Оренда шоколадного фонтану – вигідний домашній бізнес.

Оренда шоколадного фонтануУ цій статті ми хочемо розповісти вам про таку ідею домашнього бізнесу, як здача в оренду шоколадного фонтану. Для початку, давайте розберемося що він із себе являє і «з чим його їдять».

Отже, фонтан це чаша, у якій знаходиться шоколад, і набір каскадів (вежа) по яких він стікає. Залежно від призначення пристрою чаша буває місткістю від 1 до 12 і більше кілограм шоколаду, а вежа може складатися з двох і більше каскадів і мати спільну з чашею висоту від 40 см. (Маленькі побутові фонтанчики об’ємом не більше 1 кг.) До 150 см (великі професійні моделі). Від розміру фонтану залежить на яку кількість чоловік він може бути розрахований, наприклад, якщо свято на 30-40 гостей – підійдуть маленькі фонтани, об’ємом 2-3 кг. Якщо ж кількість гостей більше ста, в такому випадку, потрібен фонтан на 6-8 кг. шоколаду.

Де їх використовують?

В останні час шоколадні фонтани отримали достатньо велику популярність і поширення. Вони дуже популярні в першу чергу на весіллях (більше 60-70% всіх замовлень припадає саме на весілля), а також корпоративах, днях народження, особливо дитячих, та інших урочистостях. Також, в останні час, фонтани почали розміщувати просто в людних місцях – на центральних вулицях, набережних, в торгових центрах, виставкових залах, тощо. Якщо в першому випадку оплата стягується за час оренди пристрою, то в другому – за кожну окрему порцію шоколаду.

Що потрібно для початку власного бізнесу?

Найголовніша інвестиція, це звичайно ж сам фонтан. Так як більшість замовлень це в першу чергу весілля, ми рекомендуємо звернути свою увагу на пристрої які будуть розраховані приблизно на 80-130 чоловік, для цього підійдуть фонтани висотою 60-80 см. Та об’ємом 6-10 кг шоколаду. Радимо звертати увагу тільки на професійні моделі, моделі для побутового користування можуть бути істотно дешевше, але, по перше, об’єм у них набагато менший, по друге – вони не розраховані на тривалу безперервну роботу, і по третє – вони менш надійні, а це дуже важливо, адже дуже не приємно якщо фонтан зламається в процесі свята. Ціни на професійні моделі зазначеного розміру починаються приблизно з 500 у.о. Крім самого фонтану вам знадобиться спеціалізований шоколад для фонтанів, він більш рідкий ніж звичайний і виробляється у формі маленьких крапель або дисків, що набагато спрощує роботу з ним.

Основні витрати, та прогнозований прибуток.

Отже, основні поточні витрати в цьому бізнесі – це шоколад, також вам може ще знадобиться набір одноразового посуду, серветки, шпажки та інші дрібниці. Візьмемо на приклад випадок оренди фонтану з 6 кг шоколаду. Вартість витрат складе: шоколад, приблизно 10-12 у.о. Кг + посуд + транспортні витрати = разом, приблизно 80 у.е. Ринкова вартість оренди починається від 120-140 $. Прибуток в середньому від 50 у.о., непогано з огляду на що потрібно витратити всього 5-6 годин.

Оренда фонтанів цікавий варіант домашнього бізнесу, основна перевага у відсутності необхідності в додаткових знаннях, а також у тому що в цілому цей бізнес не забирає багато часу і спокійно може пересікатись з вашою роботою або іншим бізнесом, так як 90% замовлень припадає на вихідні дні та на неробочий час.

Основні витрати – це покупка досить дорогого фонтану. Але якщо ви грамотно підійдете до справи і добре налагодити зв’язки з власниками закладів де проводять весілля або ж з людьми які займаються їх організацією, то вкладені інвестиції можуть окупитися за 1-2 місяці. Удачі, адже все у ваших руках.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *