Прокат велосипедів – перспективна бізнес ідея

Прокат велосипедівВелосипед в якості засобу пересування завжди був затребуваний і популярний. Він легкодоступний для придбання, легкий в управлінні, на відміну від мотоциклів або автомобілів, не потребує великих затрат на його обслуговування. Їзда на велосипеді, до того ж підвищує тонус організму і зміцнює здоров’я. За попередні кілька десятків років прогулянки на велосипеді заслужили статус хобі і стають все популярніші з кожним роком, тому, наші громадяни також стали приділяти значно більше часу своєму здоров’ю і намагаються підтримувати себе у формі.

Але, незважаючи на загальну доступність і порівняно невисоку вартість, велосипеди є далеко не у всіх. Як же вийти з такої ситуації людям, у яких з’явилося бажання, нехай навіть тимчасове, зайнятися велосипедної їздою, коли транспорту в наявності немає? Звичайно, необхідно звернутися в компанію, яка займається прокатом велосипедів, а її легко зможете організувати саме ви!

Прокат велосипедів як бізнес з успіхом розвивається в країнах Європи, а в Україні починає тільки досягати великих оборотів. Використайте цей шанс для створення  свого власного бізнесу з прокату велосипедів.

Бізнес дуже перспективний як для маленьких, так і для великих міст. Всього лише потрібно вибрати вдале місце і провести хорошу рекламну компанію. Витративши на початковому етапі заснування бізнесу мінімум коштів, ви зможете за сезон окупити всі свої витрати.

Початковий етап створення вашого бізнесу з прокату велосипедів – реєстрація фізичної особи – підприємця та постановка на податковий облік.

Після цього вибирайте особливо вигідне місце оренди паркувального приміщення для велосипедів. Ідеальний варіант – людні площі, сквери і парки, місця, які передбачають активний відпочинок для городян. Більшість з них захочуть неодмінно скористатися послугою велопрокату. Необхідно врахувати, що цей бізнес – сезонний і найбільш популярний він з перших чисел травня до вересня (приблизно 5 місяців).

Велосипедний ремонт, безумовно – невіддільна частина вашої справи. Щоб спростити технічне обслуговування велосипедів, купляйте і велосипеди і запчастини до них єдиної торгової марки, щоб навіть при появі форс-мажорних умов ви були готові до усунення виниклих неполадок.

Складного в цьому нічого немає і для економії на ремонті в майстерні, займіться цим самостійно. Вчасно робіть невеликі ремонтні роботи і постійно стежте за технічним станом велосипедів.

Велосипеди в оренду можна здавати на годину, кілька годин або весь день. Обов’язково при цьому візьміть з клієнтів в заставу будь-які матеріальні цінності або документи, щоб уникнути викрадення велосипеда і фінансових збитків. У прокат можна здавати за додаткову плату різні аксесуари для велосипедних прогулянок: рукавички, шоломи, насоси, рюкзаки, також продавати пляшки з водою.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *