися як фізична особа – підприємець і купити парк дитячих автомобілів. Середня вартість дитячого транспорту, що працює на акумуляторах – від 100 доларів. Для початку вистачить 5-6 різних моделей.

Де зберігати дитячий транспорт?

Бажано пошукати поруч з парком розваг який-небудь склад, який знаходиться під охороною. У зимову пору року, можна перемістити машинки в свій гараж або ж перенести свій бізнес на закриту територію.

Якою має бути реклама для успішного бізнесу?

У даному випадку – ніякої, оскільки сам процес прокату – це і є реклама: крихітка побачивши машинки, сам відразу захоче на них покататись. Можна тільки повісити червоний великий цінник і прейскурант з переліком послуг.

Коли прибутки від прокату дитячих автомобілів підуть на спад, можна залучати маленьких клієнтів різними акціями, розіграшами, конкурсами та подарунками.

Рекламувати такий бізнес майже не потрібно, найкраща реклама - задоволені дітлахи

Рекламувати такий бізнес майже не потрібно, найкраща реклама – задоволені дітлахи

Який прибуток принесе такий бізнес?

Це питання особливо гостро стане в тому випадку, якщо ви будете залучати до справи найманих працівників. Але перш ніж передоручити їм цю справу, слід декілька тижнів здавати в прокат машинки самостійно, щоб визначити середньоденну виручку.

Далі ставите завдання найманому працівнику: приносити в день конкретну суму прибутку (тільки складайте реальний план). Якщо ви змусите працівника здавати вам всі гроші від прокату, то від вас почнуть приховувати доходи. Тому краще відразу почати бізнес на довірливих стосунках із співробітниками і дати їм можливість теж заробити.

Якою буде витратна частина вашого нового бізнесу?

Витратами в нашому випадку буде оренда місця, ремонт дитячих автомобільчиків, зарплата персоналу, витрати на зберігання машин і податки. Все це індивідуально, тому розраховувати доведеться самостійно. Але навіть якщо тариф прокату на 3 хвилини буде 2 долари, а за день ви здасте одну і ту ж машину 30 разів, то вона окупиться вже через пів тижня.

Плюси і мінуси бізнесу з прокату дитячих машинок.

Переваги бізнесу з прокату дитячих автомобілів:

  • Невелика сума, витратити яку можуть дозволити собі багато людей.
  • Радість дітям, за яку багато людей готові платити.
  • Це послуга, яка має високу прибутковість, при мінімальних витратах. Фактично дитячий транспорт майже не зношується.

Недоліки бізнесу з прокату дитячих автомобілів:

  • Необхідно немаленьке первісне капіталовкладення.
  • Якщо Ви бажаєте будувати цей бізнес на територіях торгових центрів або інших «центрових» частинах міста, тоді орендна оплата за місце буде істотно вищою.
  • Сезонність заробітку, якщо звичайно ж ви не створюєте цей вид бізнесу на курортах, де завжди тепло, і багато туристів.

Як можна зробити висновок, прокат дитячих автомобілів зовсім не складний напрямок бізнесу. Тут високі прибутки при відносно невеликих вкладеннях. В подальшому такий бізнес можна значно розширити, найняти працівників, відкрити додаткові точки, збільшити кількість автомобілів, що в кінцевому етапі, принесе ще більше прибутку. Успіхів вам!


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *