Піца у стаканчику, як різновид бізнесу на фаст-фуді

Піца у стаканчикуЦей бізнес полягає у відкритті точок швидкого харчування для реалізації абсолютної новинки – піци у формі стаканчика. Це може бути як одна торгова точка, так і мережа точок швидкого харчування.

Не дивно, що ідея піци-стаканчика виникла відносно зовсім недавно, а саме на батьківщині піци в Італії. Вона була продиктована самим життям. Останнім часом в Італії стало дуже популярно перекушувати на ходу, в автомобілі, тому там з’явилася велика кількість мереж швидкого харчування. Оскільки звичайну піцу не дуже зручно тримати в руках або їсти в автомобілі, творець ідеї Россано Боськоло розробив піцу в ріжку, яку зручно їсти на ходу, не боячись забруднити одяг.

Якщо вас зацікавила ця бізнес – ідея і відкриття бізнесу, то очевидно, що поява будь-якої цікавої новинки на ринку швидкого харчування завжди зустрічається споживачами «на УРА!» Це сприятиме швидкому розвитку торговельної мережі, а значить і вашому добробуту. Тут є всі шанси досягти успіху, так як любителів піци в кожному місті велика кількість. Піца – це продукт, який багатьом з нас знайомий з дитинства. Це дуже смачно, поживно і недорого. До того ж, піца у стаканчику – це ще і новизна і зручність для прийому їжі в будь якому місці.

З чого ж слід починати цей вид бізнесу? Звичайно ж з купівлі обладнання для виготовлення піци у стаканчику. Є декілька різновидів такого обладнання в залежності від конкретної моделі і функціональності апарату. Вартість їх складає від 600 євро і вище. Також вам знадобиться допоміжне обладнання та інструменти: тістомісильна машина, електрична вітрина з підігрівом, дозатор соусу, тощо.

Організувати такий бізнес, можна практично в будь-якому місці. Його можна почати володіючи відносно невеликими вкладеннями, для початку відкривши мережу торгових точок, а з розвитком бізнесу сміливо запускати мережу стаціонарних кафе і навіть ресторанів.

Кілька видів заробітку на цій бізнес-ідеї:

  1. Відкриття своєї власної мережі фаст-фуду.
  2. Створення служби доставки піци-стаканчика в своєму місті.
  3. Продажа обладнання та апаратів місцевим кафе, а також в піцерії і ресторани.
  4. Реалізація сировини для виробництва піци-стаканчика.
  5. Здача апаратів в оренду іншим підприємцям.

Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *