Організація і проведення ігор в пейнтбол, як ідея для власного бізнесу

Організація і проведення ігор в пейнтбол, як ідея для власного бізнесуДля тих, хто не знає, що таке пейнтбол – це гра, відпочинок, розвага, адреналін і багато іншого. Пейнтбол це захоплююча пригода на полі “битви” зі “зброєю” в руках, яка  вистрілює желатиновими кульками заправленими нешкідливою фарбою.

Головне в грі в пейнтбол це те, що вона дає гравцеві можливість відчути себе героєм бойовика в деяких ігрових моментах. І вік тут не грає ніякої ролі і все одно, яка у вас фізична підготовка, важливо щоб у вас було бажання грати і грати саме в пейнтбол.

Тепер про суть бізнесу. Організовувати ігри в пейнтбол можна по будинкам відпочинку, які розташовані в лісовій зоні або недалеко від лісу. А також, включити всю свою фантазію та уяву, щоб галявина перетворилася на справжню бойову дію зі всілякими укриттями, за якими повинні ховатися учасники гри.

Для відкриття бізнесу вам необхідно стати суб’єктом підприємницької діяльності, найкраще зареєструватися як фізична особа – підприємець, ліцензія не потрібна. А також знадобиться команда однодумців, яка повинна складатися хоча б з трьох осіб включаючи вас. За правилами в грі повинні знаходитися судді, які стежать за всім, що відбувається на ігровому полі. Та й хтось повинен стежити за всім устаткуванням.

В залежності від того, якими фінансовими ресурсами ви будете володіти, вам буде потрібно, ось наприклад, такий мінімум обладнання для відкриття власного бізнесу:

  • 10 комплектів маркерів і захисних масок;
  • 10 комплектів прокатної одягу (як правило, камуфляжна форма);
  • 2 комплекти масок і яскравого одягу для суддів.

Маркер – краще брати напівавтоматичні маркери, оскільки це найбільш вигідно з комерційної точки зору.

Балон – джерело газу або на вуглекислому газі, або на азоті чи повітрі.

Фідер – пластмасовий магазин для куль, кріпиться до маркера.

Захисна маска – для гравців, а також для суддів, для суддів бажано жовтого кольору.

Заправна станція – бувають трьох основних типів: під вуглекислоту, під азот і під стиснене повітря.

Шомпол – довгий стрижень з гумовим диском по калібру ствола з одного боку та трикотажною ганчірочкою – з іншого. Служить для видалення фарби та чищення ствола при розколі кулі. Шомпол – це суддівський інвентар, і кожен суддя особисто відповідає за збереження свого шомпола.

Хронограф – вимірювач швидкості кулі, один з основних засобів забезпечення безпеки. Всі прокатні маркери мають регулювання швидкості, яке і проводиться за допомогою хронографа.

Кулі – найкраще купувати у заводу виробника.

На відкриття бізнесу знадобиться приблизно від $2000 до 5000. Але якщо до нього правильно підійти, щоб відкривати не стаціонарний клуб, а їздити з місця на місце по курортних містах, не платити оренду за використання землі та мінімізувати податки то дуже скоро можна повернути витрачені кошти. І, ще, треба правильно підрахувати послугу за участь у грі для цього можна скористатися вже існуючою, але застосовувати до того контингенту, який відпочиває в даному населеному пункті тому у Львові чи Києві це одна ціна, а у вас може бути значно меншою.

Перегляньте відео, про те, якою цікавою буває гра в пейнтбол:


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *