Організація бізнесу з виготовлення ключів – маленький домашній бізнес

Організація бізнесу з виготовлення ключів Якщо ви ніколи не займалися бізнесом, боїтеся прогоріти і втратити вкладені кошти, то ця ідея саме для вас. У разі невдачі ви втратите порівняно невеликі кошти для бізнесу. Для того щоб почати не потрібно великих інвестицій (трохи нижче ми розпишемо загальну суму вкладень), рентабельність становить близько 500%. Висока рентабельність обумовлена низькою вартістю заготовок і високою ціною готового виробу (вартість виробу формується переважно оцінки вартості вкладеної праці). Зазвичай цим бізнесом займається сам виробник ключів.

Незважаючи на той факт, що для надання послуг потрібно ручна праця з певною кваліфікацією – навчитися цьому ремеслу може кожен. Тут немає нічого надскладного, досить непідробного бажання освоїти ремесло і практика. Зараз з обладнанням звичайно йде DVD-диск з описом всього процесу роботи, завдяки якому можна отримати практичні основи.

Якщо ви самі не плануєте займатися виготовленням ключів, але вирішили займатися саме цими послугами, тоді вам необхідно буде знайти 1-2 досвідчених слюсарів-інструментальників, шляхом подачі оголошення в газети або в Інтернет.

Ще один момент буде це якість роботи. Ваше обладнання та працівники повинні з першого разу точно продублювати ключ. Якщо ваша точка буде робити не якісні ключі і вони не будуть підходити, то ви швидко заробите погану славу, яка обов’язково позначиться на вашому бізнесі. Тому майстер теж повинен вміти робити свою роботу і добре вправлятися з обладнанням.

Цільова аудиторія:

Тут немає яскраво вираженої вікової групи та прив’язки до соціального статусу. Цільова аудиторія окреслюється по типам ключів, для яких потенційно будуть затребувані дублікати.

Для того щоб почати бізнес з надання послуг по виготовленню ключів необхідно перш за все:

  • Зареєструватися в якості фізичної особи – підприємця;
  • Орендувати 2-4 квадратних метра в добре прохідному місці, наприклад на базарі, у торговому центрі, у цокольному поверху  будинку багатонаселеного житлового масиву, тощо. Добре вивчіть потоки потенційних клієнтів (на практиці буває так, що один і той же майстер, перейшовши на інше місце ринку починає заробляти на 200% більше);
  • Закупити обладнання та витратні матеріали.

Розглянемо мінімальний комплект необхідного обладнання для майстерні по виготовленню ключів:

  • Верстат “комбайн” для ключів типу: англійські, плоскі, хрести, сувальдні, фінські, помпові.
  • Верстат для спеціальних ключів з вертикальною і хвильової нарізкою.
  • Програматор для копіювання ключів домофонів всіх типів (таблетка, брелок, смарт-карта). Для використання будь-якого програматора не вимагається спеціалізованих знань. Ключ підноситься до пристрою, зчитується код. Потім підносяться заготовки і одним дотиком на них переноситься код.
  • Перфорований стенд, використовується одночасно як сховище заготовок і як виставкова вітрина типів ключів.

Можна спробувати знайти обладнання яке вже було у використанні. Але запам’ятайте – скупий платить двічі. Ринок верстатів для виготовлення ключів переповнений неякісним китайським обладнанням, тому до питання підбору обладнання слід підходити дуже і дуже відповідально. Якщо придбати неякісне, то за словами багатьох, воно то ламається два рази на рік, то ключі робить такі, що вони нікуди не підходять, то запчастини не знайдеш. Загалом, найголовніше, щоб ваше обладнання було європейського виробництва. Воно звичайно дорожче, але 99%, що з ним у вас проблем не буде. Деякі хвалять ще наших вітчизняних виробників, у них і ціна середня і якість, начебто, не погана. Так що теж, як варіант можна і з вітчизняним виробником зв’язатися. Просто в такому випадку уважно вивчіть умови гарантійного обслуговування, терміни ремонту, тощо.

Крім устаткування вам знадобляться заготовки для ключів. Для старту необхідно взяти  конкретні види заготовок, які вам порадить продавець устаткування.

За нашими  розрахунками, разом для старту бізнесу потрібно близько $ 2500, але це без урахування зарплати співробітників та орендної плати.

У підсумку можна з упевненістю сказати, що бізнес з виготовлення ключів не потребує великих витрат ні на оренду приміщення, ні на обладнання. Всі витрати досить швидко окупляться і ваш бізнес буде регулярно приносити вам стабільний і хороший заробіток.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Організація бізнесу з виготовлення ключів – маленький домашній бізнес"

  1. Усе обладнання для відкриття майстерні з виготовлення ключів є у нас в наявності, ми вже понад 20 років на ринку. Навчання ремеслу та консультації проводимо безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *