Продаж цукрової вати – ідея сезонного бізнесу

Продаж цукрової вати Цукрова вата була і залишається одним з найулюбленіших солодощів багатьох дітей. А які люблячі батьки відмовлять своїм дітям у задоволенні поласувати смачненьким? Саме тому бізнес на продажі цукрової вати є досить перспективною справою в теплі місяці року.

Для того, щоб зайнятися виробництвом і продажем цукрової вати, ніяких специфічних знань не потрібно. Тому відкрити такий бізнес може абсолютно кожен, головне – придбати якісне обладнання та підібрати вдале місце для торгової точки.

Цукрова вата – це продукт харчування, а коли бізнесмен має справу з будь-яким продуктом, він повинен оформити ряд документів і дозволів. Основний державний орган, з яким вам доведеться спілкуватися – це санепідемстанція.

Бізнес на продажі цукрової вати – якраз один з тих, успіх яких багато в чому визначається саме місцем його розташування. Розміщувати точку продажу солодкої вати потрібно обов’язково в тому місці, де спостерігається постійний щільний потік людей. Відмінно підійдуть міські парки, розважальні центри для дітей, парки з атракціонами, зоопарки, пляжі.

Для того, щоб заробити на цукровій ваті, можна також використовувати і переїзні парки з атракціонами. Вони затримуються в кожному місті зазвичай до 2 тижнів, і за цей час ви зможете продати таку кількість вати, яку не продали б за місяць у звичайному парку міста. Потрібно лише домовитися з власниками парку атракціонів, і отримати у них дозвіл на торгівлю на їх території. Така угода буде взаємовигідною – адже наявність точки продажу цукрової вати буде тільки залучати дітей у даний парк атракціонів.

Тепер перед підприємцем буде стояти вибір – купувати обладнання вітчизняного виробництва або імпортного. За словами фахівців, саме в цьому бізнесі якість обладнання відіграє величезну роль. Апарати вітчизняного виробництва набагато дешевші імпортних, але й продукт, який вони виробляють, не дуже хорошої якості. Часті випадки, коли котли у вітчизняних апаратах швидко засмічуються, і таким чином цукор всередині них просто згоряє, а на виході виходить вата низької якості. Тому наша порада – витратитися на якісне закордонне обладнання для виготовлення цукрової вати, яке принесе вам менше проблем у майбутньому.

Ціна на апарати для виробництва цукрової вати коливається в досить широких межах. Можна придбати апарат як за 375 доларів, так і за 1200 доларів.

Крім самого апарату, необхідно також закупити палички, на які буде накручуватися вата в процесі виробництва. Вибір паличок зараз теж дуже великий. Можна придбати дитячі палички з різноманітними малюнками, тощо.

Сировина, що використовується у виробництві солодкої вати – це цукор. Кількість сировини потрібно закуповувати з розрахунку 2 столових ложок цукру на одну порцію солодкої вати. Крім цукру, ще широко використовуються харчові фарбники і смакові добавки. Так виходить солодка вата зі смаком полуниці, малини, яблука, апельсина, вишні, банана. Смакові добавки зазвичай продаються в ємностях по 0,4-0,5 кілограмів, і їх вартість варіюється від 25 до 35 доларів.

Як вже говорилося раніше, щоб навчитися робити цукрову вату, вам не обов’язково володіти особливими знаннями та навичками. Процес виготовлення солодкої вати дуже простий.

Всередину центральної ємності в апараті засипаємо цукор. Ця ємність забезпечена підігрівом, тому цукор розплавиться. Ємність обертається, тому під впливом відцентрової сили, цукор почне розпорошуватися через невеликі отвори.

Продавець починає переміщати паличку всередині апарату, а цукор, який поступово перетворюється на волокна, на неї налипає. Після таких нетривалих дій, ми отримуємо круглу кульку цукрової вати. Діти щасливі, батьки платять, ми отримуємо прибуток.

Отже, бізнес на продажу цукрової вати має безліч плюсів. Це відмінний старт для початківця недосвідченого підприємця, так як він не вимагає великих інвестицій і особливих специфічних знань. Обладнання можна легко переносити з місця на місце, тому ви самі можете вибирати найбільш вигідне для продажу місце і міняти його за своїм бажанням.

Єдиний і, на жаль, істотний, недолік цього бізнесу – його сезонність. Вата буде розкуповуватися тільки в теплі місяці року, і з цим нічого не поробиш.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Продаж цукрової вати – ідея сезонного бізнесу"

  1. Доброго дня ,дуже цікава пропозиція.Підкажіть , де можна придбати обладнання.Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *