Прикрашення автомобілів для весілля – власний міні-бізнес

Прикрашення автомобілів для весілляВесілля, особливо власне – один з найщасливіших і хвилюючих моментів у житті для будь-якої людини. Який, до речі, вимагає величезної і напруженої підготовки. Вбрання, аксесуари, запрошення гостей, бенкетний зал, весільний автомобільний кортеж, купа прикрас, і багато-багато іншого. А ще весілля – це відмінний спосіб заробити для тих, хто займається організацією подібних урочистостей в тій чи іншій мірі. Адже не обов’язково організацію всього свята замовляти в одній фірмі, найчастіше всі етапи підготовки проводяться окремо і незалежно один від одного.

Заробляти на весільних бенкетах і кортежі престижних автомобілів можуть тільки великі компанії, що міцно закріпились на цьому ринку. А ось ідея прикрашення та оформлення авто на весілля цілком може підійти будь-кому. Тим більше, вимагає вона досить скромних вкладень, і невеликої участі в оформленні.

Організація прокату весільних автомобільних прикрас

Молоді є молоді, не тільки в сенсі молодят, але і за віком. Кожній парі хочеться виділитися, організувати своє свято краще, ніж у інших. Однак весілля – це подія, яка у більшості людей буває тільки один раз у житті, тому при підготовці найчастіше намагаються заощадити кошти, при цьому, нітрохи не втративши в якості. І як наслідок більшу частину прикрас беруть напрокат. Це відноситься і до прикрас на весільні автомобілі. Організувати сервіс з прокату прикрас великих зусиль не вимагає. Основних моменти тут два: закупівля аксесуарів, і грамотна реклама своїх послуг, наприклад, за допомогою реклами на профільних сайтах та у соціальних мережах.

Існує безліч варіантів прикрашення автомобіля до весілля - тут головне креативність

Існує безліч варіантів прикрашення автомобіля до весілля – тут головне креативність

Аксесуари для весільних кортежів

Фантазія молодят, а тим більше їх батьків, прагнення бути «на висоті» практично не знає меж. Тому замовлення на прикраси часом можуть приймати досить химерних форм. До цього потрібно бути готовим. Звичайно, ви можете обмежитися стандартним, класичним набором: стрічками, квітами, лебедями, кільцями, бантами, тощо. Але для того, щоб залучити, і по-справжньому зацікавити клієнтів, вам буде потрібен креативний підхід до справи.

Ось лише малий перелік того, що може служити прикрасою для весільного авто:

  • Ляльки;
  • М’які іграшки;
  • Капелюхи нареченого і нареченої;
  • Фата;
  • Складені з букетів сердечка;
  • Повітряні кульки;
  • Різноманітні кошики, тощо.

З усього перерахованого можна складати несподівані, надзвичайно живі композиції.

Для прикраси автомобіля можна найняти одного або двох співробітників, якщо не хочете особисто в цьому брати участь. Можна робити зі своїми родичами. Головне, щоб людина володіла «польотом фантазії». Як правило, найуспішніше з такою роботою справляються жінки, які вміють помічати будь-яку дрібницю.

Ще варіанти, які ви можете запропонувати своїм майбутнім клієнтам

Ще варіанти, які ви можете запропонувати своїм майбутнім клієнтам

Реклама послуг прикрашання весільних автомобілів

Пам’ятайте, що найкраща реклама ваших послуг по прикрасі весільних автомобілів – це самі автомобілі. Під час проходження кортежу його побачить величезна кількість людей, і якщо оформлення буде виконано на високому «рівні», це обов’язково зацікавить когось, у кого намічається подібна подія.

Не варто нехтувати традиційною рекламою в газетах і на телебаченні. Створення власного інтернет-ресурсу (можна навіть спільноту в соціальних мережах, наприклад в Одноклассниках або Вконтакті чи у Фейсбуці), на якому будуть представлені зразки прикрас теж буде відігравати велику роль в залученні клієнтів.

Зі всього написаного, можна зробити висновок, що прикрашення та оформлення авто для весілля – це саме те заняття, в якому дохід буде залежати тільки від вашої фантазії.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *