Охорона та супровід вантажів – прибуткове заняття

Охорона та супровід вантажів - прибуткове заняттяДосить прибутковою сферою діяльності є охорона, супровід вантажів, а також повний захист при перевезенні матеріалів, оскільки під час перевезення вантажу можуть виникнути різні проблеми. Варто відзначити, що майже кожна охоронна компанія може надати таку послугу, як супровід вантажів з докладним вивченням  нюансів, починаючи від складання маршруту і закінчуючи супроводжуючими автомобілями.

Послуги з охорони та супроводу вантажів

Дуже багато різних компаній, пов’язаних з перевезеннями товарів на далекі дистанції користується супроводом, адже безпека вантажу понад усе. Цінності можуть бути самі різні: це можуть бути як документи, так і цінні картини, антикваріат, великі партії цінного обладнання, сировина, золото та багато іншого. Всі ці товари, як і сам водій – далекобійник потрапляють в зону уразливості, виїжджаючи з місця відправки, а за багато кілометрів до точки призначення його можуть чекати озброєні бандити. Супровід вантажів буде відмінним рішенням, щоб убезпечити свій вантаж та життя водія.

В даний час дуже багато різних фірм контактує зі своїми замовниками прямо з-за кордону. Це є досить ефективним методом партнерства. Що стосується налагодження контактів з партнерами із зарубіжжя, це є суттєвим плюсом для виходу на великий ринок, де для обох сторін є великі вигоди. Так, наприклад, із співпрацею з партнерами із зарубіжжя, оплата за супровід може бути від 1 тис. у.о..

Супровід вантажів є самим затребуваним серед решти видів співробітництва. Кожен знає, що цінні вантажі найкраще перевозити під конвоєм, адже мало що може трапитися, а якщо ж відбудеться пограбування при транспортуванні, перевізнику буде дуже важко покривати свої збитки. І не тільки йому, а й компанії, яка відправила його в дорогу. Тому кожна поважаюча себе компанія замислюється про те, щоб убезпечити свої вантажі від небезпеки, найнявши охорону.

Надавати послуги з охорони вантажу не так вже й складно, адже головне тут – автомобілі для супроводу, навчені люди, а також озброєння. Говорячи про засоби оборони, отримати дозвіл на носіння зброї, принаймні травматичної, практично не складає труднощів. Також у Вашій компанії важливий чітко поставлений прайс за надавані послуги. Зазвичай, ставка йде за годину роботи або ж підписується особливу двосторонню угоду про додаткові нюанси при транспортуванні.

Важливо для підприємця в цій сфері вивчити маршрут, по якому проходить транспортування, щоб уникнути нападу і запобігти крадіжці вантажу.

Для підприємця, який вирішив надавати такі послуги, важливо знати і пам’ятати, що займаючись супроводом та охороною вантажів при перевезеннях, він автоматично стає кращим серед своїх конкурентів, які навпаки, такі послуги не надають.

Не варто забувати, що вантажі транспортуються не тільки автомобільним транспортом. Досить таки актуальна ідея супроводу вантажу водним та авіатранспортом. Ця ніша менш вивчена і конкурентів в ній набагато менше. Тому саме Ви можете стати одним із перших.

Охорона та супровід вантажів як заробіток

Основні аспекти

  • Вивчити аспекти неозброєного і озброєного супроводу вантажу та його охорони;
  • Надання автомобіля супроводу;
  • Надання автомобіля з водієм-охоронцем;
  • Розробка маршруту;
  • Необхідні навички співпраці:;
  • Дозвіл на травматичну зброю;
  • Орієнтування в ситуації в цілому.

Потрібно сказати, що ця сфера діяльності може дуже добре окупитися, якщо правильно до неї підійти. Враховуючи, що конкуренція в ній не сильно велика, у підприємця-є всі шанси, щоб вирватися в лідери і напрацювати відмінну базу клієнтів.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *